News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

समस्या देख्नासाथ तत्काल समाधान तर्फ युवा जनप्रतिनिधी

झुलेनी पोष्ट१९ पुष २०७९
३९० पटक
१९ पुष २०७९

२०७९ सालको स्थानिय तहको निर्वाचन पश्चात निर्वाचित युवा जनप्रतिनीधीहरु पुराना जनप्रतिनिधी भन्दा फरक शैलीमा प्रस्तुत भएका छन् । समाजका विभिन्न क्षेत्रमा पिछडिएका नागरिकको घरदैलोमा होस् वा बालबालिकाको मुहारमा खुसी ल्याउन्, नागरिकका समस्या देख्ने बित्तिकै तत्काल समाधान गर्न तर्फ लागिपरेका छन् । सोही अनुसार प्यूठान नगरपालिका वडा नं.३ का वडा अध्यक्ष सुमनराज श्रेष्ठले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक सामाग्री उपलब्ध गराउनु भएको छ । प्यूठान नगरपालिका वडा नं.३ बिजयनगरस्थित शारदा आधारभुत विद्यालयमा अध्यनरत् बालबालिकालाई शैक्षिक सामाग्री उपलब्ध गराएका हुन् ।

अध्यक्ष श्रेष्ठको पहलमा विपन्न बालबालिकालाई जुत्ता, मोजा, झोला, पोषाक लगाएत आवश्यक शैक्षिक सामाग्री उपलब्ध गराएको हो । गरिबीबाट ग्रसित भएका र पढ्नका निम्ति शैक्षिक सामाग्री नहुँदा पढ्न नपाउने अवस्था नहुँने भन्दै सहयोग गरेको अध्यक्ष श्रेष्ठको भनाई छ । यति मात्र होईन श्रेष्ठले निर्वाचित भए पश्चात नागरिकका आधारभुत आवश्यकता वस्तीस्तरमा खानेपानी , यातायात लगाएतका कार्यहरुलाई पनि निरन्तरता दिइरहेका छन ।

समाजमा जनताले खोजेको र रोजेको जनप्रतिनिधी पाउँदा स्थानिय खुसी छन् । त्यस्तै शारदा आधारभुत विद्यालयबाट २६ जनाको नाम पठाइएकोमा हाललाई २ जनाको नाम मात्र सिफारिस भएको प्रधानाध्यापक गेहराज अधिकारीले बताए । त्यस स्कुलबाट प्रत्येक बर्षको एकपटक जेहेन्दार विद्यार्थीबाट छनोटको आधारमा एकजनालाई शैक्षिक सामाग्री दिदै आएको पनि उनले बताए । त्यस्ता अति विपन्न विद्यार्थीलाई स्कुलमा पढाई हुने टिउसन कक्षा समेत आफुहरुले निशुल्क गरिएको बताएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...

चितवन बस दुर्घटना : थप एक पुरुषको मृत्यु

नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा चारवटा गाडी ठोक्किएर भएको दुर्घटनामा थप एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...