News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

पुस्तक व्यवसायी संघ प्युठानको अध्यक्षमा भण्डारी

सिखबर संवाददाताप्युठान,२२ मंसिर
१४४८ पटक
प्युठान,२२ मंसिर

नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघ जिल्ला शाखा प्युठानको नवौ साधारण सभा तथा चौथो अधिवेशनले सुभास चन्द्र भण्डारीको अध्यक्षतामा १३ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति गठन गरेको छ । जसको बरिष्ट उपाध्यक्ष ईश्वरसिंह विष्ट,दितृिय उपाध्यक्ष टिकाराम पुन,सचिव रमेश गिरी,कोषाध्यक्षमा बलदेव आर्चाय चयन भएका छन् । त्यस्तै सदस्यहरुमा अर्जुन केसी,,प्रकाश जिसी,सुन्दर भण्डारी, चन्द्रकला श्रेष्ठ,नेत्रमणि आर्चाय,जगत जिसी चुनीएका छन् ।
सहसचिव पदको लागि नाम पछि राख्ने गरि समिति गठन गरिएको नवनिर्वाचित सचिव रमेश गिरीले जानकारी दिए । संघको सल्लाहाकारमा अर्जुन कुमार कक्षापती,दिनामणी पौडेल,बल बहादुर रोकाय,विस्नु प्रसाद घिमिरे रहेका छन् । त्यस्तै केन्द्रीय प्रतिनिधिहरू ईश्वरसिंह विष्ट,बल बहादुर रोकाय र प्रदेश प्रतिनिधिहरूमा मिनराज भट्टराई,वालाराम पोख्रेल, अर्जुन केसी रहने गरि सर्वसहमतिमा नयाँ कार्यसमिति गठन भएको छ ।
नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघको चौथो अधिवेशन तथा नवौ साधारण सभा को उदघाटन कार्यक्रममा बोल्दै जिल्ला समन्वय समितिका संयोजक केशवराज आर्चायले प्युठान जिल्लामा रहेका पुस्तक व्यवसायीहरूले पेशागत मर्यादा भित्र रहि आफ्नो पेशामा लाग्न सुझाव दिए । उक्त कार्यक्रममा प्युठान नगरपालिकाका नगर प्रमुख अर्जुन कुमार कक्षपतीले प्युठान जिल्लाका विद्यालयहरूलाई समयमै पाठयपुस्तक पु¥याउने कामलाई पहिलो प्राथमिकतामा राखी सकारात्मक रूपमा व्यवसायी प्रतिस्पर्धाका साथ व्यापार गर्न आग्रह गरे ।
नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघका केन्द्रीय सदस्य वालाराम पोख्रेलको प्रमुख आतिथ्यमा भएको कार्यक्रममा सचिव मिनराज भट्टराईले प्रगति प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो भने कोषाध्यक्ष चन्द्रकला श्रेष्ठले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेकी थिईन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...