News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

संगीत भरत मगरकाे नाचाै नाचाै लाग्ने माैलिक झ्याउरे गीत सार्वजनिक (भिडियाे सहित)

सिखबर संवाददाताप्यूठान
२२५१ पटक
प्यूठान

नेपाली लाेकदाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा माैलिकताकाे रस हराउदै गए भन्ने चर्चा सर्वत्र चलिरहदाँ एउटा माैलिक झ्याउरे गीत सार्वजनिक भएकाे छ । प्यूठानी नव उदमान गायक संगीत भरत वुढा मगरकाे पहिलाे प्रस्तुती जाेगी बनायाै मायाकाे खेलैले नामक माैलिक झ्यारे गीत सार्वजनिक भएकाे हाे ।

बहुचर्चित लाेक तथा दाेहाेरी गायिका देवी घर्तीमगर र संगीत भरत मगरकाे स्वरमा सजिएकाे उक्त गीतमा संगीत पछिल्लाे समयका व्यस्त गायक नायक एवमं सर्जक खेम सेञ्चुरीले गरेका छन भने शब्द गाेविन्द विश्‍वकर्माले गरेका हुन ।

गायक संगीत भरत मगर राेल्पामा संचालन भएकाे सुवर्णावती तारा २०७४ का फस्ट रनअफ समेत हून । गीत सार्वजनिक लगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गायक मगरले अाफूले पहिलाे पटक गीत गाएर अडियाे भिडियाे बजारमा ल्याउन पाउँदा अत्यन्तै खुसी भएकाे कुरा हामीलार्इ सुनाउनु भयाे साथै उहाँले यस अाफ्नाे प्रस्तुतीलार्इ सुनेर हेरेर प्रतिक्रिया दिनकाे लागि समेत अनुराध गर्दै दर्शक श्राेताकाे मायाँ गीतले पाउने छ भन्ने अाशा राख्नु भएकाे छ ।

खेम सेञ्चुरी र रिना थापा मगरकाे अभियनयमा रहकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे निर्देशन स्मृति तिमिल्सिना गुरुमाले गरेका हुन भने छायाँकन करण चैसिएर सम्पादन प्रविण भट्टले गरेका हुन । खेम सेञ्चुरीकाे अाफ्नै युटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएकाे यस म्यूजिक भिडियाेले सबै खाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको राशिफल : २०८१ श्रावण ०७ सोमवार

मेष आज नयाँ कार्यको थालनी होला । साथी भाइको भेटघाटले मन प्रफुल्ल रहला । आफ्नो...

प्रधानमन्त्रिको विश्वासको मतको प्रस्तावको पक्षमा १८८ र विपक्षमा ७४ मत

प्रधानमन्त्रि केपि शर्मा ओलिले विश्वासको मत पाएका छन्। मतको विभाजन यस्तो छ: जम्मा मत –...

प्युठान प्रहरीद्वारा वार्षिक प्रगति सार्वजनिक

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानले पत्रकार सम्मेलनमार्फत वार्षिक प्रगति सार्वजनिक गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयको...

लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीले दिए राजीनामा, सरकारमा दाबी गर्ने एमालेको तयारी

लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री जोखबहादुर महराले आफ्नो पदबाट राजीनामा दिएका छन् । उनको राजीनामा पछि मुख्यमन्त्रीमा...

अधिकारीद्वारा आफ्ना गुरु श्रेष्ठलाई सम्मान

माण्डवी गाउँपालिकाका अध्यक्ष नमराज अधिकारी रोषनले आफ्ना गुरु कृष्णगोपाल श्रेष्ठलाई सम्मान गरेका छन् । गुरु...