News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गायिका एवम् उद्घाेषिका शितललार्इ मलेसियामा दिइयो “बिशेष प्रतिभा पुरस्कार”

सिखबर संवाददाताप्यूठान
६६८ पटक
प्यूठान

सफल कार्यक्रम प्रस्तोता एबंम गायिका शितल शर्मालाई यो बर्षको नेपाल टेलिकमको “बिशेष प्रतिभा पुरस्कार” ले सम्मानित गरिएको छ । मलेसियाको राजधानी क्वालाम्पुरमा आयोजना गरिएको बिशेष समारोहमा  शर्मालाई सम्मानित गरिएको हो ।

बिगतका बर्षहरु देखिनै नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा सकृय रहदै आउनुभएकी शर्माको जन्म बाग्लुङको बुतिङ्गबाङ्ग भएको हो । पानी जहाज १ र २ जस्ता मुलुकको बिकास र समृद्धिमा सर्मपित गित बजारमा ल्याउनुभएकी गायिका शर्मालाई नेपाल टेलिकम ,सङिगक्ष्या फिल्मस् र sks bright venture SDN BHDको संयुक्त आयोजना मा भएको म्युजिक भिडियो अवार्ड कार्यक्रममा “बिशेष प्रतिभा पुरस्कार” बाट सम्मानित गरिएको हो ।

मलेसियामा आयोजना गरिएको सो सम्मान नेपाली कलाकार को जम्बो टोलि पुगेको थियो । शर्माले सम्मान पछि प्रतिक्रिया दिदै पुरस्कार बाट अझै धेरै आफुमा जिम्मेवारी थपिएको र अझै उत्कृष्ट गीत संगीत सांगीतिक बजारमा ल्याउन प्रेरणा मिलेको बताउनुभयो । राष्ट्रिय भावानाको अलवा लोक तथा तिज गितले लोकप्रियता जमाउनुभएकी शर्माले नेपाल जानु लगतै तीज गित बजारमा ल्याउने तयारी जुटेको जानकारी समेत दिनुभयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

माण्डवीमा घरमा हुँदैनन् सुत्केरी

माण्डवी गाउँपालिकामा अहिले गाउँघरमा सुत्केरी हुन छाडेका छन् । गाउँपालिकाले दिएको तथ्यांक अनुसार चालु आर्थिक...

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...