News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

एकैदिन प्यूठानका ३ स्थानिय तहमा १५ शैयाका अस्पत्ताल शीलान्यास

सिखबर संवाददाता१५ म‌सिर प्यूठान
१०९९ पटक
१५ म‌सिर प्यूठान

हरेक स्थानिय तहमा आधारभुत अस्पत्ताल र हरेक नागरिकमा स्वास्थ्यको पहुँच पुर्याउने गरि अस्पत्ताल नभएका ६४९ स्थानिय तहमध्य ३९६ स्थानिय तहमा एकैदिन अस्पत्तालको शीलान्यास गर्ने नेपाल सरकारको कार्यक्रम वमोजिम जिल्लाका ३ वटा स्थानिय तहका अस्पत्ताल भवनको शीलान्यास गरिएको छ। यौटा अस्पत्तालको संघिय सांसद दुर्गा पौडेल र दुईवटा अस्पत्तालको प्रदेश सांसद कृष्णध्वज खड्काले शीलान्यास गर्नुभएको हो।

ऐरावती गाँउपालीकामा भएको शीलान्यास कार्यक्रममा वोल्दै प्रदेशसभा सदस्य कृष्णध्वज खडकाले सरकारले स्वास्थ्यको क्षेत्रमा आमूल परवर्तन ल्याउने योजनाका साथ स्थानीय तहमा अस्पताल भवनको सिलान्यास गरेको जानकारी दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘अव कुनैपनी स्थानिय तहका नागरिकले अस्पत्तालको पहुँच नहुँदा उपचार नपाएर ज्यान गुमाउनु पर्नेछैन। यसका लागि गाउँमै आधारभूत उपचार सेवाको शुरुवात गरिएको छ ।’

माण्डवी गाँउपालीकाको वडा नं ३ देविस्थान र ऐरावती गाँउपालीकाको वडा नं २ वरौलामा प्रदेशसभा सदस्य कृष्णध्वज खड्काले शीलान्यास गर्नुभएको छ। भने मल्लरानी गाँउपालीका वर्डा नं ४ खलंगामा वन्ने भवनको प्रतिनिधी सभा सदस्य दुर्गा पौडेलले शिलान्यास गर्नुभएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...