News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

युवा संगठन नेपाल प्यूठानद्धारा जिल्लाका सबै स्थानीय तहमा हस्ताक्षर कार्यक्रम

हेमन्त पाठक२०८० असार ८
१३८ पटक
२०८० असार ८

नेकपा बिप्लब निकट युवा संगठन प्युठानको आयोजनामा ‘राष्ट्रिय स्वाधिनताका लागि तपाईको अमुल्य योगदान तपाईको हस्ताक्षर किन ? भन्दै युवा संगठन नेपाल जिल्ला कमिटि प्यूठानले हस्ताक्षर संकलन गरिरहेको छ । गत असार २ गते प्यूठानको सदरमुकाम खंलगाबाट हस्ताक्षर संकलन अभियान सुरु गरेको युवा संगठन नेपालका केन्द्रिय सदस्य एवं युवा संगठन प्युठान का संयोजक बिरबल केसीले बताए ।

युवा संगठन नेपाल केन्द्रीय कमिटिको छैठौं पूर्ण बैठकको निर्णयलाई कार्यान्वयन गर्दै हस्ताक्षर संकलन अभियान कार्यक्रम थालेको केसि को भनाइ छ । बिरोध प्रदर्सनमा एमसीसी सम्झौता खारेज गर्न र देशलाई भष्ट्रचारबाट मुक्त गर्न, नेपालको लुम्बिनी क्षेत्र समेटी भारतीय साम्राराज्यवादले कथित सांस्कृतिक नक्सा प्रकाशन गरेको हुंदा उक्त खारेजका लागि र महंगी, भ्रष्टाचार, कमिसन, लघुवित्त र मिटर व्याजीहरुको ज्यादतिको विरुद्ध हस्ताक्षर संकलन गरिएको जिल्ला संयोजक केसीले बताए ।

जल्लाको सदरमुकाम खंलगा बाट सुरु गरिएको यो अभियान बाग्दुला, विजुवार, जुम्री,चक्चके लगायत नौ वटै स्थानीय तहका क्षेत्रहरुमा हस्ताक्षर गरि आज शुक्रबारे समापन भएको संगठन का उपाध्यक्ष मुक्ति पोख्रेलले जानकारी दिए । प्यूठान जिल्लाबाट २ हजार भन्दा बढी व्यक्तिको हस्ताक्षर संकलन भैसकेको पोख्रेलको भनाइ छ ।

सबै को उत्साहजनक सहभागितामा सहमतिपत्र सहितको सेतो कपडामा हस्ताक्षर संकलन गरिएको पोख्रेलले बताए छ । हस्ताक्षर भैसकेपछि प्रधानमन्त्रीको क्याभिनेट कार्यलय मा पठाउने संगठनका संयोजक केसिले बताए । युवा संगठन नेपालले हस्ताक्षर कार्यक्रम देशव्यापी रुपमा ७७ वटै जिल्लाबाट हस्ताक्षर संकलन गरिरहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...