News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

समस्या देख्नासाथ तत्काल समाधान तर्फ युवा जनप्रतिनिधी

झुलेनी पोष्ट१९ पुष २०७९
१८६ पटक
१९ पुष २०७९

२०७९ सालको स्थानिय तहको निर्वाचन पश्चात निर्वाचित युवा जनप्रतिनीधीहरु पुराना जनप्रतिनिधी भन्दा फरक शैलीमा प्रस्तुत भएका छन् । समाजका विभिन्न क्षेत्रमा पिछडिएका नागरिकको घरदैलोमा होस् वा बालबालिकाको मुहारमा खुसी ल्याउन्, नागरिकका समस्या देख्ने बित्तिकै तत्काल समाधान गर्न तर्फ लागिपरेका छन् । सोही अनुसार प्यूठान नगरपालिका वडा नं.३ का वडा अध्यक्ष सुमनराज श्रेष्ठले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक सामाग्री उपलब्ध गराउनु भएको छ । प्यूठान नगरपालिका वडा नं.३ बिजयनगरस्थित शारदा आधारभुत विद्यालयमा अध्यनरत् बालबालिकालाई शैक्षिक सामाग्री उपलब्ध गराएका हुन् ।

अध्यक्ष श्रेष्ठको पहलमा विपन्न बालबालिकालाई जुत्ता, मोजा, झोला, पोषाक लगाएत आवश्यक शैक्षिक सामाग्री उपलब्ध गराएको हो । गरिबीबाट ग्रसित भएका र पढ्नका निम्ति शैक्षिक सामाग्री नहुँदा पढ्न नपाउने अवस्था नहुँने भन्दै सहयोग गरेको अध्यक्ष श्रेष्ठको भनाई छ । यति मात्र होईन श्रेष्ठले निर्वाचित भए पश्चात नागरिकका आधारभुत आवश्यकता वस्तीस्तरमा खानेपानी , यातायात लगाएतका कार्यहरुलाई पनि निरन्तरता दिइरहेका छन ।

समाजमा जनताले खोजेको र रोजेको जनप्रतिनिधी पाउँदा स्थानिय खुसी छन् । त्यस्तै शारदा आधारभुत विद्यालयबाट २६ जनाको नाम पठाइएकोमा हाललाई २ जनाको नाम मात्र सिफारिस भएको प्रधानाध्यापक गेहराज अधिकारीले बताए । त्यस स्कुलबाट प्रत्येक बर्षको एकपटक जेहेन्दार विद्यार्थीबाट छनोटको आधारमा एकजनालाई शैक्षिक सामाग्री दिदै आएको पनि उनले बताए । त्यस्ता अति विपन्न विद्यार्थीलाई स्कुलमा पढाई हुने टिउसन कक्षा समेत आफुहरुले निशुल्क गरिएको बताएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

बालमैत्री स्थानीय शासन सञ्चालन सम्बन्धि तालिम ऐरावतीमा

बालमैत्री स्थानीय शासन सम्बन्धि तालिम ऐरावती गाउँपालिका ५ मा सम्पन्न भएको छ । सरोकार सञ्चार...

मुक्ती माविमा विद्यार्थीमाथि निर्घात कुटपिट, विद्यार्थीको हात भाँचियो, एकजनालाई रिफर

विद्यालय हाताभित्र विद्यार्थीमाथि कुटपिट हुँदा कम्तिमा ४ जना विद्यार्थी घाईते भएका छन्। बुधवार मुक्ति माध्यमिक...

मल्लरानी ३ मा सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम

सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम बुधबार मल्लरानी गाउपालिका ३ मा सम्पन्न भएको छ...

रुखबाट लडेर झिमरुकमा एक महिलाको मृत्यु

रुखबाट लडेर झिमरुक गाउँपालिकामा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । मगंलबार बिहान घाँस काट्न भनी...

सरुमारानीमा प्रधानाध्याकहरुलाई आईसिटी तालिम

सरुमारानी गाउँपालिकामा प्रधानाध्यापकहरुलाई आईसिटि सम्वन्धी तालिम दिइएको छ । गाउँपालिका भित्रका सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयका...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी