News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

वसपार्क व्यवस्थित गर्न समिति गठन

सिखबर संवाददाताप्यूठान श्रावण २५ शुक्रवार
१३५४ पटक
प्यूठान श्रावण २५ शुक्रवार

स्वर्गद्वारी नगरपालिकाकाे केन्द्र भिंग्री बजारमा भएकाे यातायतकाे साधनकाे अव्यवस्थित पार्किङले बजारकाे व्यवस्थापनमा केही असर परेकाे र पर्यटक बाेकेर यहाँ भित्रिने यातायातका साधनहरु यस क्षेत्रमा नियमित अावतजावत गर्ने यातायातका साधन तथा मालवाहक गाडीहरुले पार्किङकाे लागि निकै समस्या वहाेरी रहनु पर्ने अवस्था रहेकाे छ ।

उक्त समस्यालार्इ मध्यनजर गर्दै स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ४ का वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालकाे अध्यक्षतामा बसेकाे अाम भेलाले उत्पन्न समस्याकाे हल गर्नकाे लागि बजार नजिकै रहेकाे वसपार्कलार्इ व्यवस्थापन गर्नेकाे लागि समिति गठन गरिएकाे छ ।

वसपार्क निर्माणका लागि यहाँका स्थानीय मदुसुधन रावल, शाेभाराम नेपाली, रमेश कुमार श्रेष्ठ, चित्र बहादुर नेपाली लगायतका व्यक्तिहरुले जग्गादान गरेका थिए । उक्त वसपार्क व्यवस्थापनका लागि स्थानीय स्थानीय गणेशमा कालाथाेकी (भिम) काे अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय वसपार्क व्यवस्थापन समिति गठन गरिएकाे छ ।

उक्त अाम भेलाले वसपार्ककाे स्वर्गद्वारी नमूना वसपार्क नामाकरण समेत गरेकाे छ । अव वसपार्क व्यवस्थित रुपले संचालनमा ल्याइ विगत केही समयदेखि भिङग्री बजारमा सवारी साधनका कारण अाएकाे अस्तव्यस्थता तथा उत्पन्न भएकाे समस्यालार्इ पूर्णरुपमा सामाधान गरिने र कुनैपनी यात्रु तथा यातायातकाे साधनहरुले समस्या वेहार्नु नपर्ने अध्यक्ष भिमले बताउनुभयाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...