News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अपाङ्गता जागरण सास्कृतिक अभियान कार्यक्रम

मधुसुदन पाेख्ेलअाइतवार माघ,१२
७६४ पटक
अाइतवार माघ,१२

प्यूठान,मेरो अपाङ्ग नहेर मेरो दक्षता हेर कला सस्कृतीको संरक्षण गरौ दवेको आवाज लुकेको प्रतिभा उजागर गरौ भन्ने मुल नाराका साथ राष्टिय अपाङ्गसेवा संघ प्यूठानले बाग्दुला र जुम्रीमा आज जागण अभियान सस्कृतीक कार्यक्र सम्पन्न गरेको छ । े राष्टिय अपाङ्गता सांस्कृतीक प्रतिष्ठान दाङको समोन्वयमा पौष नौ गते बाट प्यूठान जिल्लाका विभिन्न स्थानमा जागण सस्कृतीक अभियान कार्यक्र संचालन गर्दै आएको छ ।
अवसर पाए र उनिहरुको वौदिक क्षमता बुझ्न सके र सकारात्मक तवरले सहयोग गरे अपाङ्गता भएका व्यक्तिले हरेक काम गर्न सक्ने आपाङ्गसेवा सघ प्यूठानका अध्यक्ष जुमान सिह के सीले बताउनु भयो । तेस्तै हाम्रो समाजमा रहेका विकृती र विसंगतिलाई हटाउन का लागि देश भरी जागरण अभियान कार्यक्रम संचालन गरेको र देशै भरी यो कार्यक्रम संचालन गर्ने राष्टिय अपाङ्गता सांस्कृतीक प्रतिष्ठान दाङका संयोजक आकाश विरही कान्छाले बताउनु भयो । साथै उहाले सभ्य र अनुशान ससिकाउने सकारत्मक बनाउने भएकोले बढीमात्रामा विद्यालयमा कार्यक्रम गरेको बताउनु भया।
पौष नौ बाट संचालन भएको कार्यक्रम जिल्लाका विभिन्न क्षेत्र सरङकोट,मच्छी, मच्छीको ढाड ठुलाबेसी, गुल्मीको अग्लुगं ,बाग्दुला र विजुवारमा संपन्न भैसकेको आयोजकले जनाएको छ । साथै भोलि अन्तीम दिन खलंगामा हुने जिल्ला अपाङ्ग सेवा संघका सदस्य राजेन्द्र रावत क्षेधीले जानकारी दिनु भयो । कार्यक्रममा विभिन्न कलाकारले प्रस्तुती राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

एउटा खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न सकिन्न – प्रतिनिधि सभा सदस्य थापा

प्रतिनिधि सभा सदस्य सुर्य थापाले एकपटकको खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न नसकिने बताएका छन ।...

सहिदहरुको सम्झानामा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम गरी दिवस मनाइयो

प्यूठानमा सहिद दिवसको अवसरमा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम भएको छ । सोमबार ६७ औ...

लामो समय पछि चोरी गर्ने व्यक्ति पक्राउ

पटक पटक चोरिमा संलग्न एक व्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानका...

नगर प्रमुख योगीको कानुनी सल्लाहकारमा अधिवक्ता शिवराज पण्डित नियुक्त

प्यूठान नगरपालिका प्रमुख बिष्णु बहादुर योगीको कानुनी सल्लाहकारमा अधिवक्ता शिवराज पण्डित नियूक्त भएका छन् ।...

शहीदका सपना पूरा गर्न हातेमालो गरौं : प्रचण्ड

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले शहीदको सपना पूरा गर्न सबैले हातेमालो गरेर अगाडि बढ्नुपर्नेमा जोड...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी