News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बिजुवारमा बन्यो निर्माण व्यवसायीको आफ्नै भवन

तेजेन्द्र बि.एम.२०७८ पुस १८, प्यूठान
४०६ पटक
२०७८ पुस १८, प्यूठान

निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठानको बिजुवारमा निर्माण सम्पन्न भएको भवनको शनिबार उद्घाटन भएको छ । प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित इलाका प्रहरी कार्यालय नजिकै भवनको नेपाल निर्माण व्यवसायी संघका केन्द्रीय अध्यक्ष रबी सिंहले उद्घाटन गरेका हुन् ।

भवन निर्माणका लागि संघका केन्द्रिय अध्यक्ष विष्णुभाई श्रेष्ठले २०७४ साल फागुनमा शिलान्यास गरेका हुन् । २०५६ सालमा हिरा बहादुर थापाको अध्यक्षतामा स्थापना भएको निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठान हालसम्म कोठा भाडामा लिएर कार्यालय सञ्चाल गर्दै आएको थियो ।

२०६३÷०६४ सालमा करिब ३ लाख ५० हजार रुपयाँमा संघले जग्गा खरिद गरेको थियो । करिव १ करोड लागतमा ९ कोठे भवन निर्माण भएको, भवन निर्माण समिति संयोजक बालाजु श्रेष्ठले जानकारी दिए । श्रेष्ठका अनुसार बैठक कक्ष १ सहित पदाधिकारी कार्यकक्ष छुट्टाछुट्टै बनाइएको छ ।

सचिवालय सञ्चालन गरेर बाँकी रहेका कोठाहरु भाडामा दिन सकिने निर्माण व्यवसायी संघले जनाएको छ । संघमा आवद्ध हुन निर्माण व्यवसायी समितिबाट लिने शुल्क, नविकरण शुल्क, व्यवसायीले दिएको चन्दाबाट भवन निर्माण सम्पन्न भएको निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठानका अध्यक्ष पशुपती नरायण नकर्मीले जानकारी दिए ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

“गणतन्त्र गौरव” बाट पूर्व राष्ट्रपति भण्डारी सम्मानित

नेकपा (एमाले) ले पूर्वराष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई ‘गणतन्त्र गौरव’बाट सम्मान गरेको छ। नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी स्थापनाको...

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...