News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

युवा संगठन नेपाल प्यूठानद्धारा जिल्लाका सबै स्थानीय तहमा हस्ताक्षर कार्यक्रम

हेमन्त पाठक२०८० असार ८
२४८ पटक
२०८० असार ८

नेकपा बिप्लब निकट युवा संगठन प्युठानको आयोजनामा ‘राष्ट्रिय स्वाधिनताका लागि तपाईको अमुल्य योगदान तपाईको हस्ताक्षर किन ? भन्दै युवा संगठन नेपाल जिल्ला कमिटि प्यूठानले हस्ताक्षर संकलन गरिरहेको छ । गत असार २ गते प्यूठानको सदरमुकाम खंलगाबाट हस्ताक्षर संकलन अभियान सुरु गरेको युवा संगठन नेपालका केन्द्रिय सदस्य एवं युवा संगठन प्युठान का संयोजक बिरबल केसीले बताए ।

युवा संगठन नेपाल केन्द्रीय कमिटिको छैठौं पूर्ण बैठकको निर्णयलाई कार्यान्वयन गर्दै हस्ताक्षर संकलन अभियान कार्यक्रम थालेको केसि को भनाइ छ । बिरोध प्रदर्सनमा एमसीसी सम्झौता खारेज गर्न र देशलाई भष्ट्रचारबाट मुक्त गर्न, नेपालको लुम्बिनी क्षेत्र समेटी भारतीय साम्राराज्यवादले कथित सांस्कृतिक नक्सा प्रकाशन गरेको हुंदा उक्त खारेजका लागि र महंगी, भ्रष्टाचार, कमिसन, लघुवित्त र मिटर व्याजीहरुको ज्यादतिको विरुद्ध हस्ताक्षर संकलन गरिएको जिल्ला संयोजक केसीले बताए ।

जल्लाको सदरमुकाम खंलगा बाट सुरु गरिएको यो अभियान बाग्दुला, विजुवार, जुम्री,चक्चके लगायत नौ वटै स्थानीय तहका क्षेत्रहरुमा हस्ताक्षर गरि आज शुक्रबारे समापन भएको संगठन का उपाध्यक्ष मुक्ति पोख्रेलले जानकारी दिए । प्यूठान जिल्लाबाट २ हजार भन्दा बढी व्यक्तिको हस्ताक्षर संकलन भैसकेको पोख्रेलको भनाइ छ ।

सबै को उत्साहजनक सहभागितामा सहमतिपत्र सहितको सेतो कपडामा हस्ताक्षर संकलन गरिएको पोख्रेलले बताए छ । हस्ताक्षर भैसकेपछि प्रधानमन्त्रीको क्याभिनेट कार्यलय मा पठाउने संगठनका संयोजक केसिले बताए । युवा संगठन नेपालले हस्ताक्षर कार्यक्रम देशव्यापी रुपमा ७७ वटै जिल्लाबाट हस्ताक्षर संकलन गरिरहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको राशिफल २०८१ श्रावण ६ आइतवार

 मेष विद्या र बुद्धिको विकास हुनेछ । नयाँनयाँ ज्ञान सिक्ने मौका मिल्नेछ । कार्यसिद्धि हुने...

कांग्रेसको संसदीय दलको बैठक आइतबार बस्ने

नेपाली कांग्रेसले संसदीय दलको बैठक आइतबारका लागि बोलाएको छ । बैठक आइतबार मध्याह्न १२ बजे...

आगामी निर्वाचनमा माओवादीसंग दुवै दलले गठबन्धन नगर्ने  सर्तमा नयाँ गठबन्धन बन्यो: पोखरेल

नेकपा एमालेका वरिष्ठ उपाध्यक्ष ईश्वर पोखरेलले आगामी निर्वाचनमा माओवादीलाई साथ नलिने सर्तमा कांग्रेस-एमालेको गठबन्धन बनेको...

त्रिशूली दुर्घटनामा बेपत्ता बस र शव खोज्न यन्त्रसहित भारतिय टोलि खटाइयो

सिमलतालमा असार २८ गते पहिरोले बगाएर त्रिशूलीमा बेपत्ता भएका बस र शव खोजीका लागि भारतीय...

आजको राशिफल: २०८१ श्रावण ०५ शनिवार

मेष : आज रमाइलो यात्राको सम्भावना छ र त्यसबाट दीर्घकालिक फाइदा पुग्नेछ । लामो समयदेखि...