News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माग पूरा नभएको भन्दै शिक्षा शाखामा तालाबन्दी

बिबश जि.एम२०८० असोज १७
१४८ पटक
२०८० असोज १७

नेपाल विद्यार्थी संघ प्यूठानले प्यूठान नगरपालिकामा तालाबन्दी गरेको छ । बुधबार नेविसंघले प्यूठान नगरपालिकाको शिक्षा यूवा तथा खेलकुद शाखामा तालाबन्दी गरेको हो । शिक्षा विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालय, शिक्षा तथा मानव श्रोत विकास केन्द्रले देशभर रहेका ७५३ स्थानीय तहलाई शिक्षा शाखामा विद्यालयबाट काजमा झिकाई कर्मचारी सरह जिम्मेवारी दिएर कामकाजमा खटाईएका शिक्षकहरुलाई अविलम्ब दरबन्दी भएका विद्यालयमा फिर्ता पठाउन आग्रह गरेकोमा जिल्लाको प्यूठान नगरपालिकाले उक्त परिपत्र कार्यन्वयन नगरेकाले तालाबन्दी गर्न बाध्य भएको नेविसंघ प्यूठानका सचिव पारस भण्डारीले जानकारी दिए ।

साथै नेविसंघ जिल्ला अध्यक्ष कल्याण विक्रम के.सी को हस्ताक्षरित सहित एक प्रेस विज्ञप्ती निकाल्दै संगठनको माग पुरा नभएमा नगरपालिकाको शिक्षा यूवा तथा खेलकुद शाखामा अनिश्चित कालसम्म तालाबन्दी गर्ने चेतावनी समेत दिएको छ ।

उता शिक्षा शाखा प्रमुख बासुदेब पण्डितले भने आफु अहिले विदामा भएको जानकारी गराएका छन् । नगरपालिकाका मेयर उपमेयर भने कार्यालयको आन्तरिक कामले गर्दा जिल्ला बाहिर रहेको बताएका छन् । नगरपालिकाका मेयर बिष्णु बहादुर योगिले तत्काल तालाबन्दी नै गर्नुपर्ने स्थिति नभएको बताउँदै सो समस्याको समाधान कार्यालयमा उपस्थित भएर छलफल गरि अगाडी बढ्ने जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यको लागि खेलकुद,...

कानुनको पालना र सरकारी आम्दानिका लागि हुलाकमार्फत ढुवानि सुनिस्चित गर्दैछौं: महानिर्देशक अधिकारी

हुलाक सेवा विभागले बिहिवार सरकारी चिठ्ठीपत्र र कागजात हुलाक मार्फत पठाउने सुनिश्चित गर्ने व्यवस्था सम्बन्धी...

“शहरी जीवन भन्दा गाँउले जीवन ठिक” बिषयक वादविवाद प्रतियोगिता सम्पन्न

लुप्लुङ्ग माध्यामिक विद्यालयमा वादविवाद प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । विद्यालयमा रहेको नेपाल जुनियर तथा युवा...