News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बि.बि. अनुरागी र नम्रता काे स्वरमा ‘ओई सानु’ भिडियो सहित सार्वजनिक

सिखबर संवाददाताप्यूठान,श्रावण १९
९६८ पटक
प्यूठान,श्रावण १९

नेपाली गीत संगीतकाे क्षेत्रमा बिबि अनुरागी नाम परिचित नाम हाे विशेष गरेर अाधुनिक चलचित्र विधामा संगीतकार लाेकदाेहाेरी विधामा संगीतकार संगीत संयाेजकका नामले स्थापित अनुरागी सँग गीत गाउने पनि राम्राे कला रहेकाे छ । केही समय अगाडि अनुरागीकाे स्वर रहेकाे (I love u i miss u)  भन्ने गीतले निकै बजार पाएकाे थियाे ।

त्यसपछि अहिले फेरि बि.बि अनुरागी र नम्रता तामांगको यूगल स्वरमा ‘ओई सानु’ बोलको गीत म्युजिक भिडियो सहित सार्वजनिक भएको छ । गीतमा अनुरागीकै शब्द संगीत छ भने भिडियो निर्देशन गम्भिर बिष्टले गरेका छन् । पल शाह र आँचल शर्माले अभिनय गरेको यो गीत पार्टी र पिकनिकतिर जम्ने देखिन्छ ।

नाचु नाचु लाग्ने गीतमा पनि नृत्यकै संयोजन गरिएको छ । नबराज उप्रेतीको छायॉकंन रहेको यसमा संपादन चाहि नबिना निरौलाले गरेकी छिन् । गीत मिठो र मनछुने छ । गीतकाे रेकर्डिङ चर्चित अनि निकै व्यस्तका साथै स्तरिय रेकर्डङ स्टुडियाे प्रिजमा डिजिटलमा भएकाे हाेे । भने गीतकाेे अडिया ध्वनी सम्पादन साउण्ड इन्जिनियर श्यामश्‍वत रसाइलीले गर्नुभएकाे छ । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जित्ने संभावना देखिन्छ हाम्राे तर्फवाट शुभकामना ।

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

प्यूठानको बिजुवारमा खुल्यो निमतारा पोलिक्लिनिक

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवारमा  बुधबार देखि निमतारा पोलीक्लिनिक सञ्चालनमा आएको छ । झिमरुक गाउँपालिका ६...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी