News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नौवहिनी ८ का टोल-टोलमा कोरोनावाट वच्न जनचेतना फैलाईदै

सिखबर संवाददाता७ वैशाख, फोप्ली
६९३ पटक
७ वैशाख, फोप्ली

कोरोना भाईरस संक्रमणवाट वच्न नौवहिनी गाउँपालीका वर्डा नं ८ ले घर घरमा सावुनसहित जनचेतनामुलक अभियानको थालनी गरेको छ। व्याक्तिगत तथा पारिवारीक सरसफाई गर्दै सामाजिक दुरी कायम गरेमा कोरोना संक्रमणवाट वच्न सकिने भएकाले जनचेतना अभिवृद्घीका लागि अभियान सञ्चालन गरिएको वडाअध्यक्ष अोविराम विक ले वताउनु भयो।

आइतवार साविकका १ र २ वडावाट सुरु गरिएको सावुन वितरण सहित जनचेतनामुलक कार्यक्रम सोमवार वडाका वाकी भागमा गरिने वडाअध्यक्ष विक ले वताउनु भयो।

टोल टोलवाट प्रतिनिधित्व हुनेगरी सर्वदलिय-सर्वपक्षिय समिती गठन गरि समितिका सदस्यहरुमार्फत जनचेतना फैलाउने अभियान थालिएको हो। “लकडाउनको पालना गर्दै टोल टोलमा रहनुभएका समितिका सदस्यहरु मार्फत सावुन सहित कोरोनावाट वच्च अपनाउनुपर्ने सतर्कता सम्वन्धी सन्देश प्रवाह गर्नेछौ।” वडाअध्यक्ष विक ले भन्नुभयो- “एक टोलवाट अर्को टोलमा जान नपर्नेगरी अभियानको संरचना वनाईएको छ।”

वर्डामा वर्डाअध्यक्षको नेतृत्वमा सवै राजनीतिक दल, पत्रकार, वुद्घीजिवी, शिक्षाप्रेमी सम्मेलित समिती गठन गरिएको छ। त्यस्तै साविकको गाविसका वर्डाहरुमा पनि निर्वाचित जनप्रतिनिधीको नेतृत्वमा सवै टोल, दल र पक्ष समावेस हुनेगरी सर्वपक्षिय समिती गठन गरिएको छ। सोही समितीमार्फत जनचेतना अभिवृद्घीको अभियान सञ्चालन गरिने वर्डा नं ८ वाट निर्वाचित नौवहिनी गाउँ कार्यपालिका सदस्य तारा विक ले जानकारी दिनुभयो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी