News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अपाङ्गता जागरण सास्कृतिक अभियान कार्यक्रम

मधुसुदन पाेख्ेलअाइतवार माघ,१२
१००८ पटक
अाइतवार माघ,१२

प्यूठान,मेरो अपाङ्ग नहेर मेरो दक्षता हेर कला सस्कृतीको संरक्षण गरौ दवेको आवाज लुकेको प्रतिभा उजागर गरौ भन्ने मुल नाराका साथ राष्टिय अपाङ्गसेवा संघ प्यूठानले बाग्दुला र जुम्रीमा आज जागण अभियान सस्कृतीक कार्यक्र सम्पन्न गरेको छ । े राष्टिय अपाङ्गता सांस्कृतीक प्रतिष्ठान दाङको समोन्वयमा पौष नौ गते बाट प्यूठान जिल्लाका विभिन्न स्थानमा जागण सस्कृतीक अभियान कार्यक्र संचालन गर्दै आएको छ ।
अवसर पाए र उनिहरुको वौदिक क्षमता बुझ्न सके र सकारात्मक तवरले सहयोग गरे अपाङ्गता भएका व्यक्तिले हरेक काम गर्न सक्ने आपाङ्गसेवा सघ प्यूठानका अध्यक्ष जुमान सिह के सीले बताउनु भयो । तेस्तै हाम्रो समाजमा रहेका विकृती र विसंगतिलाई हटाउन का लागि देश भरी जागरण अभियान कार्यक्रम संचालन गरेको र देशै भरी यो कार्यक्रम संचालन गर्ने राष्टिय अपाङ्गता सांस्कृतीक प्रतिष्ठान दाङका संयोजक आकाश विरही कान्छाले बताउनु भयो । साथै उहाले सभ्य र अनुशान ससिकाउने सकारत्मक बनाउने भएकोले बढीमात्रामा विद्यालयमा कार्यक्रम गरेको बताउनु भया।
पौष नौ बाट संचालन भएको कार्यक्रम जिल्लाका विभिन्न क्षेत्र सरङकोट,मच्छी, मच्छीको ढाड ठुलाबेसी, गुल्मीको अग्लुगं ,बाग्दुला र विजुवारमा संपन्न भैसकेको आयोजकले जनाएको छ । साथै भोलि अन्तीम दिन खलंगामा हुने जिल्ला अपाङ्ग सेवा संघका सदस्य राजेन्द्र रावत क्षेधीले जानकारी दिनु भयो । कार्यक्रममा विभिन्न कलाकारले प्रस्तुती राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...

चितवन बस दुर्घटना : थप एक पुरुषको मृत्यु

नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा चारवटा गाडी ठोक्किएर भएको दुर्घटनामा थप एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...