News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अधिवेशनबाट नारायणी थापाको नेतृत्वमा १५ सदस्य समिति गठन

बिबश जि एम१८ माघ २०७९
१४० पटक
१८ माघ २०७९

लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य सांसद तुल्सीराम शर्माले महिलाको नेतृत्व अहिलेको समयमा अति नै आवश्यकता रहेको बताए । बुधाबार अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठान नगर कमिटीको प्रथम अधिवेशनमा सांसद शर्माले यस्तो बताएका हुन् । उनले महिलाहरु आफ्नो अधिकारको लागि आफै लड्नु पर्ने भन्दै यसमा अग्रसर हुन आवश्यक रहेको बताए । त्यस्तै उनले गएको प्रदेश चुनावमा महिलाहरुले अति महत्वपूर्ण भुमिका खेलेको भन्दै प्रशंसा समते गरे ।


त्यस्तै अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठानका जिल्ला अध्यक्ष भगवता खड्काले अखिल नेपाल महिला संघ नेकपा एमाले पार्टीको खम्बा जस्तै उभिने पिलर भएको बताएका छन् । उनले चुनावको निर्वाचन समयमा महिलाहरु अगाडी भएर लागेको बताए । उनले भने संसारमा महिला विनाको घर अधुरो जस्तै हुने भन्दै हरेक क्षेत्रमा महिलाहरुलाई अगाडी सार्नको लागि एउट अवसर हुुनु पर्ने बताएका हुन् । उनले हालै भएको चुनावको मत नै निर्णायक देखिएको बताएका छन् ।


आज भएको अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठान नगर कमिटीको प्रथम अधिबेशनमा नारायणी थापा चयन भएका छन् । थापाको नेतृत्वमा १५ सदस्यीय समिति गठन भएको अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठान जिल्ला अध्यक्ष भगवता खड्काले बताए ।
अखिल नेपाल महिला संघ प्यूठान नगर कमिटीका संयोज कमला भारतीको अध्यक्षतामा सुरु भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेकपा एमाले प्रदेश कमिटी सचिबालय सदस्य एबम प्रदेश सभा सांसद सदस्य तुल्सिराम शमा, विशिष्ट अतिथि नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य तथा अखिल नेपाल महिला संघका केन्द्रिय सदस्य कमला रिजाल, लगायत अखिल नेपाल महिला संघका सदस्य र पार्टीका सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नौबहिनीमा पहिरोले घरगोठ बगायो

गयराती परेको अविरल बर्षाका कारण नौबहिनी गाउँपालिकामा पहिरोले ३ घर बगाएको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

जन्मदिनको अवसरमा लायन्सले दियो फर्निचर

लायन्स क्लब अफ प्यूठानले जन्मदिनको अवसरमा सामाग्री प्रदान गरेको छ । बिहिबार लायन्स क्लव अफ...

संविधान दिवसमा बिरामीलाई फलफुल बितरण

संविधान दिबसको अबसरमा प्यूठान अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल बितरण गरिएको छ । बिहिबार जिल्ला समन्वय समिति...

शिक्षकका माग पुरा नभए आन्दोलन थप शसक्त हुने

विद्यालय शिक्षा विधेयकका कतिपय व्यवस्थाप्रति विरोध जनाउँदै शिक्षकहरुको छाता संगठन नेपाल शिक्षक महासंघले आन्दोलनका कार्यक्रम...

प्यूठानमा ३ जनाको कैद सजाय माफी मिनाहा

आज संविधान दिवस,देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । सार्वभौम संविधान सभाबाट २०७२ असोज ३...