News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

पाँचौ राष्ट्रिय च्याम्पेन्सीप होप्कीडो प्रतियोगिता प्यूठानमा सुरु

मधुसुधन पोख्रेल२०७८ चैत ०५ प्यूठान
१३४७ पटक
२०७८ चैत ०५ प्यूठान

पाँचौ राष्ट्रिय च्याम्पेन्सीप होप्कीडो प्रतियोगिता अाजबाट सुरु भएको छ । नेपाल मार्सलआर्ट होप्कीडो संघ प्युठानको आयोजना, हाप्कीडो संघ प्रदेश,र केन्द्रको समोन्वय तथा माण्डवी गाउँपालिकाको सहयोगर्थमा कार्यक्रम जिल्लामा आयोजना गरिएको हो ।
सात प्रदेशका भिविन्न जिल्लाबाट सहभागि खेलाडि र प्युठानका खेलाडिहरुको उपस्थीतिमा ¥याली तथा झाकी प्रदशन गरिएको थियो । यो खेलको प्रतियोगिता केन्द्र स्तरको प्युठान जिल्लामा पहिलो पटक हो । माण्डवी गाउँपालिकाको जस्पुर स्थीत भुवनेस्वरी आधारभुत विद्यालयमा आयोजना गरिएको कार्यक्रमको उद्घाटन लुम्वीनी प्रदेशसभा सदस्य हरी प्रसाद रिजालले गर्नु भएको थियो । रिजालले खेलमा आफ्नो क्षेत्रबाट खेलाडिको हौसला तथा निरन्तरता दिन आफु सधै अग्रसर रहने बताउनु भएको छ । त्यस्तै माण्डवी गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रीधर रोकाले खेल क्षेत्रबाट शिक्षामा धेरै प्रभाव भएको बताउनु भएको छ । रोकाले माण्डवी गाउँपालिकालाई स्वच्छ र स्वस्थ बनाउनमा पालिकाले खेल र शिक्षालाई पहिलो प्राथमिकता राखेको बताउनु भएको छ ।


कार्यक्रममा सात प्रदेशक सात टिम र विभागिय टिम गरी आठ टिमको सहभागि रहेको आयोजकले जनाएको छ । २० केजि देखि माथि ७५ केजि तौल सम्मका समुहको खेल हुने पनि आयोजकले जनाएको छ । सोहि तौल अनुसार खेलाडिलाई रजकपद,सोण र काँस्य पदक अनुसार पुरष्कारसंगै मेडल र प्रमाण पत्र प्रदान गर्ने आयोजकको भनाई छ खेल सोमबार सम्म रहने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यको लागि खेलकुद,...

कानुनको पालना र सरकारी आम्दानिका लागि हुलाकमार्फत ढुवानि सुनिस्चित गर्दैछौं: महानिर्देशक अधिकारी

हुलाक सेवा विभागले बिहिवार सरकारी चिठ्ठीपत्र र कागजात हुलाक मार्फत पठाउने सुनिश्चित गर्ने व्यवस्था सम्बन्धी...

“शहरी जीवन भन्दा गाँउले जीवन ठिक” बिषयक वादविवाद प्रतियोगिता सम्पन्न

लुप्लुङ्ग माध्यामिक विद्यालयमा वादविवाद प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । विद्यालयमा रहेको नेपाल जुनियर तथा युवा...