News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

आशा भोसलेले गरिन् नेपालका बाद्ययवादकको खुलेर प्रशंसा

सिखबर संवाददाता
९७३ पटक

चर्चित संगीतकार रञ्जीत गजमेरको एकल सो कार्यक्रम काठमाण्डौं को सोल्टी होटलमा सम्पन्न भएको छ । गीत संगीतमा अमूल्य लगानी गरेको बरिष्ठ संगीतकार गजमेरको उक्त एकल सो कार्यक्रममा उनका संगीतमा थुप्रै गीत गाइसकेकी गायिका आशा भोसलेको पनि उपस्थिती रहेको थियो । कार्यक्रममा नेपालका ख्याती प्राप्त संगीतकार गीतकार गायक गायिका एवम् संगीतकर्मीहरुको बाक्लो उपस्थिती रहेको थियो ।

कार्यक्रममा आफ्ना अज्मबरी गीतहरु प्रस्तुत गर्दै गायिका भोसलेले नेपालका बाद्ययवादकहरुको खुलेर प्रशंसा गर्नुभएको थियो । उहाँले कार्यक्रममा प्रस्तुती दिँदै गर्दा नेपालमा पनि यस्ता सक्रिय कुशल र अनुभवी बाद्ययवादकहरुको जन्म भएको भन्दै विशेष गरी नेपालका बरिष्ठ तवला बादक कुमार महाराज, बरिष्ठ बाँसुरी बादक गोपाल देब, पछिल्लो पुस्ताका चर्चित तलवला बादक भुवन गन्धर्व त्यसैगरी अहिलेका व्यस्त गिटारिष्ट सञ्जिव बराइली लगायका अन्य बाद्ययवादकको प्रशंसा गरेकी थिइंन ।

प्रस्तुतीकै क्रममा आफ्ना भनाई राख्दै भोसलेले आफू नेपाली बोल्न नसकेपनी नेपाल अनि नेपाली अत्यन्तै प्रिय लाग्ने बताएका थिइँन साथै उनले यस कार्यक्रमले झनै नेपाल र नेपाली सँग अझै नजिक हुन र सम्बन्ध प्रगाढ बन्न टेवा पु¥याएको भन्दै खुसी व्यक्त गरेको थिइन, कार्यक्रम भव्य एवम् सभ्य रुपले सफल भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

अनाथ बालबालिकालाई सहयोग

हिजो आइतबार मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं ३ का २ जना अनाथ बालबालिकालाई आर्थिक सहयोग गरिएको...

चौतारीको स्थापना दिवसमा सम्मान सहित विविध कार्यक्रमको आयोजना

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानले २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी...

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवस प्युठानमा पनि मनाउने

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा प्युठान शाखाले विविध कार्यक्रम गरि मनाउने तयारी...

मान्डवि गाउँपालिका ३ का विभिन्न स्थानमा सम्पन्न एक हजार मिटर पक्कि कुलो तथा सार्वजनिक धारो निर्माणको अनुगमन

प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्तरगत मान्डवि गाउँपालिका ३ मा सम्पन्न भएका एक हजार मिटर पक्कि कुलो...

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम शनिबार प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरमा सम्पन्न भएको छ । एकिकृत...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी