News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

वसपार्क व्यवस्थित गर्न समिति गठन

सिखबर संवाददाताप्यूठान श्रावण २५ शुक्रवार
१२५८ पटक
प्यूठान श्रावण २५ शुक्रवार

स्वर्गद्वारी नगरपालिकाकाे केन्द्र भिंग्री बजारमा भएकाे यातायतकाे साधनकाे अव्यवस्थित पार्किङले बजारकाे व्यवस्थापनमा केही असर परेकाे र पर्यटक बाेकेर यहाँ भित्रिने यातायातका साधनहरु यस क्षेत्रमा नियमित अावतजावत गर्ने यातायातका साधन तथा मालवाहक गाडीहरुले पार्किङकाे लागि निकै समस्या वहाेरी रहनु पर्ने अवस्था रहेकाे छ ।

उक्त समस्यालार्इ मध्यनजर गर्दै स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ४ का वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालकाे अध्यक्षतामा बसेकाे अाम भेलाले उत्पन्न समस्याकाे हल गर्नकाे लागि बजार नजिकै रहेकाे वसपार्कलार्इ व्यवस्थापन गर्नेकाे लागि समिति गठन गरिएकाे छ ।

वसपार्क निर्माणका लागि यहाँका स्थानीय मदुसुधन रावल, शाेभाराम नेपाली, रमेश कुमार श्रेष्ठ, चित्र बहादुर नेपाली लगायतका व्यक्तिहरुले जग्गादान गरेका थिए । उक्त वसपार्क व्यवस्थापनका लागि स्थानीय स्थानीय गणेशमा कालाथाेकी (भिम) काे अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय वसपार्क व्यवस्थापन समिति गठन गरिएकाे छ ।

उक्त अाम भेलाले वसपार्ककाे स्वर्गद्वारी नमूना वसपार्क नामाकरण समेत गरेकाे छ । अव वसपार्क व्यवस्थित रुपले संचालनमा ल्याइ विगत केही समयदेखि भिङग्री बजारमा सवारी साधनका कारण अाएकाे अस्तव्यस्थता तथा उत्पन्न भएकाे समस्यालार्इ पूर्णरुपमा सामाधान गरिने र कुनैपनी यात्रु तथा यातायातकाे साधनहरुले समस्या वेहार्नु नपर्ने अध्यक्ष भिमले बताउनुभयाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

विभिन्न कार्यक्रम गरि नौंबहिनीले मनायो गणतन्त्र

१६औं गणतन्त्र दिवस नौबहिनी गाउँपालिकाले पनि मनाएको छ । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नौबहिनी गाउँपालिकाले सोमबार...

झिमरुक बिजुली–लिफ्ट खानेपानी आयोजनाको काम अघि बढ्ने

आयोजनाको स्टीमेटमा समस्या भएर रोकिएको झिमरुक बिजुली लिफ्ट खानेपानी आयोजना निर्माणको काम अघि बढ्ने भएको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना भएको छ । स्वर्गद्धारी नगरपालिका ६ देउराली बाट बिजुवारको लागि छुटेको लु...

प्यूठानमा मेकानिकल सहितको ट्राफिक चेकजाँच

हुनसक्ने सडक दुर्घटना रोक्न र न्यूनीकरण गर्नको लागि प्यूठानमा ट्राफिक प्रहरीले मेकानिकल चेकजाँच अभियान सुरु...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी