News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

पाँचौ राष्ट्रिय च्याम्पेन्सीप होप्कीडो प्रतियोगिता प्यूठानमा सुरु

मधुसुधन पोख्रेल२०७८ चैत ०५ प्यूठान
१४३७ पटक
२०७८ चैत ०५ प्यूठान

पाँचौ राष्ट्रिय च्याम्पेन्सीप होप्कीडो प्रतियोगिता अाजबाट सुरु भएको छ । नेपाल मार्सलआर्ट होप्कीडो संघ प्युठानको आयोजना, हाप्कीडो संघ प्रदेश,र केन्द्रको समोन्वय तथा माण्डवी गाउँपालिकाको सहयोगर्थमा कार्यक्रम जिल्लामा आयोजना गरिएको हो ।
सात प्रदेशका भिविन्न जिल्लाबाट सहभागि खेलाडि र प्युठानका खेलाडिहरुको उपस्थीतिमा ¥याली तथा झाकी प्रदशन गरिएको थियो । यो खेलको प्रतियोगिता केन्द्र स्तरको प्युठान जिल्लामा पहिलो पटक हो । माण्डवी गाउँपालिकाको जस्पुर स्थीत भुवनेस्वरी आधारभुत विद्यालयमा आयोजना गरिएको कार्यक्रमको उद्घाटन लुम्वीनी प्रदेशसभा सदस्य हरी प्रसाद रिजालले गर्नु भएको थियो । रिजालले खेलमा आफ्नो क्षेत्रबाट खेलाडिको हौसला तथा निरन्तरता दिन आफु सधै अग्रसर रहने बताउनु भएको छ । त्यस्तै माण्डवी गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रीधर रोकाले खेल क्षेत्रबाट शिक्षामा धेरै प्रभाव भएको बताउनु भएको छ । रोकाले माण्डवी गाउँपालिकालाई स्वच्छ र स्वस्थ बनाउनमा पालिकाले खेल र शिक्षालाई पहिलो प्राथमिकता राखेको बताउनु भएको छ ।


कार्यक्रममा सात प्रदेशक सात टिम र विभागिय टिम गरी आठ टिमको सहभागि रहेको आयोजकले जनाएको छ । २० केजि देखि माथि ७५ केजि तौल सम्मका समुहको खेल हुने पनि आयोजकले जनाएको छ । सोहि तौल अनुसार खेलाडिलाई रजकपद,सोण र काँस्य पदक अनुसार पुरष्कारसंगै मेडल र प्रमाण पत्र प्रदान गर्ने आयोजकको भनाई छ खेल सोमबार सम्म रहने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सुत्लावाङ जिप दुर्घटना अपडेटः एक जनाको मृत्यु

नौबहिनी गाउँपालिका–४ सुत्लावाङमा आइतबार भएको जिप दुर्घटनामा घाइते भएका एक पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...

सुत्लावाङ जिप दुर्घटना अपडेटः चालक सहित नौ जना घाइते, चार जना बुटवल रिफर

प्यूठानको सुत्लावाङमा भएको गाडी दुर्घटनामा चालक सहित नौ जना घाइते भएका छन् । बहानेबाट सुत्लावाङको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना, आठ जना घाइते

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना हुँदा आठ जना घाइते भएका छन् । बहानेबाट सुत्लावाङको लागि छुटेको लु...

नेकपा (एमाले) प्यूठान नगर कमिटीले बुझायो नगरपालिकालाई १६ बुँदे ध्यानाकर्षण पत्र

नेकपा एमाले प्यूठान नगरकमिटीले प्यूठान नगरपालिकालाई ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको छ । नगरकमिटी अध्यक्ष गिरुप्रसाद भण्डारी...

गौमुखीमा एक पुरुष मृत अवस्थामा भेटिए

प्यूठानमा एक जना पुरुष मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । शनिबार विहान प्यूठानको गौमुखी गाउँपालिका...