News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नमस्ते प्यूठान यातायात सेवा प्रा.लिद्धारा ३ वटा एसी सहितको बस सञ्चालनमा

झुलेनी नेटवर्क२०८१ असार २०
५४ पटक
२०८१ असार २०

नमस्ते यातायात सेवा प्रा.लि प्यूठानका कार्यालय प्रमुख दिल बहादुर दसौदीले यात्रुहरुसँग नम्र व्यवहारका साथ नयाँ एसी सस्पेन्सर रात्री सेवा बस सञ्चालनमा लिएको बताएका छन् । विहीबार प्यूठान नगरपालिका ८ बाग्दुलामा रहेको आफ्नै कार्यालयमा पत्रकार सम्मेलन गरी बस सेवा सञ्चालनको बारेमा यस्तो जानकारी दिएका हुन् । यात्रुहरुलाई स्वस्थ खानाको व्यवस्था, शिष्टाचार व्यवहार लगायतका विषयमा चालक सहचालक सँग सुझाव लिएको बताए ।

प्रा.लिका अध्यक्ष लिलापसिंह के.सीले संस्थामा सबै यूवैयूवाको सञ्जाल रहेको बताउँदै यो अवस्थासम्म आउँदा धेरै सफलता हासिल गरेको बताए । नेपाल सरकारद्धारा निर्धारण गरिएको भाडादर भन्दा एक रुपैयाँ पनि कुनै यात्रुबाट बढि नलिने समेत दाबी गरेका छन् । विभिन्न समस्याको बाबजुत प्यूठानी जनतालाई आरामदायि यात्रा गर्नको लागि सुविधा सम्पन्न बस जिल्लामा पहिलोपटक भित्र्याएको बताए । साथै जिल्लामा खोलिएको यो संस्था एउटा व्यक्तिको मात्र नभई साझा प्यूठानी जनताको भएको उल्लेख गरेका छन् ।

प्रा.लि स्थापना गरेको आठौ बसन्त पार गरेको अवसरमा नयाँ र फरक काममा जोडिएको प्रा.लिका महासचिव मुकेश थापाले बताए । नमस्ते प्यूठान यातायात सेवा प्रा.लि नयाँ भएपनि यसले केही गर्न खोजेको संस्था भएको उनको भनाई थियो । साथै अहिलेसम्म नमस्ते यातायात सेवा प्रा.लिबाट कुनै पनि अपृय ठूला घटना व्यहोर्न नपरेको समेत दाबी गरे ।

प्रा.लि द्धारा हाल जिल्लामा भित्रिएका ३ वटा रात्री एसी सस्पेन्सर बसमा ३७ सिट सहित २ वटा सिल्भर सिट रहेको प्रा.लिले जनाएको छ । प्रा.लि का अनुसार बस भित्र सिसिटिभी क्यामेरा, आरामदायि सिट, सेनिटरी प्याड, शुद्ध खानेपानी, फ्री वाईफाई, सुझाब पेटिका लगायतका व्यवस्था रहेको जनाएको छ । यस्तै प्रा.लिले प्यूठान सदरमुकाम खलंगाबाट सेवा दिन लागेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हंसपुर स्वास्थ्य चौकीमा कार्यरत ल्याब असिस्टेन साधना के.सीले आफनो जन्मदिन क्षयरोग विरामीसँग मनाईन

सरुमारानी गाउँपालिकाको हंसपुर स्वास्थ्य चौकीमा कार्यरत ल्याब असिस्टेन साधना के.सीले आफनो जन्मदिन क्षयरोग विरामीसँग मनाएकी...

प्रचण्डले पाएनन् विश्वासको मत

१८ महिनापछि प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ’प्रचण्ड’ सत्ताबाट बाहिरिएका छन् । प्रतिनिधि सभामा शुक्रबार राखेको विश्वासको...

‘रेड एड्भाइजरी’ जारी भएका दिन रात्रिकालीन सवारी सञ्चालनमा रोक

‘रेड एड्भाइजरी’ (उच्च जोखिमको सूचना) जारी भएका दिन तोकिएका जिल्लाहरूमा रात्रिकालीन सवारी सञ्चालनमा रोक लगाईएको...

नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा पहिरोले दुई वटा बस त्रिशुली नदीमा मिसायो

नारायणगढ–मुग्लिन सडकको सिमलतालमा लेदोसहितको पहिरोले २ वटा बस बगाएको छ । शुक्रबार बिहान साढे ३...

यूवा गैरसरकारी संस्था महासंघ प्यूठान शाखा अध्यक्षमा प्रज्वल पहाडी

यूवा गैरसरकारी संस्था महासंघ प्यूठानको भेला सम्पन्न भएको छ । मंगलबार जुम्रीमा भएको भेलाले प्रज्वल...