News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

 मतपरिणाम आएका प्युठानका वडाहरु

मधुसुधन पाेख्रेलजेठ १
२९१ पटक
जेठ १

जिल्लाका सवै पालिकामा मतगणना कार्य जारी रहेको छ । वैशाख ३० गते सम्पन्न निर्वाचन पछि मतगणना कार्य सुरु भएको हो । मतगणना कार्य कछुवा गतिमा हुँदा मतपरिणामको पर्खाइमा रहनेहरुको ध्यान कस्ले जित्यो कस्ले जित्ला भनेर चासो बढि छ ।
हाल सम्म प्यूठान नगरपालिकामा १,२,३ वडामा गठबन्धनले जित हासीले गरेको छ । त्यस्तै मल्लरानी गाउँपालिकामा पनि १ र २ मा गठबन्धनले जित हासिल गरेको छ । उता सरुमारानी मा नेकपा एमालेले ६ र ४ वडामा जित हासिल गरेको छ भने ५ मा गठबन्धनले जितेको छ । त्यस्तै ऐरावतीमा १र २ वडामा गठबन्धनकै जित भएको छ । माण्डवी गाउँपालिकाको १ मा गठबन्धनका विप्लव निकट उम्मेद्वारले जितेका छन भने २ मा काङग्रेस निकट उम्मेद्वारले जितेका छन ।
त्यस्तै स्वर्गद्वारी १ मा पनि गठबन्धनका उम्मेद्वारले जित हासिल गरेका छन । झिम्रुक १ मा एमालेको प्यानल विजयी भएको छ भने गौ मुखि गाउँपालिका १ मा पनि गठबन्धनका उम्मेद्वार विजयी भएका छन । र नौ बहिनी गाउँपालिका १ मा एमाले विजयी भएको छ भने ८ मा गठबन्धनकै उम्मेद्वार विजयी भएका छन । सवै पालिका मा मतगणना भैरहेको छ धेरै स्थानमा गठबन्धनका उम्मेद्वारहरुको मत अगाडि छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

प्यूठानको बिजुवारमा खुल्यो निमतारा पोलिक्लिनिक

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवारमा  बुधबार देखि निमतारा पोलीक्लिनिक सञ्चालनमा आएको छ । झिमरुक गाउँपालिका ६...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी