News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माझी साहित्य समूहले रचना वाचन कार्यक्रम गर्दै

सिखबर संवाददाताकार्तिक १७ प्यूठान
१०३४ पटक
कार्तिक १७ प्यूठान

माझी साहित्य समूह, नेपालको आयोजनामा प्यूठानमा यही काक्तिक २० गते रचना वाचन एवं तिहारको अवसरमा शुभकामना आदान-प्रदान कार्यक्रम हुन लागेको छ । २०-२२ युवाहरू अभियन्ता रहेको यस समूहको यो पहिलो कार्यक्रम पनि हो ।

पछिल्लो समय प्यूठानको साहित्य, साहित्यिक गतिबिधी एवं साहित्य सम्बन्धमा बिचार, बिमर्श कम भइरहेको महशुस गरेर जिल्ला, जिल्ला बाहिर एवं रोजगारीको शिलशिलामा परदेसमा बस्ने २०-२२ युवा कबि एवं साहित्यकारहरूको समूहले माझी साहित्य समूह, नेपाल नाम दिएर यस्तो कार्यक्रम गर्न लागेको हो । घनश्याम अस्तित्व, यमुना मगर, सिताराम के.सी., तिलक अधिकारी, रमेश पोख्रेल, राज एकान्त, सौगात अधिकारी, राज अधिकारी, किस्बिन के.सी, सलिम अन्सारी, युवराज भण्डारी, महेश थापा, सन्तोस सफल प्रेमी, छबिलाल उत्सब, आशा वली, दोर्ण घर्तिमगर, श्यामकुमार क्षेत्री, लिला पुनमगर, भिम पुन, शिशिर के.सी., सिर्जु ठकुरी, केसबराज बसेल, युबराज दर्पण, रबिन श्रिपाली, माधब मगर, लक्ष्मी मगर, सि.टि. मगर, किरणरवी अधिकारी लगायत साहित्यका बिबिध बिधामा कलम चलाउने युवा साहित्यकारहरू यो समूहमा आबद्व हुनुहुन्छ ।

धेरै युवाहरू लेखनमा सक्रिय भइरहेको तर लेखनसंग सम्बन्धित आवश्यक गतिबिधिहरू प्यूठानमा शुन्य जस्तै अवस्थामा रहेको कारण यो समूहको आवश्यकता परेको समूहका अभियन्ता घनश्याम अस्तित्वले बताउनु भयो । राजधानी र प्यूठानको साहित्य जोड्नलाई यो समूहले पुलको काम गर्ने उहाँले बताउनुभयो ।उक्त कार्यक्रममा उपस्थित भइदिनुहुनका लागि पत्रकार, साहित्यकार, समाजसेवी, बुद्धिजिबी, जनप्रतिनिधी लगायत सबैलाई समूहका अभियन्ता घनश्याम अस्तित्वले आग्रह गर्नुभएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

अनाथ बालबालिकालाई सहयोग

हिजो आइतबार मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं ३ का २ जना अनाथ बालबालिकालाई आर्थिक सहयोग गरिएको...

चौतारीको स्थापना दिवसमा सम्मान सहित विविध कार्यक्रमको आयोजना

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानले २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी...

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवस प्युठानमा पनि मनाउने

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा प्युठान शाखाले विविध कार्यक्रम गरि मनाउने तयारी...

मान्डवि गाउँपालिका ३ का विभिन्न स्थानमा सम्पन्न एक हजार मिटर पक्कि कुलो तथा सार्वजनिक धारो निर्माणको अनुगमन

प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्तरगत मान्डवि गाउँपालिका ३ मा सम्पन्न भएका एक हजार मिटर पक्कि कुलो...

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम शनिबार प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरमा सम्पन्न भएको छ । एकिकृत...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी