News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

तपाइको मास्क खोइ ? कार्यक्रम माण्डवीकाे जस्पुरमा

बाेम बहादुर परियार
१३३३ पटक

साउन २८ प्युठान
,प्युठानमा तपाइको मास्क खोइ कार्यक्रमले तिब्रता पाउदै गएको छ । कोभिड १९ को महामारीको रोगथाममा थप सहयोग पुग्नेगरी वुधबार माण्डबी गाउपालिका जस्पुर बजारमा हिड्ने यात्रुहरुलाइ सर्जिकल मास्क बितरण गरिएको हो ।
स्थानिय समाजसेबी दिपक केसीले उपलब्ध गराउनुभएको ३ सय पिस सर्जीकल मास्क मान्डबी  ग्रामिण बिकास संस्था द्वारा जस्पुर बजारमा बितरण गरिएको संस्थाका अध्यक्ष लव कुमार अधिकारिले बताउनुभयो ।

समुदाय प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानसंग समन्वय गरी पत्रकार ,गाउपालिका कर्मचारी, इलाका प्रशासन , जिल्ला बाल संजाल ,स्थानिय बुद्दीजीबि लगायतको उपस्थितीमा संदेशमुलक प्ले कार्ड सहित यात्रुहरुलाइ कोरोनाबाट जोगिन सचेत बनाउदै मास्क बितरण गरिएको अधिकारीले बताउनुभयो । २०७० सालमा स्थापना गरिएको यस संस्थाले बिभिन्न सामाजिक कार्य गर्दै आइरहेको र लकडाउनको सुरुवाती चरण देखिनै   मानिसहरुलाइ मास्क, स्यानिटाइजर , सावुन लगाएतका  सामाग्री वितरण गर्दै आइरहेको उहाले बताउनु भयो । त्यस्तै जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानका प्रहरि प्रमुख नरेन्द्रकुमार कार्कीले कोरोना विरुद्दको लडाइमा नागरिक नै सचेत नभए अभियान सफल पार्न नसकिने बताउनु भयो ।

जिल्लामा २४ वटा प्रहरी युनिटले बिभिन्न स्थानिय तह र पत्रकारहरु संग सहकार्य गर्दै कोरोना विरुद्दका अभियान चलाउदै आएको छ । सबैलाइ कोरोनाबाट जोगिन सचेत बनाउने उद्देश्यले समुदाय प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत तपाइको मास्क खोइ ? कार्यक्रमले जिल्लामा तिब्रता पाएको प्रमुख कार्कीले बताउनु भयो

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

जितेको खुसियाली साट्दै घरदैलोमा विजयी सांसदहरु

झुलेनी नेटवर्क१९,मंसिर २०७९प्रतिनिधि र प्रदेशसभा निर्वाचनमा जितेका सांसदहरू मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा जुटेका छन् ।...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी