News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

तालिममा पाएको शिक्षा व्यबहारमा उर्तान आवश्यक- अध्यक्ष अधिकारी

झुलेनी पोष्ट१३ माघ २०७९
११६ पटक
१३ माघ २०७९

माण्डवी गाउँपालिका प्युठानको आयोजनामा बुधबार देखि संचालन भएको सामुदायिक र सस्थागत विद्यालयका प्रधानाध्यापकहरुका लागि शिक्षा ब्यवस्थापन तालिम तथा सामुदायिक बिधालयका खेलकुद शिक्षक र बिद्यार्थीहरुका लागी सागितिक पि.टि.प्राथाना र पुर्नताजकीय कार्यशालाको शुक्रबार समापन भएको छ । समापन कार्यक्रममा गाउपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी–रोसनले तालिममा पाएको शिक्षा व्यबहारमा कार्यन्वन गर्नु पर्ने बतए । साथै उनले ब्यबहारिक शिक्षा सङ्गै बिधालयमा शिक्षा खेलकुद र स्वास्थ्य पनि महत्त्वपूर्ण रहेकोे बताएका छन् । सामाजिक बिकास समितीका सयोजक अध्यक्ष प्रकाश वलिको अध्यक्षतामा भएको समापन कार्यक्रम मा सहभागी प्रशिक्षक, शिक्षक र बिद्यार्थीहरुलाई गाउपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी –रोसन, उपाध्यक्ष पुर्ण प्रसाद कालाथोकी, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रकाश पाण्डे, ३.न वडा अध्यक्ष धनेन्द्र कार्की, प्रशिक्षक शिक्षा विद एवम कालिका मानवज्ञान बिधालय रुपन्देहीका प्रधानाध्यापक दिनेश थापा, प्रदेश खेलकुद परिषद सदस्य हरिष वलिले प्रमाणपत्र सहित अबिर माला लगाईदिएका थिए ।

गाउँपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख तुल्सी कार्किले कार्यक्रमको सहजीकरण गरेका थिए भने कार्यक्रममा बिद्यार्थी र शिक्षकले पि.टी प्रर्दशन गरेका थिए । तालिममा सहभागी टोलीहरुले तालिम बाट प्राप्त ज्ञानलाई व्यबहारमा उतार्न आफुहरु आतुर रहेको बताए । तीन दिन सम्म संचालिन भएको तालिमको प्रशिक्षकमा शिक्षा विद एवम कालिका मनोविज्ञान बिधालय रुपन्देहीका प्रधानाध्यापक दिनेश थापा र प्रदेश खेलकुद परिषद सदस्य हरिष वलि रहेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...