News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

संगीत भरत मगरकाे नाचाै नाचाै लाग्ने माैलिक झ्याउरे गीत सार्वजनिक (भिडियाे सहित)

सिखबर संवाददाताप्यूठान
२००१ पटक
प्यूठान

नेपाली लाेकदाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा माैलिकताकाे रस हराउदै गए भन्ने चर्चा सर्वत्र चलिरहदाँ एउटा माैलिक झ्याउरे गीत सार्वजनिक भएकाे छ । प्यूठानी नव उदमान गायक संगीत भरत वुढा मगरकाे पहिलाे प्रस्तुती जाेगी बनायाै मायाकाे खेलैले नामक माैलिक झ्यारे गीत सार्वजनिक भएकाे हाे ।

बहुचर्चित लाेक तथा दाेहाेरी गायिका देवी घर्तीमगर र संगीत भरत मगरकाे स्वरमा सजिएकाे उक्त गीतमा संगीत पछिल्लाे समयका व्यस्त गायक नायक एवमं सर्जक खेम सेञ्चुरीले गरेका छन भने शब्द गाेविन्द विश्‍वकर्माले गरेका हुन ।

गायक संगीत भरत मगर राेल्पामा संचालन भएकाे सुवर्णावती तारा २०७४ का फस्ट रनअफ समेत हून । गीत सार्वजनिक लगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गायक मगरले अाफूले पहिलाे पटक गीत गाएर अडियाे भिडियाे बजारमा ल्याउन पाउँदा अत्यन्तै खुसी भएकाे कुरा हामीलार्इ सुनाउनु भयाे साथै उहाँले यस अाफ्नाे प्रस्तुतीलार्इ सुनेर हेरेर प्रतिक्रिया दिनकाे लागि समेत अनुराध गर्दै दर्शक श्राेताकाे मायाँ गीतले पाउने छ भन्ने अाशा राख्नु भएकाे छ ।

खेम सेञ्चुरी र रिना थापा मगरकाे अभियनयमा रहकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे निर्देशन स्मृति तिमिल्सिना गुरुमाले गरेका हुन भने छायाँकन करण चैसिएर सम्पादन प्रविण भट्टले गरेका हुन । खेम सेञ्चुरीकाे अाफ्नै युटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएकाे यस म्यूजिक भिडियाेले सबै खाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

स्वर्गद्वारी महाप्रभु बिल्डर्स प्रालि सहित १२ कम्पनी कालोसुचीमा

सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यालयले प्यूठानको श्री स्वर्गद्वारी महाप्रभु बिल्डर्स प्रालि भिङ्ग्री सहित विभिन्न १२ वटा...

जनताप्रति सरकार उत्तरदायी नभएको राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानको गुनासो

राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानले सरकार जनताप्रति कहिल्यै उत्तरदायी नभएको गुनासो गरेको छ । आईतबार राष्ट्रिय जनमोर्चा...

आँखाका रोगीहरुको उपचार खर्च झिमरुक गाउँपालिकाले वेहोर्ने

६० वर्ष भन्दा माथिका जेष्ठ नागरीकको आँखा उपचार खर्च झिमरुक गाउँपालिकाले वेर्होन भएको छ ।...

ग्रामिण क्षेत्रमा पहिलो पटक निःशुल्क अल्ट्रासाउण्ड सुरु

ग्रामीण क्षेत्रमा पहिलोपटक निशुल्क अल्ट्रासाउन्ड सेवा सुरु भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका वडा न.१...

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस वाल विद्या माद्यामिक विद्यालय मरन्ठानामा मनाईयो, कुष्ठरोग के हो ?

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस प्यूठानमा पनि मनाइएको छ । “कुष्ठरोग अन्त्यका लागि आजैबाट पहल...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी