News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्रेस चौतारीको स्थापना दिवसमा बिरामीहरुलाई फलफूल वितरण

झुलेनी नेटवर्क२०८० माघ २२
६० पटक
२०८० माघ २२

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठान ले २६ औं स्थापना दिवस विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाएको छ । स्थापना दिवसको अवसरमा चौतारीले प्यूठान अस्पताल बिजुवारमा रहेका बिरामीहरुलाई फलफूल वितरण गरेको छ भने रक्तदान कार्यक्रम पनि गरिएको प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानका अध्यक्ष बासुदेव गिरीले जानकारी दिए ।

सोमबार विहान जिल्ला अस्पताल बिजुवारमा उपचाररत ४१ जना बिरामीलाई फलफूल वितरण गरिएको हो । त्यस्तै स्थापना दिवसको अवसरमा आयोजित रक्तदान कार्यक्रममा प्रेस चौतारी नेपाल लुम्बिनी प्रदेशका कोषाध्यक्ष एलबी थापा, सदस्य कमल बि.क, प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानका निवर्तमान अध्यक्ष बिजयसिंह भारती र स्वंयमसेवक रक्तदाता समाजका केन्द्रीय सदस्य मनु लामा गरी ४ जनाले रक्तदान गरेका थिए ।

कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य तुल्सीराम शर्माले स्थापना दिवसको अवसरमा बिरामीसँग सम्बन्धित रहेर स्थापना दिवस मनाउनु राम्रो कार्य भएको बताए । फलफूल वितरण गर्दै शर्माले बिरामीहरुको स्वास्थ्य लाभको कामना समेत गरेका छन् ।

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानका अध्यक्ष बासुदेव गिरीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रेस चोतारी नेपालका केन्द्रीय सदस्य गिरुप्रसाद भण्डारी, नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रीय सदस्य सुशिल पोख्रेल, प्रगतिशिल पत्रकार संघका केन्द्रीय कोषाध्यक्ष प्रज्वल पहाडी, लगायतको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव राम बहादुर विश्वकर्माले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...