News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

पुस्तक व्यवसायी संघ प्युठानको अध्यक्षमा भण्डारी

सिखबर संवाददाताप्युठान,२२ मंसिर
१२६८ पटक
प्युठान,२२ मंसिर

नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघ जिल्ला शाखा प्युठानको नवौ साधारण सभा तथा चौथो अधिवेशनले सुभास चन्द्र भण्डारीको अध्यक्षतामा १३ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति गठन गरेको छ । जसको बरिष्ट उपाध्यक्ष ईश्वरसिंह विष्ट,दितृिय उपाध्यक्ष टिकाराम पुन,सचिव रमेश गिरी,कोषाध्यक्षमा बलदेव आर्चाय चयन भएका छन् । त्यस्तै सदस्यहरुमा अर्जुन केसी,,प्रकाश जिसी,सुन्दर भण्डारी, चन्द्रकला श्रेष्ठ,नेत्रमणि आर्चाय,जगत जिसी चुनीएका छन् ।
सहसचिव पदको लागि नाम पछि राख्ने गरि समिति गठन गरिएको नवनिर्वाचित सचिव रमेश गिरीले जानकारी दिए । संघको सल्लाहाकारमा अर्जुन कुमार कक्षापती,दिनामणी पौडेल,बल बहादुर रोकाय,विस्नु प्रसाद घिमिरे रहेका छन् । त्यस्तै केन्द्रीय प्रतिनिधिहरू ईश्वरसिंह विष्ट,बल बहादुर रोकाय र प्रदेश प्रतिनिधिहरूमा मिनराज भट्टराई,वालाराम पोख्रेल, अर्जुन केसी रहने गरि सर्वसहमतिमा नयाँ कार्यसमिति गठन भएको छ ।
नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघको चौथो अधिवेशन तथा नवौ साधारण सभा को उदघाटन कार्यक्रममा बोल्दै जिल्ला समन्वय समितिका संयोजक केशवराज आर्चायले प्युठान जिल्लामा रहेका पुस्तक व्यवसायीहरूले पेशागत मर्यादा भित्र रहि आफ्नो पेशामा लाग्न सुझाव दिए । उक्त कार्यक्रममा प्युठान नगरपालिकाका नगर प्रमुख अर्जुन कुमार कक्षपतीले प्युठान जिल्लाका विद्यालयहरूलाई समयमै पाठयपुस्तक पु¥याउने कामलाई पहिलो प्राथमिकतामा राखी सकारात्मक रूपमा व्यवसायी प्रतिस्पर्धाका साथ व्यापार गर्न आग्रह गरे ।
नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघका केन्द्रीय सदस्य वालाराम पोख्रेलको प्रमुख आतिथ्यमा भएको कार्यक्रममा सचिव मिनराज भट्टराईले प्रगति प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो भने कोषाध्यक्ष चन्द्रकला श्रेष्ठले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेकी थिईन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी