News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

रनिङ शिल्डको आज दोस्रो दिन

बिबश घर्ति मगर१५ पुष २०७९
२२९ पटक
१५ पुष २०७९

प्यूठान नगरपालिकाले आयोजना गरेको तेस्रो अन्तर मा.बि स्तरिय राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्डको आज दोस्रो दिन बिभिन्न बिधामा खेल भएको छ । आज भएको खेलमा १५ सय दौडमा छात्रा तर्फ मुक्ति मा.वि रातामाटा प्रथम, जनता मा.वि बाग्दुला द्धितीय र भुवनेश्वर मा.वि खैरा तृतीय भएको छ भने छात्र तर्फ बालविद्या मा.वि मजुवा मरन्ठाना प्रथम, जनता मा.वि बाग्दुला द्धितीय र लम्च्याङ मा.वि तृतीय भएको छ । त्यस्तै ८ सय मिटरको दौडमा छात्रा तर्फ जनता मा.वि बाग्दुला प्रथम, बालविद्या मा.वि मजुवा मरन्ठाना द्धितीय, भुवनेश्वर मा.वि खैरा तृतीय भए सँगै छात्रमा जनता मा.वि बाग्दुला प्रथम, मुक्ति मा.वि रातामाटा द्धितीय, अनि क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला तृतीय भएको हो ।
लङ्गजम्पमा छात्रा तर्फ क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला प्रथम, भुवनेश्वर मा.वि खैरा द्धितीय, जनता मा.वि बाग्दुला तृतीय तथा छात्रमा पब्लिक बोर्डिङ प्रथम, भुवनेश्वर मा.वि खैरा द्धितीय, मुक्ति मा.वि रातामाटा तृतीय भएको छ । हार्ईजम्प तर्फ छात्रामा जनता मा.वि बाग्दुला प्रथम, जानकी मा.वि चितिखोला र मुक्ति मा.वि रातामाटा द्धितीय, तथा भुवनेश्वर मा.वि खैरा तृतीय भएको हो भने छात्र तर्फ क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला प्रथम, भुवनेश्वर मा.वि खैरा द्धितीय, बालविद्या मा.वि मजुवा मरन्ठाना तृतीय भयो ।
त्रिपलजम्प छात्रामा भुवनेश्वर मा.वि खैरा प्रथम, बालविद्या मा.वि मजुवा मरन्ठाना तथा मुक्ति मा.वि रातामाटा द्धितीय र जनता मा.वि बाग्दुला तृतीय भयो भने छात्र तर्फ भुवनेश्वर मा.वि खैरा प्रथम, जनता मा.वि बाग्दुला द्धितीय, क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला तृतीय भएको हो । त्यस्तै कवड्डिमा क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला तृतीय हुँदा जनता मा.वि बाग्दुला र मुक्ति मा.बि रातामाटा यी दुई खेल फाइनलमा भोलि प्रतिस्पर्धा गर्दै छ भने भलिबल तर्फ जनता मा.वि बास्कोट तृतीय भयो भने अन्तिम फाइनलमा भोलि जनता मा.वि बाग्दुला र मुक्ति मा.बि रातामाटा बिच खेल हुने भएको छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

“गणतन्त्र गौरव” बाट पूर्व राष्ट्रपति भण्डारी सम्मानित

नेकपा (एमाले) ले पूर्वराष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई ‘गणतन्त्र गौरव’बाट सम्मान गरेको छ। नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी स्थापनाको...

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...