News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

 प्यूठान अस्पतालको लेखा फाँटमा निमार्ण व्यवसायी संघकाे तालाबन्दी

झुलेनी नेटवर्क२०७८ चैत २४ प्यूठान
७४७ पटक
२०७८ चैत २४ प्यूठान

निमार्ण कार्य र निमार्ण सामग्रीको भुक्तानी नदिएको भन्दै निमार्ण व्यवसायि संघ प्यूठानले प्यूठान अस्पतालको चिकित्सक कक्ष र लेखा फाटमा तालावन्दी गरेको छ । करिव तिन बर्ष अगाडी प्यूठान अस्पतालकोे आईसोलेसन निमार्ण गर्नका लागि ५ जना व्यवसायि मार्फत लिएको २२ लाख रुपैया बराबरको निमार्ण सामग्रीको भुक्तानी नदिएकोे भन्दै तालाबन्दी गरेका हुन ।

प्यूठान अस्पतालले आईसोलेसन एवम् अपाङ्गमैत्री चर्पी निमार्ण,पर्दा,कारर्पेट ,बेड लगाएत सामाग्री लिएको थियो । बिहिबार निमार्ण व्यवसायि संघ प्यूठानका कोषाध्यक्ष विश्यक थापाको अगुवाईमा सदस्यहरु झपेन्द्र शर्मा,अर्जुन विक ,विरेन्द्र कुमार श्रेष्ठ र गोविन्द बहादुर कार्कीले ताला लगाएका हुन । यता प्यूठान अस्पतालको लेखा फाटमा कार्यरत कृष्ण प्रसाद श्रेष्ठले भने गत बर्षको पुस महिनामा बसेको सर्वपक्षिय बैठकले प्यूठान अस्पताललाई स्तरोउन्नती गर्ने र विशेषज्ञ चिकित्सकहरु अस्पतालमा खटाउने निणर्य गरेको बताए ।

उक्त निणर्य गरिए प्रश्चात जिल्लाका ९ वटै स्थानिय तहहरुले बैठक बसेर नै बजेट निकासा गर्ने निणर्य गरेका थिए । निणर्य अनुसार निमार्ण कार्य सम्पन्न भयो । तर निमार्ण कार्य सम्पन्न भए पनि स्थानिय तहहरुले भुक्तानी दिन भने वेवास्ता गरिरहेका छन । निमार्ण कार्य सम्पन्न भएको ३ वर्ष सम्म पनि निमार्ण सामग्रीको भुत्तानी नपाउँदा व्यवसायि हरु आक्रोसित बनेका हुन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

भौका सडक कहिले होला सुधार ?

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित भौका हँुदै मुख्य बजार प्रवेश गर्न भौका रोडमा यात्रागर्ने यात्रु...

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी