News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान महोत्सव २०७५ मुल आयोजक समिति गठन

बोम बहादुर परियार
१६८३ पटक

प्युठान महोत्सव २०७५ को आज मुल आयोजक समिती गठन गरिएको छ । जुम्री बसपार्क समितीका अध्यक्ष सुमनराज श्रेष्ठको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले सुमनराज श्रेष्ठकै संयोजकत्वमा १ सय ५१ मेला मुल आयोजक समिती गठन गरिएको हो ।

साथै आजकै बैठकमा विभिन्न ७ वटा उपसमिति पनि गठन गरिएको छ । प्रचार प्रसार उपसमिती ,आर्थिक समिती, स्वयंसेवक तथा सुरक्षा उपसमिती ,खानेपानी बिद्धुत तथा प्राबिधिक उपसमिती ,सास्कृतिक मञ्च ब्याबस्थापन उपसमिती ,सुचना तथा सन्चार उपसमिती ,प्रयोजक तथा बिज्ञापन उपसमिती लगाएतका उपसमिती गठन गरिएको हो ।

कृषि पर्यटन उर्जा , कला सस्कृती उध्योग र व्यापार ,समुन्नत प्युठान आर्थिक बिकासको मुल आधार भन्ने मुल नारा बनाइ यहि फागुन ३ गते देखि १३ गतेसम्म मध्य पश्चिमान्चल कृषि पर्यटन उर्जा तथा औधोगिक व्यापार मेला २०७५ आयोजना गर्न लागिएको मेलाका संयोजक सुमनराज श्रेष्ठले बताउनु भयो । साथै उहाले भन्नुभयो स्थानीय कला सस्कृती तथा उत्पादनलाई प्राथमिकतामा राख्दै १० दिने मेला संचाल गर्न लागिएको बताउनु भयो ।

साथै महोत्सब का माध्यमद्वारा प्युठान जुम्री बसपार्कको महत्व औचित्य तथा चिनारिको पुष्टि गर्ने ,महोत्सव द्वारा सन्कलित रकमले सामाजिक कार्य तथा बसपार्कको मर्मत सम्हार र जिल्लाका पर्यटकिय स्थलहरुको प्रचार प्रसार गर्ने लगाएतका उदेश्यहरुलाइ प्राथमिकतामा राख्दै महोत्सव अगाडि बढाउने श्रेष्ठले बताउनु भयो।

साथै बसपार्क समितिका सचिब मुकुन्दराज रोकाले महोत्सव भब्य र सानदार रुपबाट सम्पन्न गराउने कुरामा सबै प्युठानिको साथ आबस्यक रहने बताउनुभएको छ । त्यस्तै महोत्सबमा स्थानिय उत्पादन पर्दर्शन गर्न ल्याउने जिल्लाका कृषकलाई निसुल्क ब्याबस्था मिलाउने उहाले बताउनु भयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठान महोत्सवमा निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर हुने

यहि फागुन ४ गतेदेखि हुन गइरहेको स्वर्गद्धारी प्यूठान पाँचौं महोत्सव २०७९ मा विशेषज्ञ सहितको निःशुल्क...

वर्तमान समाज विकास भन्दा वितृष्णा फैलाउन तर्फ केन्द्रित छः–अध्यक्ष रोसन

माण्डवी गाउँपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी रोसनले वर्तमान समाज विकास भन्दा वितृष्णा फैलाउन तर्फ केन्द्रित बनिरहेको...

शुस्त मनस्थितिका बालबालिकालाई न्यानो कम्बलहरू हस्तान्तरण

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी जिल्ला शाखा प्यूठानले विहिबार जनता मा वि बाग्दुलामा अध्ययनरत शुस्त मनस्थितिका बालबालिकालाई...

 माण्डवीको विपद कोषमा लाखौ रुपैया संकलन

माण्डवी गाउँपालिकाको विपद कोषमा २९ लाख ६९ हजार ८ सय ३ रुपैया सहयोग रकम संकलन...

सुर्यज्योति लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा मृत्यु दाबि भुक्तानी

सुर्यज्योति लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनि लि. प्यूठानले मृत्यु दाबि भुक्तानी गरेको छ । बिमितको परिवार झिमरुक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी