News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बि.बि. अनुरागी र नम्रता काे स्वरमा ‘ओई सानु’ भिडियो सहित सार्वजनिक

सिखबर संवाददाताप्यूठान,श्रावण १९
११०० पटक
प्यूठान,श्रावण १९

नेपाली गीत संगीतकाे क्षेत्रमा बिबि अनुरागी नाम परिचित नाम हाे विशेष गरेर अाधुनिक चलचित्र विधामा संगीतकार लाेकदाेहाेरी विधामा संगीतकार संगीत संयाेजकका नामले स्थापित अनुरागी सँग गीत गाउने पनि राम्राे कला रहेकाे छ । केही समय अगाडि अनुरागीकाे स्वर रहेकाे (I love u i miss u)  भन्ने गीतले निकै बजार पाएकाे थियाे ।

त्यसपछि अहिले फेरि बि.बि अनुरागी र नम्रता तामांगको यूगल स्वरमा ‘ओई सानु’ बोलको गीत म्युजिक भिडियो सहित सार्वजनिक भएको छ । गीतमा अनुरागीकै शब्द संगीत छ भने भिडियो निर्देशन गम्भिर बिष्टले गरेका छन् । पल शाह र आँचल शर्माले अभिनय गरेको यो गीत पार्टी र पिकनिकतिर जम्ने देखिन्छ ।

नाचु नाचु लाग्ने गीतमा पनि नृत्यकै संयोजन गरिएको छ । नबराज उप्रेतीको छायॉकंन रहेको यसमा संपादन चाहि नबिना निरौलाले गरेकी छिन् । गीत मिठो र मनछुने छ । गीतकाे रेकर्डिङ चर्चित अनि निकै व्यस्तका साथै स्तरिय रेकर्डङ स्टुडियाे प्रिजमा डिजिटलमा भएकाे हाेे । भने गीतकाेे अडिया ध्वनी सम्पादन साउण्ड इन्जिनियर श्यामश्‍वत रसाइलीले गर्नुभएकाे छ । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जित्ने संभावना देखिन्छ हाम्राे तर्फवाट शुभकामना ।

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...