News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

शुरविर पण्डित (दारी बा)को टोली प्यूठान आउदै

झुलेनी पोष्ट२०७९माघ,१७
४८१ पटक
२०७९माघ,१७

राष्ट्रिय कलाकार शुरविर पण्डित (दारी बा)को टिम प्यूठान आउने भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका अन्तर्गतका विभिन्न विद्यालय तथा बजार क्षेत्रमा बालबिबाह न्यूनीकरण सम्बन्धी अभिनय तथा नाटक प्रदशन गर्नका लागि राष्ट्रिय कलाकार शुरविर पण्डित (दारी बा)को टिम प्यूठान आउने भएका हुन् ।
गाउँपालिकाको २०७९,८०को वार्षिक स्वीकृत कार्यक्रम अनुसार बालविबाह न्यूनीकरण सम्बन्धी जनचेतनामुलक अभिनय प्रदशन गर्नका लागि यहि माघ २१ गते कलाकारको टिम प्यूठान आउने भएको माण्डवी गाउँपािलकाले जानकारी दिएको छ ।
गाउँपािलकाका अनुसार पालिका क्षेत्रभित्रका आठ वटा विद्यालय र एक वटा बजार क्षेत्र गरी नौ स्थानमा सचेतनामुलक नाटक प्रदशन गरिने छ । माघ २१ गते अरुणा भवानीश्वरी प्राथामिक विद्यालय माण्डवी गाउँपालिका १, कुमाल्टार, गणेश माद्यामिक विद्यालय तिराम, सुन्नानी आधारभूत विद्यालय रातापानी र गणेश आधारभूत विद्यालय ढिकाबनमा नाटक प्रदशन हुनेछ । त्यस्तै माघ २२ गते कामाक्षी माद्यामिक विद्यालय वडा नं.४उदयपुरकोट, एश्वर्य प्राथामिक विद्यालय डाडाकटेरी, माण्डवी माद्यामिक विद्यालय नयाँगाउँ, जस्पुर बजार चोक र २३ गते वागेश्वरी माद्यामिक विद्यालय वडा नं.५ तिघ्रामा नाटक प्रदशन गरिने जनाइएको छ ।
कार्यक्रममा बालबिबाहले निम्त्याउने असर, समस्या र न्यूनीकरण लगाएतका शिर्षकमा आधारित रहेर नाटक प्रदशन गरिने जनाइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...