News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठानमा १८ जनाले गराए उम्मेदवारी दर्ता

झुलेनी नेटवर्क२०७९ असाेज २३
१८५ पटक
२०७९ असाेज २३

मंसिर ४ मा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको लागि प्यूठानमा १८ जनाले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । प्रतिनिधिसभा सदस्यको लागि ८ जना र प्रदेशसभा सदस्यको लागि १० जनाको उम्मेदवारी परेको मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ ।
प्रतिनिधिसभा सदस्यको लागि नेकपा एमाले सूर्यबहादुर थापाक्षेत्री, राजमो दुर्गा पौडेल, नेकपा(माले)माधब सिंह केसी, रास्ट्रीय स्वतन्त्र पार्टी कृष्ण प्रसाद पोख्रेल राप्रपा नेपाल होम बहादुर बुढाथोकी,मंगोलीयन पार्टी मनबहादुर पुन, स्वतन्त्रमा दामप्रसाद सुबेदी र स्वतन्त्रमै रामप्रसाद आचार्यले उम्मेदवारी दिएका छन् ।
यस्तै प्रदेश सभा(क)अन्तरगत नेकपा एमाले तुल्सीराम शर्मा, नेकपा आओबादी केन्द्र कृष्णकुमार अधिकारी, राप्रपा गोपाल नाथ योगी, हाम्रो नेपाल पार्टी हरी पौडेल, मंगोलीयन पार्टी मुवा घर्तीमगरले उम्मेदवारी दिएका छन् । प्रदेश सभा(ख) मा नेकपा एमाले हरी प्रसाद रिजाल, नेपाली कांग्रेस शरोज थापा, राप्रपा लालबीर घर्ती र मंगोलियन पार्टी बाट रुपलाल बुढामगरले उम्मेवारी दर्ता गराएका हुन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

लुङ रिजाल बन्दुहरुको देवाली हेर्न हजारौ दर्शक

रमेश पुन १५ ,मंसिर, २०७९ प्यूठानको नौबहिनी गाउँपालिका ६ लुङमा रिजाल बन्दुहरुको सावेशी कुलपँुजा चलिएरको...

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीको खिचलो

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीले किचलाे झिकेका छन् । राजधानी दाङको भालुबाङमा सार्ने प्रदेश...

लुम्बिनीमा एमाले पहिलो दल

झुलेनी नेटवर्क लुम्बिनीमा प्रत्यक्षतर्फ नेकपा एमाले नै ठूलो दल बनेको छ । यहाँ रहेका ५२...

प्युठानको मतपरिणाम रोचक बन्दै, गढ क्षेत्रमै गठबन्धन कम्जोर

प्यूठान जिल्ला सरदमुकाम खलंगा स्थीत जिल्ला समोन्वय समितिको सभाहलमा प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाको मतगणना...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी