News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

झिमरुक गाउँपालिकाका जनप्रतिनिधीनै यसरी प्रतिवादमा उत्रिएपछी .. (भिडियोसहित)

वोम वहादुर परियार२५ असार प्यूठान
१८५७ पटक
२५ असार प्यूठान

गाउँपालीकाकै सहयोगमा आयोजित सुचनाको हकको प्रवद्र्धन र प्रचलनसम्वन्धि कार्यक्रममा जनप्रतिनिधी र स्थानिय राजनीतिक दलका नेताविच भनाभन भएको छ। झिमरुक गाँउपालीका प्यूठानमा गाँउपालीकाको सहयोगमा नेपाल पत्रकार महासंघले गरेको सुचनाको हकको प्रवद्र्धन र प्रचलनसम्वन्धि अन्तरक्रिया कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका नेता प्रमोद पोख्रेलले आफ्ना कुराहरु राखिरहदा गाउँपालिका अध्यक्ष तिलक वहादुर जि.सी. सहित वर्डाअध्यक्षहरु मञ्चवाटै प्रतिवादमा उत्रिएका हुन।

प्रमोद पोख्रेलले छिमेकी नगरपालीकामा भन्दा डोजर र स्काभेटरमा महंगो मुल्य तिरेको, विकास निर्माणका कार्यहरु कार्यकर्ता केन्द्रित गरेको, सुचना नदिएको लगायतका आरोप गाउँपालिकालाई लगाएका थिए। पोख्रेल वोल्दावोल्दै गाँउपालीका अध्यक्ष उठेर प्रतिवाद गरेका हुन। गाँउपालीका अध्यक्ष उठेसंगै विभिन्न वर्डाका वर्डाअध्यक्षहरु पनि उठेर पोख्रेल वोल्दावोल्दै उनको प्रतिवाद गरे।

प्रतिपक्षीले गाउँपालीकाले शुसासन प्रवद्र्धनको निम्ति गरेका प्रयत्नहरुलाई वङग्याएर प्रचार गरेको, प्रक्रिया नपुगेका कारण अगाडि वढाउन नसकिएका काममा प्रक्रिया पुरा गर्न जनतालाई सहयोग गर्नुको साटो उनिहरुको भावनामा खेलेको र स्वच्छ राजनीतिक र वैचारीक एजेण्डामा टेकेर राजनीति नगरेको गाँउपालीका अध्यक्ष जि.सि. ले आरोप लगाए।

अन्तरक्रिया कार्यक्रममा परिचय सहित आफ्ना कुराहरु राख्ने चरण सकिएसंगै पोख्रेलले माईक्रोफोन मागेर आफ्ना कुरा राख्न रोष्टममा पुगेका थिए। रोष्टममा पुगेका पोख्रेलले गाउँपालीकालाई आरोप लगाएपछी जनप्रतिनिधीहरुले आफ्नो पालो सकिएपछी पनि पुनः माईक मागेर वोलेको, सुचनाको हकको कार्यक्रममा आएर गाँउँपालीकाको अनावश्यक आलोचना गरेको भन्दै कडा प्रतिवाद गरेका थिए।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी रहेका जि.सी. आफ्नो आसनवाट उठेर वक्तातर्फ औंला तेस्र्याउन थालेपछी गाँउपालीका उपाध्यक्ष, गाँउपालीकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृतले उनलाई पटक पटक वसाउन प्रयत्न गरेको दृष्य भिडियोमा देख्न सकिन्छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

कहॉ रोकियो पर्यटकीय पदमार्ग ?

प्यूठानको स्वर्गद्रारीबाट गौमुखी पुग्ने पर्यटकीय पदमार्ग वर्षौ देखि अलपत्र परेको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा केन्द्रिय,...

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

    हामिस‌ग जोडिनुहोस।

    समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी