News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

शुरविर पण्डित (दारी बा)को टोली प्यूठान आउदै

झुलेनी पोष्ट२०७९माघ,१७
९९ पटक
२०७९माघ,१७

राष्ट्रिय कलाकार शुरविर पण्डित (दारी बा)को टिम प्यूठान आउने भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका अन्तर्गतका विभिन्न विद्यालय तथा बजार क्षेत्रमा बालबिबाह न्यूनीकरण सम्बन्धी अभिनय तथा नाटक प्रदशन गर्नका लागि राष्ट्रिय कलाकार शुरविर पण्डित (दारी बा)को टिम प्यूठान आउने भएका हुन् ।
गाउँपालिकाको २०७९,८०को वार्षिक स्वीकृत कार्यक्रम अनुसार बालविबाह न्यूनीकरण सम्बन्धी जनचेतनामुलक अभिनय प्रदशन गर्नका लागि यहि माघ २१ गते कलाकारको टिम प्यूठान आउने भएको माण्डवी गाउँपािलकाले जानकारी दिएको छ ।
गाउँपािलकाका अनुसार पालिका क्षेत्रभित्रका आठ वटा विद्यालय र एक वटा बजार क्षेत्र गरी नौ स्थानमा सचेतनामुलक नाटक प्रदशन गरिने छ । माघ २१ गते अरुणा भवानीश्वरी प्राथामिक विद्यालय माण्डवी गाउँपालिका १, कुमाल्टार, गणेश माद्यामिक विद्यालय तिराम, सुन्नानी आधारभूत विद्यालय रातापानी र गणेश आधारभूत विद्यालय ढिकाबनमा नाटक प्रदशन हुनेछ । त्यस्तै माघ २२ गते कामाक्षी माद्यामिक विद्यालय वडा नं.४उदयपुरकोट, एश्वर्य प्राथामिक विद्यालय डाडाकटेरी, माण्डवी माद्यामिक विद्यालय नयाँगाउँ, जस्पुर बजार चोक र २३ गते वागेश्वरी माद्यामिक विद्यालय वडा नं.५ तिघ्रामा नाटक प्रदशन गरिने जनाइएको छ ।
कार्यक्रममा बालबिबाहले निम्त्याउने असर, समस्या र न्यूनीकरण लगाएतका शिर्षकमा आधारित रहेर नाटक प्रदशन गरिने जनाइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी