News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

पुस्तक व्यवसायी संघ प्युठानको अध्यक्षमा भण्डारी

सिखबर संवाददाताप्युठान,२२ मंसिर
१३७३ पटक
प्युठान,२२ मंसिर

नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघ जिल्ला शाखा प्युठानको नवौ साधारण सभा तथा चौथो अधिवेशनले सुभास चन्द्र भण्डारीको अध्यक्षतामा १३ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति गठन गरेको छ । जसको बरिष्ट उपाध्यक्ष ईश्वरसिंह विष्ट,दितृिय उपाध्यक्ष टिकाराम पुन,सचिव रमेश गिरी,कोषाध्यक्षमा बलदेव आर्चाय चयन भएका छन् । त्यस्तै सदस्यहरुमा अर्जुन केसी,,प्रकाश जिसी,सुन्दर भण्डारी, चन्द्रकला श्रेष्ठ,नेत्रमणि आर्चाय,जगत जिसी चुनीएका छन् ।
सहसचिव पदको लागि नाम पछि राख्ने गरि समिति गठन गरिएको नवनिर्वाचित सचिव रमेश गिरीले जानकारी दिए । संघको सल्लाहाकारमा अर्जुन कुमार कक्षापती,दिनामणी पौडेल,बल बहादुर रोकाय,विस्नु प्रसाद घिमिरे रहेका छन् । त्यस्तै केन्द्रीय प्रतिनिधिहरू ईश्वरसिंह विष्ट,बल बहादुर रोकाय र प्रदेश प्रतिनिधिहरूमा मिनराज भट्टराई,वालाराम पोख्रेल, अर्जुन केसी रहने गरि सर्वसहमतिमा नयाँ कार्यसमिति गठन भएको छ ।
नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघको चौथो अधिवेशन तथा नवौ साधारण सभा को उदघाटन कार्यक्रममा बोल्दै जिल्ला समन्वय समितिका संयोजक केशवराज आर्चायले प्युठान जिल्लामा रहेका पुस्तक व्यवसायीहरूले पेशागत मर्यादा भित्र रहि आफ्नो पेशामा लाग्न सुझाव दिए । उक्त कार्यक्रममा प्युठान नगरपालिकाका नगर प्रमुख अर्जुन कुमार कक्षपतीले प्युठान जिल्लाका विद्यालयहरूलाई समयमै पाठयपुस्तक पु¥याउने कामलाई पहिलो प्राथमिकतामा राखी सकारात्मक रूपमा व्यवसायी प्रतिस्पर्धाका साथ व्यापार गर्न आग्रह गरे ।
नेपाल पुस्तक तथा स्टेशनरी व्यवसायी महासंघका केन्द्रीय सदस्य वालाराम पोख्रेलको प्रमुख आतिथ्यमा भएको कार्यक्रममा सचिव मिनराज भट्टराईले प्रगति प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो भने कोषाध्यक्ष चन्द्रकला श्रेष्ठले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेकी थिईन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

माग पूरा नभएको भन्दै शिक्षा शाखामा तालाबन्दी

नेपाल विद्यार्थी संघ प्यूठानले प्यूठान नगरपालिकामा तालाबन्दी गरेको छ । बुधबार नेविसंघले प्यूठान नगरपालिकाको शिक्षा...

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गयो

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गएको छ । माण्डवी गाउँपालिका २ मर्कावाङका ६० बर्षिय...

माछा मार्न खोलामा गएका एक पुरुषको डुबेर मृत्यु

प्यूठानमा माछा मार्ने क्रममा खोलामा डुबेर एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ । सोमवार साँझ...

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...