News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

वसपार्क व्यवस्थित गर्न समिति गठन

सिखबर संवाददाताप्यूठान श्रावण २५ शुक्रवार
१२०० पटक
प्यूठान श्रावण २५ शुक्रवार

स्वर्गद्वारी नगरपालिकाकाे केन्द्र भिंग्री बजारमा भएकाे यातायतकाे साधनकाे अव्यवस्थित पार्किङले बजारकाे व्यवस्थापनमा केही असर परेकाे र पर्यटक बाेकेर यहाँ भित्रिने यातायातका साधनहरु यस क्षेत्रमा नियमित अावतजावत गर्ने यातायातका साधन तथा मालवाहक गाडीहरुले पार्किङकाे लागि निकै समस्या वहाेरी रहनु पर्ने अवस्था रहेकाे छ ।

उक्त समस्यालार्इ मध्यनजर गर्दै स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ४ का वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालकाे अध्यक्षतामा बसेकाे अाम भेलाले उत्पन्न समस्याकाे हल गर्नकाे लागि बजार नजिकै रहेकाे वसपार्कलार्इ व्यवस्थापन गर्नेकाे लागि समिति गठन गरिएकाे छ ।

वसपार्क निर्माणका लागि यहाँका स्थानीय मदुसुधन रावल, शाेभाराम नेपाली, रमेश कुमार श्रेष्ठ, चित्र बहादुर नेपाली लगायतका व्यक्तिहरुले जग्गादान गरेका थिए । उक्त वसपार्क व्यवस्थापनका लागि स्थानीय स्थानीय गणेशमा कालाथाेकी (भिम) काे अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय वसपार्क व्यवस्थापन समिति गठन गरिएकाे छ ।

उक्त अाम भेलाले वसपार्ककाे स्वर्गद्वारी नमूना वसपार्क नामाकरण समेत गरेकाे छ । अव वसपार्क व्यवस्थित रुपले संचालनमा ल्याइ विगत केही समयदेखि भिङग्री बजारमा सवारी साधनका कारण अाएकाे अस्तव्यस्थता तथा उत्पन्न भएकाे समस्यालार्इ पूर्णरुपमा सामाधान गरिने र कुनैपनी यात्रु तथा यातायातकाे साधनहरुले समस्या वेहार्नु नपर्ने अध्यक्ष भिमले बताउनुभयाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

स्वर्गद्वारी महाप्रभु बिल्डर्स प्रालि सहित १२ कम्पनी कालोसुचीमा

सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यालयले प्यूठानको श्री स्वर्गद्वारी महाप्रभु बिल्डर्स प्रालि भिङ्ग्री सहित विभिन्न १२ वटा...

जनताप्रति सरकार उत्तरदायी नभएको राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानको गुनासो

राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानले सरकार जनताप्रति कहिल्यै उत्तरदायी नभएको गुनासो गरेको छ । आईतबार राष्ट्रिय जनमोर्चा...

आँखाका रोगीहरुको उपचार खर्च झिमरुक गाउँपालिकाले वेहोर्ने

६० वर्ष भन्दा माथिका जेष्ठ नागरीकको आँखा उपचार खर्च झिमरुक गाउँपालिकाले वेर्होन भएको छ ।...

ग्रामिण क्षेत्रमा पहिलो पटक निःशुल्क अल्ट्रासाउण्ड सुरु

ग्रामीण क्षेत्रमा पहिलोपटक निशुल्क अल्ट्रासाउन्ड सेवा सुरु भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका वडा न.१...

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस वाल विद्या माद्यामिक विद्यालय मरन्ठानामा मनाईयो, कुष्ठरोग के हो ?

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस प्यूठानमा पनि मनाइएको छ । “कुष्ठरोग अन्त्यका लागि आजैबाट पहल...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी