News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

संगीत भरत मगरकाे नाचाै नाचाै लाग्ने माैलिक झ्याउरे गीत सार्वजनिक (भिडियाे सहित)

सिखबर संवाददाताप्यूठान
२१७० पटक
प्यूठान

नेपाली लाेकदाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा माैलिकताकाे रस हराउदै गए भन्ने चर्चा सर्वत्र चलिरहदाँ एउटा माैलिक झ्याउरे गीत सार्वजनिक भएकाे छ । प्यूठानी नव उदमान गायक संगीत भरत वुढा मगरकाे पहिलाे प्रस्तुती जाेगी बनायाै मायाकाे खेलैले नामक माैलिक झ्यारे गीत सार्वजनिक भएकाे हाे ।

बहुचर्चित लाेक तथा दाेहाेरी गायिका देवी घर्तीमगर र संगीत भरत मगरकाे स्वरमा सजिएकाे उक्त गीतमा संगीत पछिल्लाे समयका व्यस्त गायक नायक एवमं सर्जक खेम सेञ्चुरीले गरेका छन भने शब्द गाेविन्द विश्‍वकर्माले गरेका हुन ।

गायक संगीत भरत मगर राेल्पामा संचालन भएकाे सुवर्णावती तारा २०७४ का फस्ट रनअफ समेत हून । गीत सार्वजनिक लगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गायक मगरले अाफूले पहिलाे पटक गीत गाएर अडियाे भिडियाे बजारमा ल्याउन पाउँदा अत्यन्तै खुसी भएकाे कुरा हामीलार्इ सुनाउनु भयाे साथै उहाँले यस अाफ्नाे प्रस्तुतीलार्इ सुनेर हेरेर प्रतिक्रिया दिनकाे लागि समेत अनुराध गर्दै दर्शक श्राेताकाे मायाँ गीतले पाउने छ भन्ने अाशा राख्नु भएकाे छ ।

खेम सेञ्चुरी र रिना थापा मगरकाे अभियनयमा रहकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे निर्देशन स्मृति तिमिल्सिना गुरुमाले गरेका हुन भने छायाँकन करण चैसिएर सम्पादन प्रविण भट्टले गरेका हुन । खेम सेञ्चुरीकाे अाफ्नै युटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएकाे यस म्यूजिक भिडियाेले सबै खाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले दिए बिदा

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले सार्वजनिक बिदा दिएका छन् । फागुन १५ गते...

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० को प्यूठानमा शुभारम्भ

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० औपचारिक रुपमा शुभारम्भ गरिएको छ । प्यूठानमा जिल्ला खोप समन्वय समिति...

किसानले मोहियानी हक नपाएपछि सडक मै सुते

प्यूठान, स्वर्गद्वारी आश्रम प्युठानको नाममा दर्ता स्रेस्ता कायम भई दाङमा रहेको ७ सय ५३ बिगाहा...

विद्युत माग्दै स्याउलीवाङबासी विद्युत प्राधिकरणमा डेलिगेशन

प्यूठानको दुर्गम मानिने नौबहिनी गाउँपालिका –१ स्याउलीवाङका स्थानीयबासीहरु सयम मै विद्युत लाइन बिस्तार नभएर समस्या...

७ करोड ऋणमा खानेपानी कार्यालय, योजनाहरु अलपत्र

जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालय प्यूठान अन्तर्गतका योजनाहरुमा प्रयाप्त बजेट नआएका कारण भुक्तानीमा समस्या...