News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

विकास निर्माणका काम पुरा गर्न प्रदेश तथा केन्द्र सरकारसँग सहकार्य गरेको छु : अध्यक्ष खड्का

झुलेनी नेटवर्क२०८० माघ २९
८२ पटक
२०८० माघ २९

गाउँपालिकाको विकास निर्माणका कामहरुलाई पुरा गर्न प्रदेश तथा केन्द्र सरकारसँग सहकार्य गरेर अघि बढेको मल्लरानी गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्ण बहादुर खड्काले दाबी गरेका छन् । सोमबार गाउँपालिकाको चालु आर्थिक वर्षको प्रथम चौमासिकको सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष खड्काले यस्तो बताएका हुन् । सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रममा बोल्ने बक्ताहरुले राखेका प्रश्न तथा जिज्ञासाहरुको जवाफ दिदै पालिका अध्यक्ष खड्काले पालिकाको गतिविधिहरुलाई निरन्तर रुपमा अघि बढाई रहेको बताए ।

गाउँपालिका उपाध्यक्ष रमेश कुमार श्रेष्ठले पालिकाले सबै वडामा पुगेर सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सञ्चालन गर्दै आएको बताएका छन् । साथै पालिकाको अनुगमन सहि ढङ्गले नियमित रुपमा अनुगमन गरि योजनाहरुलाई प्रभावकारी बनाउन आफुहरु निरन्तर रुपमा लागिपरेको जिकिर गरेका छन् ।

कार्यक्रममा बोल्ने बक्ताहरुले सेवाग्राही र सेवाप्रदायक निकायबीच सुमधुर सम्बन्ध बनाउन सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रमले भूमिका खेल्ने बताउँदै सबै वडामा पुगेर सार्वजनिक सुनुवाई गर्ने कामको प्रशंसा गरेका छन् । छलफलमा खानेपानी समस्या, शिक्षा, स्वास्थ्य, कृषि, विपद, खेलकुद, सिपमुलक तालिम, यातायात समस्या, सुकुम्बासी समस्या, बिद्धुत लगायत विषयसँग जोडिएका प्रश्नहरु उठाएका थिए ।

कार्यक्रममा गाउँपालिकाका निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कमानसिंह केसीले प्रगति प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेका थिए भने नागरिक प्रतिवेदन पत्र र बहिर्गमन अभिमत पत्रको नतिजा मल्लरानी मिडिया प्रा.लि.का सञ्चालक सुजल श्रेष्ठले प्रस्तुत गरेका थिए ।

मल्लरानी गाउँपालिकाले चालु आर्थिक वर्षको प्रथम चौमासिकको सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम गरेको हो । सोमबार गाउँपालिकाको वडा नं ५ खैरामा सार्वजनिक सुनुवाई गरेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सुत्लावाङ जिप दुर्घटना अपडेटः एक जनाको मृत्यु

नौबहिनी गाउँपालिका–४ सुत्लावाङमा आइतबार भएको जिप दुर्घटनामा घाइते भएका एक पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...

सुत्लावाङ जिप दुर्घटना अपडेटः चालक सहित नौ जना घाइते, चार जना बुटवल रिफर

प्यूठानको सुत्लावाङमा भएको गाडी दुर्घटनामा चालक सहित नौ जना घाइते भएका छन् । बहानेबाट सुत्लावाङको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना, आठ जना घाइते

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना हुँदा आठ जना घाइते भएका छन् । बहानेबाट सुत्लावाङको लागि छुटेको लु...

नेकपा (एमाले) प्यूठान नगर कमिटीले बुझायो नगरपालिकालाई १६ बुँदे ध्यानाकर्षण पत्र

नेकपा एमाले प्यूठान नगरकमिटीले प्यूठान नगरपालिकालाई ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको छ । नगरकमिटी अध्यक्ष गिरुप्रसाद भण्डारी...

गौमुखीमा एक पुरुष मृत अवस्थामा भेटिए

प्यूठानमा एक जना पुरुष मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । शनिबार विहान प्यूठानको गौमुखी गाउँपालिका...