News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

आशा भोसलेले गरिन् नेपालका बाद्ययवादकको खुलेर प्रशंसा

सिखबर संवाददाता
१०६२ पटक

चर्चित संगीतकार रञ्जीत गजमेरको एकल सो कार्यक्रम काठमाण्डौं को सोल्टी होटलमा सम्पन्न भएको छ । गीत संगीतमा अमूल्य लगानी गरेको बरिष्ठ संगीतकार गजमेरको उक्त एकल सो कार्यक्रममा उनका संगीतमा थुप्रै गीत गाइसकेकी गायिका आशा भोसलेको पनि उपस्थिती रहेको थियो । कार्यक्रममा नेपालका ख्याती प्राप्त संगीतकार गीतकार गायक गायिका एवम् संगीतकर्मीहरुको बाक्लो उपस्थिती रहेको थियो ।

कार्यक्रममा आफ्ना अज्मबरी गीतहरु प्रस्तुत गर्दै गायिका भोसलेले नेपालका बाद्ययवादकहरुको खुलेर प्रशंसा गर्नुभएको थियो । उहाँले कार्यक्रममा प्रस्तुती दिँदै गर्दा नेपालमा पनि यस्ता सक्रिय कुशल र अनुभवी बाद्ययवादकहरुको जन्म भएको भन्दै विशेष गरी नेपालका बरिष्ठ तवला बादक कुमार महाराज, बरिष्ठ बाँसुरी बादक गोपाल देब, पछिल्लो पुस्ताका चर्चित तलवला बादक भुवन गन्धर्व त्यसैगरी अहिलेका व्यस्त गिटारिष्ट सञ्जिव बराइली लगायका अन्य बाद्ययवादकको प्रशंसा गरेकी थिइंन ।

प्रस्तुतीकै क्रममा आफ्ना भनाई राख्दै भोसलेले आफू नेपाली बोल्न नसकेपनी नेपाल अनि नेपाली अत्यन्तै प्रिय लाग्ने बताएका थिइँन साथै उनले यस कार्यक्रमले झनै नेपाल र नेपाली सँग अझै नजिक हुन र सम्बन्ध प्रगाढ बन्न टेवा पु¥याएको भन्दै खुसी व्यक्त गरेको थिइन, कार्यक्रम भव्य एवम् सभ्य रुपले सफल भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...