News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठानमा बैंक तथा वित्तिय संस्थाहरुको तदर्थ समिति गठन

बोम बहादुर परियार२०८१ बैसाख १९
१३० पटक
२०८१ बैसाख १९

प्यूठान जिल्लामा बैंक तथा वित्तिय संस्थाहरुको तदर्थ समिति गठन गरिएको छ । जिल्लाका सबै बैंक तथा वित्तिय संस्थाहरुको प्रतिनिधित्व हुने गरी वुधबार जुम्री स्थित होटल आयुष्मा मा बसेको बैठकले सिद्धार्थ बैंकमा कार्यरत हरी प्रसाद न्यौपानेको अध्यक्षतामा १३ सदस्य समिति गठन गरेको हो ।जसको उपाध्यक्ष योगेन्द्र विष्ट शाईन रेसुङ्गा डेभलपमेन्ट बैंक, सचिव बसन्त बहादुर के.एम मुत्तिनाथ बिकास बैंक, कोषाध्यक्ष सुदर्शन पुडासैनी डिप्रोक्स लघुवित्त बित्तिय संस्था भएका छन् । सदस्यहरुमा सचेत श्रेष्ठ हिमालय बैंक, दधिराम भण्डारी एन आई सी एसिया बैंक, टेक बहादुर बटाला सूर्यदय लघुवित्त वित्तिय संस्था, कृष्ण शाह उन्नती सहकार्य लघुवित्त संस्था, टेक बहादुर कुवर ज्योति विकास बैंक, विक्रम जि।सी हिमालय बैंक, अर्जुन खनाल कामना सेवा विकास बैंक रहेका छन् । त्यस्तै २ जना सल्लाहाकारमा सरोज सापकोटा हिमालय बैंक र दिपेन्द्र सुनार राष्ट्रिय बाणिज्य बैंकबाट छनोट भएका छन् ।

साथै भेलाले प्युठान जिल्लामा रहेका सम्पुर्ण वैंक तथा वित्तिय संस्थाहरुमा कार्यरत कर्मचारीको हक हितका लागि संगठित गर्नुका साथै आदीकारिक निकायमा दर्ता गर्ने निर्णय भएको समितिका सदस्य दधिराम भण्डारीले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गौमुखीमा भएको मानसिक स्वास्थ्य शिविरबाट ९५ जनाले सेवा लिए

निःशुल्क विशेषज्ञ मानसिक रोग सम्बन्धि स्वास्थ्य शिविर गौमुखी गाउँपालिकामा सम्पन्न भएको छ । गौमुखी गाउँपालिकाको...

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...