News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

संगीत भरत मगरकाे नाचाै नाचाै लाग्ने माैलिक झ्याउरे गीत सार्वजनिक (भिडियाे सहित)

सिखबर संवाददाताप्यूठान
२०४२ पटक
प्यूठान

नेपाली लाेकदाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा माैलिकताकाे रस हराउदै गए भन्ने चर्चा सर्वत्र चलिरहदाँ एउटा माैलिक झ्याउरे गीत सार्वजनिक भएकाे छ । प्यूठानी नव उदमान गायक संगीत भरत वुढा मगरकाे पहिलाे प्रस्तुती जाेगी बनायाै मायाकाे खेलैले नामक माैलिक झ्यारे गीत सार्वजनिक भएकाे हाे ।

बहुचर्चित लाेक तथा दाेहाेरी गायिका देवी घर्तीमगर र संगीत भरत मगरकाे स्वरमा सजिएकाे उक्त गीतमा संगीत पछिल्लाे समयका व्यस्त गायक नायक एवमं सर्जक खेम सेञ्चुरीले गरेका छन भने शब्द गाेविन्द विश्‍वकर्माले गरेका हुन ।

गायक संगीत भरत मगर राेल्पामा संचालन भएकाे सुवर्णावती तारा २०७४ का फस्ट रनअफ समेत हून । गीत सार्वजनिक लगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गायक मगरले अाफूले पहिलाे पटक गीत गाएर अडियाे भिडियाे बजारमा ल्याउन पाउँदा अत्यन्तै खुसी भएकाे कुरा हामीलार्इ सुनाउनु भयाे साथै उहाँले यस अाफ्नाे प्रस्तुतीलार्इ सुनेर हेरेर प्रतिक्रिया दिनकाे लागि समेत अनुराध गर्दै दर्शक श्राेताकाे मायाँ गीतले पाउने छ भन्ने अाशा राख्नु भएकाे छ ।

खेम सेञ्चुरी र रिना थापा मगरकाे अभियनयमा रहकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे निर्देशन स्मृति तिमिल्सिना गुरुमाले गरेका हुन भने छायाँकन करण चैसिएर सम्पादन प्रविण भट्टले गरेका हुन । खेम सेञ्चुरीकाे अाफ्नै युटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएकाे यस म्यूजिक भिडियाेले सबै खाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

मुक्ती माविमा विद्यार्थीमाथि निर्घात कुटपिट, विद्यार्थीको हात भाँचियो, एकजनालाई रिफर

विद्यालय हाताभित्र विद्यार्थीमाथि कुटपिट हुँदा कम्तिमा ४ जना विद्यार्थी घाईते भएका छन्। बुधवार मुक्ति माध्यमिक...

मल्लरानी ३ मा सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम

सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम बुधबार मल्लरानी गाउपालिका ३ मा सम्पन्न भएको छ...

रुखबाट लडेर झिमरुकमा एक महिलाको मृत्यु

रुखबाट लडेर झिमरुक गाउँपालिकामा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । मगंलबार बिहान घाँस काट्न भनी...

सरुमारानीमा प्रधानाध्याकहरुलाई आईसिटी तालिम

सरुमारानी गाउँपालिकामा प्रधानाध्यापकहरुलाई आईसिटि सम्वन्धी तालिम दिइएको छ । गाउँपालिका भित्रका सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयका...

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी