News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बि.बि. अनुरागी र नम्रता काे स्वरमा ‘ओई सानु’ भिडियो सहित सार्वजनिक

सिखबर संवाददाताप्यूठान,श्रावण १९
११८३ पटक
प्यूठान,श्रावण १९

नेपाली गीत संगीतकाे क्षेत्रमा बिबि अनुरागी नाम परिचित नाम हाे विशेष गरेर अाधुनिक चलचित्र विधामा संगीतकार लाेकदाेहाेरी विधामा संगीतकार संगीत संयाेजकका नामले स्थापित अनुरागी सँग गीत गाउने पनि राम्राे कला रहेकाे छ । केही समय अगाडि अनुरागीकाे स्वर रहेकाे (I love u i miss u)  भन्ने गीतले निकै बजार पाएकाे थियाे ।

त्यसपछि अहिले फेरि बि.बि अनुरागी र नम्रता तामांगको यूगल स्वरमा ‘ओई सानु’ बोलको गीत म्युजिक भिडियो सहित सार्वजनिक भएको छ । गीतमा अनुरागीकै शब्द संगीत छ भने भिडियो निर्देशन गम्भिर बिष्टले गरेका छन् । पल शाह र आँचल शर्माले अभिनय गरेको यो गीत पार्टी र पिकनिकतिर जम्ने देखिन्छ ।

नाचु नाचु लाग्ने गीतमा पनि नृत्यकै संयोजन गरिएको छ । नबराज उप्रेतीको छायॉकंन रहेको यसमा संपादन चाहि नबिना निरौलाले गरेकी छिन् । गीत मिठो र मनछुने छ । गीतकाे रेकर्डिङ चर्चित अनि निकै व्यस्तका साथै स्तरिय रेकर्डङ स्टुडियाे प्रिजमा डिजिटलमा भएकाे हाेे । भने गीतकाेे अडिया ध्वनी सम्पादन साउण्ड इन्जिनियर श्यामश्‍वत रसाइलीले गर्नुभएकाे छ । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जित्ने संभावना देखिन्छ हाम्राे तर्फवाट शुभकामना ।

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...

चितवन बस दुर्घटना : थप एक पुरुषको मृत्यु

नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा चारवटा गाडी ठोक्किएर भएको दुर्घटनामा थप एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...