News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

 मतपरिणाम आएका प्युठानका वडाहरु

मधुसुधन पाेख्रेलजेठ १
६९० पटक
जेठ १

जिल्लाका सवै पालिकामा मतगणना कार्य जारी रहेको छ । वैशाख ३० गते सम्पन्न निर्वाचन पछि मतगणना कार्य सुरु भएको हो । मतगणना कार्य कछुवा गतिमा हुँदा मतपरिणामको पर्खाइमा रहनेहरुको ध्यान कस्ले जित्यो कस्ले जित्ला भनेर चासो बढि छ ।
हाल सम्म प्यूठान नगरपालिकामा १,२,३ वडामा गठबन्धनले जित हासीले गरेको छ । त्यस्तै मल्लरानी गाउँपालिकामा पनि १ र २ मा गठबन्धनले जित हासिल गरेको छ । उता सरुमारानी मा नेकपा एमालेले ६ र ४ वडामा जित हासिल गरेको छ भने ५ मा गठबन्धनले जितेको छ । त्यस्तै ऐरावतीमा १र २ वडामा गठबन्धनकै जित भएको छ । माण्डवी गाउँपालिकाको १ मा गठबन्धनका विप्लव निकट उम्मेद्वारले जितेका छन भने २ मा काङग्रेस निकट उम्मेद्वारले जितेका छन ।
त्यस्तै स्वर्गद्वारी १ मा पनि गठबन्धनका उम्मेद्वारले जित हासिल गरेका छन । झिम्रुक १ मा एमालेको प्यानल विजयी भएको छ भने गौ मुखि गाउँपालिका १ मा पनि गठबन्धनका उम्मेद्वार विजयी भएका छन । र नौ बहिनी गाउँपालिका १ मा एमाले विजयी भएको छ भने ८ मा गठबन्धनकै उम्मेद्वार विजयी भएका छन । सवै पालिका मा मतगणना भैरहेको छ धेरै स्थानमा गठबन्धनका उम्मेद्वारहरुको मत अगाडि छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गौमुखीमा भएको मानसिक स्वास्थ्य शिविरबाट ९५ जनाले सेवा लिए

निःशुल्क विशेषज्ञ मानसिक रोग सम्बन्धि स्वास्थ्य शिविर गौमुखी गाउँपालिकामा सम्पन्न भएको छ । गौमुखी गाउँपालिकाको...

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...