News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बेवारीसे शवको व्यवस्थापन नहुँदा समस्या

झुलेनी नेटवर्क२०७९ असार २१, प्यूठान
३०७ पटक
२०७९ असार २१, प्यूठान

बेवारीसे शवको समयमै व्यवस्थान नगर्दा दुर्गन्ध बढेको स्थानीयले गुनासो गरेका छन । एक साता पहिले प्रहरीले झिमरुक नदि किनारमा फेला पारेर प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित पोष्टमाटम घरमा राखेको शवका कारण दुर्गन्ध बढेको स्थानीयको गुनासो छ ।

सडक छेउमै रहेको अव्यवस्थीत पोष्टमाटम घरमा शव रहेकाले समस्या भएको स्थानीय बिरेन्द्रकुमार श्रेष्ठले गुनासो गरे । विद्युत लाइन गएको समयमा शव गृहमा राखिएको फ्रिज बन्द हुने र त्यो समय वरिपरि बस्न नसकिने गरि शवको गन्ध आउने गरेको स्थानीय सत्यदेवि श्रेष्ठले बताइन ।

बिजुवार मित्रमणी चोक देखि सुनारटोल जाने सडक किनार स्थित बस्ती बिचमै शव गृह राखिएकाे कारण यहाँका स्थानीयले सधै यस्तै समस्या वेहोर्नु परिरहेको स्थानीय सूर्या श्रेष्ठले बताइन । बस्ती नजिकै रहेको शव गृह हटाउन स्थानीयले लामोसमय देखी माग गरेपनि सुनुवाइ नभएको बताए । शव ल्याएर सरोकारवाला निकायले व्यवस्थापन गर्न ढिलाइ गरेको साे स्थानीयवासीको गुनासो छ । यसरी बस्ती बिचमै रहेको शव गृहमा लामो समयसम्म बेवारीसे शव राख्न नहुने प्यूठान नगरपालिकाका निवर्तमान मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतिले बताए । उनले स्थानीयको गुनासोबारे प्रहरीलाई जानकारी गराएको बताए । बेवारीसे शव व्यवस्थान गर्न ढिलाई भएको भन्ने गुनासो आएको जिल्ला प्रहरी प्रमुख डिएसपी सत्यनारायण थापाले बताए । उनले चाडै शवको व्यवस्थापन गरिने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

जितेको खुसियाली साट्दै घरदैलोमा विजयी सांसदहरु

झुलेनी नेटवर्क१९,मंसिर २०७९प्रतिनिधि र प्रदेशसभा निर्वाचनमा जितेका सांसदहरू मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा जुटेका छन् ।...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी