News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गायिका एवम् उद्घाेषिका शितललार्इ मलेसियामा दिइयो “बिशेष प्रतिभा पुरस्कार”

सिखबर संवाददाताप्यूठान
५०८ पटक
प्यूठान

सफल कार्यक्रम प्रस्तोता एबंम गायिका शितल शर्मालाई यो बर्षको नेपाल टेलिकमको “बिशेष प्रतिभा पुरस्कार” ले सम्मानित गरिएको छ । मलेसियाको राजधानी क्वालाम्पुरमा आयोजना गरिएको बिशेष समारोहमा  शर्मालाई सम्मानित गरिएको हो ।

बिगतका बर्षहरु देखिनै नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा सकृय रहदै आउनुभएकी शर्माको जन्म बाग्लुङको बुतिङ्गबाङ्ग भएको हो । पानी जहाज १ र २ जस्ता मुलुकको बिकास र समृद्धिमा सर्मपित गित बजारमा ल्याउनुभएकी गायिका शर्मालाई नेपाल टेलिकम ,सङिगक्ष्या फिल्मस् र sks bright venture SDN BHDको संयुक्त आयोजना मा भएको म्युजिक भिडियो अवार्ड कार्यक्रममा “बिशेष प्रतिभा पुरस्कार” बाट सम्मानित गरिएको हो ।

मलेसियामा आयोजना गरिएको सो सम्मान नेपाली कलाकार को जम्बो टोलि पुगेको थियो । शर्माले सम्मान पछि प्रतिक्रिया दिदै पुरस्कार बाट अझै धेरै आफुमा जिम्मेवारी थपिएको र अझै उत्कृष्ट गीत संगीत सांगीतिक बजारमा ल्याउन प्रेरणा मिलेको बताउनुभयो । राष्ट्रिय भावानाको अलवा लोक तथा तिज गितले लोकप्रियता जमाउनुभएकी शर्माले नेपाल जानु लगतै तीज गित बजारमा ल्याउने तयारी जुटेको जानकारी समेत दिनुभयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

लुङ रिजाल बन्दुहरुको देवाली हेर्न हजारौ दर्शक

रमेश पुन १५ ,मंसिर, २०७९ प्यूठानको नौबहिनी गाउँपालिका ६ लुङमा रिजाल बन्दुहरुको सावेशी कुलपँुजा चलिएरको...

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीको खिचलो

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीले किचलाे झिकेका छन् । राजधानी दाङको भालुबाङमा सार्ने प्रदेश...

लुम्बिनीमा एमाले पहिलो दल

झुलेनी नेटवर्क लुम्बिनीमा प्रत्यक्षतर्फ नेकपा एमाले नै ठूलो दल बनेको छ । यहाँ रहेका ५२...

प्युठानको मतपरिणाम रोचक बन्दै, गढ क्षेत्रमै गठबन्धन कम्जोर

प्यूठान जिल्ला सरदमुकाम खलंगा स्थीत जिल्ला समोन्वय समितिको सभाहलमा प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाको मतगणना...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी