News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अविरल वर्षाले झिमरुक नदिको बहाब बढ्यो,भालुबाङ–प्यूठान सडक समेत अवरुद्ध

झुलेनी नेटवर्क२०७९ असार १५
२२८ पटक
२०७९ असार १५

आज रातभर परेको अविरल बर्षाका कारण झिंमरुक नदिको बहाब बढेको छ । यसले गर्दा नदि आसपासका खेतहरु नदिले कटान गरेको छ । नदिको बहाब बढेपछि प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार खेलमैदान नजिकै प्रतिक्षालय अासपासमा लगाइएको तटबन्धन भत्काएको छ । यो ठाउँबाट नदि प्यूठान नगरपालिका वरीपरिको बस्तीमा पस्ने खतरा बढेको स्थानीय गोबिन्द कार्कीले बताए । नदिले कटान गरेर तटबन्धन भत्काएको क्षेत्रमा समयमै मर्मत गर्न स्थानीयले सरोकारवाला निकायसंग माग गरेका छन् ।
रातभर परेको अविरल पानीका कारण रातीदेखि रोल्पा प्यूठान प्रवेस गर्ने मुख्य सडक भालुबा—प्यूठान सडक अवरुद्ध भएको छ । यो सडक अन्तर्गत खहरे, बडडाँडा ओरालो, देविस्थान लगायत स्थानमा पहरो गएका छन् । पहरो ह्टायएर सडक खुलाउने कार्य कार्यजारी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानका प्रहरी प्रमुख सत्यनारायण थापाले झुलेनी नेटवर्कलाई जानकारी दिए । यस्तै विभिन्न स्थानमा गएको पहिरोका कारण बाग्दुला–मच्छि सडक खन्ड पनि अवरुद्ध छ । जिल्लाका धेरैजसो ग्रामिण सडकहरु समेत अवरुद्ध भएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

लुङ रिजाल बन्दुहरुको देवाली हेर्न हजारौ दर्शक

रमेश पुन १५ ,मंसिर, २०७९ प्यूठानको नौबहिनी गाउँपालिका ६ लुङमा रिजाल बन्दुहरुको सावेशी कुलपँुजा चलिएरको...

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीको खिचलो

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीले किचलाे झिकेका छन् । राजधानी दाङको भालुबाङमा सार्ने प्रदेश...

लुम्बिनीमा एमाले पहिलो दल

झुलेनी नेटवर्क लुम्बिनीमा प्रत्यक्षतर्फ नेकपा एमाले नै ठूलो दल बनेको छ । यहाँ रहेका ५२...

प्युठानको मतपरिणाम रोचक बन्दै, गढ क्षेत्रमै गठबन्धन कम्जोर

प्यूठान जिल्ला सरदमुकाम खलंगा स्थीत जिल्ला समोन्वय समितिको सभाहलमा प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाको मतगणना...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी