News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

जिल्ला अस्पताललाई पिपिई हस्तान्तरण

नोमराज पौडेलचैत्र २९, २०७६
६२५ पटक
चैत्र २९, २०७६

जिल्ला अस्पताल बिजुवार प्यूठानलाई आज ब्यक्तिगत सुरक्षा सामग्री (पिपिई) हस्तान्तरण गरिएको छ।
प्रभू लाइफ इन्स्योरेन्स र शाइन रेसुंगा बैंक डेभलपमेन्ट बैंक लिमिटेडको सहयोगमा आएको ५० सेट पिपिई प्यूठान नगरपालिकाका मेयर अर्जून कुमार कक्षपतिले जिल्ला अस्पताल प्यूठानमा कार्यरत एमडिजिपि डा. सुनिल सुनारलाई हस्तान्तरण गरेका हुन्। स्वास्थ्यकर्मीहरुलाई कोरोना संक्रमणको जोखिम अत्यधिक भएको भन्दै उनले भने–“धेरै ठाउँहरुमा पिपिई अभावका कारण डाक्टरहरुले सामान्य बिरामीहरु पनि नहेर्ने स्थिति छ यहाँ त्यसो नहोस् भनेर पिपिई प्रदान गरेका हौं।”मेयर कक्षपतिले सहयोग गर्ने सहयोगी निकायलाई धन्यबाद समेत दिए।
कार्यक्रममा पिपिई ग्रहण गर्दै जिल्ला अस्पताल प्यूठानका एम.डि.जि.पि डाक्टर सुनिल सुनारले अस्पतालमा आउने बिरामीहरुलाई आफु सुरक्षित भएपछि अरुलाई पनि सेवा प्रदान गर्न सहज हुने बताए। जिल्ला अस्पतालमा पिपिई एकदमै कम थियो उनले भने–“ यो पिपिई सेटले उपचार गर्दा हामीलाई सुरक्षा प्रदान गर्नुका साथै निकै सहयोगी हुनेछ।”
कोरोना भाईरस संक्रमणका बिरामी आउन सक्ने अबस्थालाई ध्यान दिदै अस्पतालले ज्वरो आएका बिरामीहरुलाई छुट्टै चेकजाँच गर्नका लागि फिभर क्लिनिक स्थापना गरेको छ। त्यहाँ सामान्य चेकजाँच गरिसकेपछि मात्र अस्पतालमा आउने बिरामीहरुलाई अन्य उपचार सेवा प्रदान गर्ने गरिएको उनले जानकारी दिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको राशिफल : २०८१ श्रावण ०७ सोमवार

मेष आज नयाँ कार्यको थालनी होला । साथी भाइको भेटघाटले मन प्रफुल्ल रहला । आफ्नो...

प्रधानमन्त्रिको विश्वासको मतको प्रस्तावको पक्षमा १८८ र विपक्षमा ७४ मत

प्रधानमन्त्रि केपि शर्मा ओलिले विश्वासको मत पाएका छन्। मतको विभाजन यस्तो छ: जम्मा मत –...

प्युठान प्रहरीद्वारा वार्षिक प्रगति सार्वजनिक

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानले पत्रकार सम्मेलनमार्फत वार्षिक प्रगति सार्वजनिक गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयको...

लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीले दिए राजीनामा, सरकारमा दाबी गर्ने एमालेको तयारी

लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री जोखबहादुर महराले आफ्नो पदबाट राजीनामा दिएका छन् । उनको राजीनामा पछि मुख्यमन्त्रीमा...

अधिकारीद्वारा आफ्ना गुरु श्रेष्ठलाई सम्मान

माण्डवी गाउँपालिकाका अध्यक्ष नमराज अधिकारी रोषनले आफ्ना गुरु कृष्णगोपाल श्रेष्ठलाई सम्मान गरेका छन् । गुरु...