News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माग पूरा नभएको भन्दै शिक्षा शाखामा तालाबन्दी

बिबश जि.एम२०८० असोज १७
४२४ पटक
२०८० असोज १७

नेपाल विद्यार्थी संघ प्यूठानले प्यूठान नगरपालिकामा तालाबन्दी गरेको छ । बुधबार नेविसंघले प्यूठान नगरपालिकाको शिक्षा यूवा तथा खेलकुद शाखामा तालाबन्दी गरेको हो । शिक्षा विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालय, शिक्षा तथा मानव श्रोत विकास केन्द्रले देशभर रहेका ७५३ स्थानीय तहलाई शिक्षा शाखामा विद्यालयबाट काजमा झिकाई कर्मचारी सरह जिम्मेवारी दिएर कामकाजमा खटाईएका शिक्षकहरुलाई अविलम्ब दरबन्दी भएका विद्यालयमा फिर्ता पठाउन आग्रह गरेकोमा जिल्लाको प्यूठान नगरपालिकाले उक्त परिपत्र कार्यन्वयन नगरेकाले तालाबन्दी गर्न बाध्य भएको नेविसंघ प्यूठानका सचिव पारस भण्डारीले जानकारी दिए ।

साथै नेविसंघ जिल्ला अध्यक्ष कल्याण विक्रम के.सी को हस्ताक्षरित सहित एक प्रेस विज्ञप्ती निकाल्दै संगठनको माग पुरा नभएमा नगरपालिकाको शिक्षा यूवा तथा खेलकुद शाखामा अनिश्चित कालसम्म तालाबन्दी गर्ने चेतावनी समेत दिएको छ ।

उता शिक्षा शाखा प्रमुख बासुदेब पण्डितले भने आफु अहिले विदामा भएको जानकारी गराएका छन् । नगरपालिकाका मेयर उपमेयर भने कार्यालयको आन्तरिक कामले गर्दा जिल्ला बाहिर रहेको बताएका छन् । नगरपालिकाका मेयर बिष्णु बहादुर योगिले तत्काल तालाबन्दी नै गर्नुपर्ने स्थिति नभएको बताउँदै सो समस्याको समाधान कार्यालयमा उपस्थित भएर छलफल गरि अगाडी बढ्ने जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गौमुखीमा भएको मानसिक स्वास्थ्य शिविरबाट ९५ जनाले सेवा लिए

निःशुल्क विशेषज्ञ मानसिक रोग सम्बन्धि स्वास्थ्य शिविर गौमुखी गाउँपालिकामा सम्पन्न भएको छ । गौमुखी गाउँपालिकाको...

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...