News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

आशा भोसलेले गरिन् नेपालका बाद्ययवादकको खुलेर प्रशंसा

सिखबर संवाददाता
११६९ पटक

चर्चित संगीतकार रञ्जीत गजमेरको एकल सो कार्यक्रम काठमाण्डौं को सोल्टी होटलमा सम्पन्न भएको छ । गीत संगीतमा अमूल्य लगानी गरेको बरिष्ठ संगीतकार गजमेरको उक्त एकल सो कार्यक्रममा उनका संगीतमा थुप्रै गीत गाइसकेकी गायिका आशा भोसलेको पनि उपस्थिती रहेको थियो । कार्यक्रममा नेपालका ख्याती प्राप्त संगीतकार गीतकार गायक गायिका एवम् संगीतकर्मीहरुको बाक्लो उपस्थिती रहेको थियो ।

कार्यक्रममा आफ्ना अज्मबरी गीतहरु प्रस्तुत गर्दै गायिका भोसलेले नेपालका बाद्ययवादकहरुको खुलेर प्रशंसा गर्नुभएको थियो । उहाँले कार्यक्रममा प्रस्तुती दिँदै गर्दा नेपालमा पनि यस्ता सक्रिय कुशल र अनुभवी बाद्ययवादकहरुको जन्म भएको भन्दै विशेष गरी नेपालका बरिष्ठ तवला बादक कुमार महाराज, बरिष्ठ बाँसुरी बादक गोपाल देब, पछिल्लो पुस्ताका चर्चित तलवला बादक भुवन गन्धर्व त्यसैगरी अहिलेका व्यस्त गिटारिष्ट सञ्जिव बराइली लगायका अन्य बाद्ययवादकको प्रशंसा गरेकी थिइंन ।

प्रस्तुतीकै क्रममा आफ्ना भनाई राख्दै भोसलेले आफू नेपाली बोल्न नसकेपनी नेपाल अनि नेपाली अत्यन्तै प्रिय लाग्ने बताएका थिइँन साथै उनले यस कार्यक्रमले झनै नेपाल र नेपाली सँग अझै नजिक हुन र सम्बन्ध प्रगाढ बन्न टेवा पु¥याएको भन्दै खुसी व्यक्त गरेको थिइन, कार्यक्रम भव्य एवम् सभ्य रुपले सफल भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको राशिफल २०८१ श्रावण ६ आइतवार

 मेष विद्या र बुद्धिको विकास हुनेछ । नयाँनयाँ ज्ञान सिक्ने मौका मिल्नेछ । कार्यसिद्धि हुने...

कांग्रेसको संसदीय दलको बैठक आइतबार बस्ने

नेपाली कांग्रेसले संसदीय दलको बैठक आइतबारका लागि बोलाएको छ । बैठक आइतबार मध्याह्न १२ बजे...

आगामी निर्वाचनमा माओवादीसंग दुवै दलले गठबन्धन नगर्ने  सर्तमा नयाँ गठबन्धन बन्यो: पोखरेल

नेकपा एमालेका वरिष्ठ उपाध्यक्ष ईश्वर पोखरेलले आगामी निर्वाचनमा माओवादीलाई साथ नलिने सर्तमा कांग्रेस-एमालेको गठबन्धन बनेको...

त्रिशूली दुर्घटनामा बेपत्ता बस र शव खोज्न यन्त्रसहित भारतिय टोलि खटाइयो

सिमलतालमा असार २८ गते पहिरोले बगाएर त्रिशूलीमा बेपत्ता भएका बस र शव खोजीका लागि भारतीय...

आजको राशिफल: २०८१ श्रावण ०५ शनिवार

मेष : आज रमाइलो यात्राको सम्भावना छ र त्यसबाट दीर्घकालिक फाइदा पुग्नेछ । लामो समयदेखि...