News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेकपा निकट युवा विद्यार्थीहरुको भेला सम्पन्न

सिखबर संवाददाता२० श्रावण, प्यूठान
९१५ पटक
२० श्रावण, प्यूठान

झिमरुक गाँउपालीकामा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी(नेकपा) निकट अगुवा युवा तथा विद्यार्थी हरुको भेटघाट सम्पन्न भएको छ। गाँउपालिका स्तरिय भेटघाट तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न भएको अनेरास्ववियू प्यूठानका संयोजक जाल वहादुर के.सी. ले वताउनु भयो।

कार्यक्रममा वोल्दै नेकपा प्रदेश कमिटी सचिवालय सदस्य पित वहादुर एम सि ले नयाँ समृद्ध नेपालको निर्माणको जिम्मेवारी जनताले नेकपालाई दिएको हुँदा पार्टीलाई एकतावद्ध गरेर उक्त जिम्मेवारी पुरा गर्न नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी सवल र सक्षम रहेको वताउनु भयो।

लिला जि‍ सि को अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा पार्टी प्रदेश कमिटी सदस्य कमला रिजाल, झिमरुक ईन्चार्ज हुकुम वहादुर खडका, गाँउपालीका स‌ँगठन कमिटी अध्यक्ष झग वहादुर जि.सी, सचिव ललित वहादुर वस्नेत, प्रदेश स्कुल विभाग सदस्य मिलन एम.सी., जिल्ला कमिटी सदस्य तथा वडाअध्यक्षहरु ध्रुव खनाल र तुलस वस्नेत अनेरास्ववियू केन्द्रिय सदस्य सुमनराज श्रेष्ठ, जिल्ला संयोजक जाल वहादुर के.सी लगायतको आथित्यता रहेको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

लुङ रिजाल बन्दुहरुको देवाली हेर्न हजारौ दर्शक

रमेश पुन १५ ,मंसिर, २०७९ प्यूठानको नौबहिनी गाउँपालिका ६ लुङमा रिजाल बन्दुहरुको सावेशी कुलपँुजा चलिएरको...

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीको खिचलो

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीले किचलाे झिकेका छन् । राजधानी दाङको भालुबाङमा सार्ने प्रदेश...

लुम्बिनीमा एमाले पहिलो दल

झुलेनी नेटवर्क लुम्बिनीमा प्रत्यक्षतर्फ नेकपा एमाले नै ठूलो दल बनेको छ । यहाँ रहेका ५२...

प्युठानको मतपरिणाम रोचक बन्दै, गढ क्षेत्रमै गठबन्धन कम्जोर

प्यूठान जिल्ला सरदमुकाम खलंगा स्थीत जिल्ला समोन्वय समितिको सभाहलमा प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाको मतगणना...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी