News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अधिवेशनबाट नारायणी थापाको नेतृत्वमा १५ सदस्य समिति गठन

बिबश जि एम१८ माघ २०७९
६६ पटक
१८ माघ २०७९

लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य सांसद तुल्सीराम शर्माले महिलाको नेतृत्व अहिलेको समयमा अति नै आवश्यकता रहेको बताए । बुधाबार अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठान नगर कमिटीको प्रथम अधिवेशनमा सांसद शर्माले यस्तो बताएका हुन् । उनले महिलाहरु आफ्नो अधिकारको लागि आफै लड्नु पर्ने भन्दै यसमा अग्रसर हुन आवश्यक रहेको बताए । त्यस्तै उनले गएको प्रदेश चुनावमा महिलाहरुले अति महत्वपूर्ण भुमिका खेलेको भन्दै प्रशंसा समते गरे ।


त्यस्तै अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठानका जिल्ला अध्यक्ष भगवता खड्काले अखिल नेपाल महिला संघ नेकपा एमाले पार्टीको खम्बा जस्तै उभिने पिलर भएको बताएका छन् । उनले चुनावको निर्वाचन समयमा महिलाहरु अगाडी भएर लागेको बताए । उनले भने संसारमा महिला विनाको घर अधुरो जस्तै हुने भन्दै हरेक क्षेत्रमा महिलाहरुलाई अगाडी सार्नको लागि एउट अवसर हुुनु पर्ने बताएका हुन् । उनले हालै भएको चुनावको मत नै निर्णायक देखिएको बताएका छन् ।


आज भएको अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठान नगर कमिटीको प्रथम अधिबेशनमा नारायणी थापा चयन भएका छन् । थापाको नेतृत्वमा १५ सदस्यीय समिति गठन भएको अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठान जिल्ला अध्यक्ष भगवता खड्काले बताए ।
अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठान नगर कमिटीका संयोज कमला भारतीको अध्यक्षतामा सुरु भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेकपा एमाले प्रदेश कमिटी सचिबालय सदस्य एबम प्रदेश सभा सांसद सदस्य तुल्सिराम शमा, विशिष्ट अतिथि नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य तथा अखिल नेपाल महिला संघका केन्द्रिय सदस्य कमला रिजाल, लगायत अखिल नेपाल महिला संघका सदस्य र पार्टीका सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी