News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

विजुवारमा तपाइको मास्क खै ?

तेजेन्द्र बिएम२०७८ साउन २६
१४११ पटक
२०७८ साउन २६

नेपाल मास्क अभियान जनचेतना कार्यक्रम अन्तर्गत प्यूठान नगरपालिकाले मंगलवार तपाइको मास्क खै ? कार्यक्रम सञ्चालन गरेको छ । अभियान अन्तर्गत श्रावण २३-२९ सम्म देशैभर यो कार्यक्रम सञ्चालन भइरहेको छ । विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिइरहेको कोभिड-१९ को दोस्रो भेरिएन्टले मानव जीवनलाई अप्ठ्यारोमा पारीरहेको बेला जनचेतनामुकल अभियान चलिरहेको छ  ।

 

पछील्लो समय कोरोना संक्रमितको संख्या बढ्दो क्रममा रहेकोले देशभरका धेरैजसो जिल्लाहरूमा निषेधाज्ञा जारी गर्ने गरिएको छ । कोरोना संक्रमण फैलन नदिन देशैभर जनचेतनामुलक भइरहेका छन । यसै सन्दर्भमा प्युठान नगरपालिकाको आयोजना र ईलाका प्रहरी कार्यालय बिजुवार, प्युठानको समन्वयमा तपाइको मास्क खै ? कार्यक्रमको आयोजना गरीएको हो ।

 

“महामारी नियन्त्रण र रोकथाममा मेरो प्रतिबद्धता, मास्क लगाउनुनै हो आजको आवश्यकता ।” म पनि मास्क लगाउछु अरुलाई पनि मास्क लगाउन प्रेरित गर्छु ।”, तपाईको मास्क खै ?, सामाजिक दुरि कायम गरौं । मैले लगाएको मास्कले तपाइको सुरक्षा गर्छ भने, तपाइले लगाएको मास्कले मेरो सुरक्षा गर्छ । लगायतका नारा लेखिएका प्ले-कार्डहरु हात-हातमा लिएर नगर प्रमुख अर्जुन कुमार कक्षपति सहित नगरपालिका कर्मचारी, ईलाका प्रहरी टोलि र्यालीमा सहभागी थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

ढुङ्गा लागेर प्यूठानमा बालिकाको मृत्यु

प्यूठानमा भिरबाट पल्टिएको ढङ्गा लागेर एक बालिकाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको गौमुखी गाउँपालिका २...

७ दिनभित्र भूक्तानी नदिए निर्माण व्यवसायी संघले कडा आन्दोलनको घोषणा गर्ने

निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठानले विगत ३ बर्षदेखि सम्पन्न गरेका विभिन्न योजनाहरुको कामको भूक्तानी नपाएको भन्दै...

गाउँपालिकाको टिमले गर्‍यो मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई

माण्डवी गाउँपालिकाले मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई गरेको छ । गाउँपालिकाले गत विहिबार देखि हिजो शनिबारसम्म सञ्चालन...

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...