News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गौमुखी गाउँपालिकाको प्रथम चौमासिक सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सम्पन्न

झुलेनी पोष्ट२७ पुष २०७९
२२२ पटक
२७ पुष २०७९

गौमुखी गाउँपालिकाको प्रथम चौमासिक सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम बुधबार सम्पन्न भएको छ । गाउँपालिकाको आर्थिक बर्ष २०७९/८० को प्रथम चौमासिक सार्बजनिक सुनुवाइ कार्यक्रम गौमुखी गाउँपालिकाको आयोजना तथा नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्युठानको सहजीकरणमा सम्पन्न भएको हो । सो सार्बजनिक सुनाइमा सेवा प्रदायक र सेवाग्राही बिच सुशासन, पार्दर्शी, जबाफ देहिता र गुनासो विषयलाई बढि प्राथमिकता दिएको थियो । सहभागीहरुले सेवाग्राहीहरुले पाउनु पर्ने सेवा सुबिधा छिटो छरिटो तथा सेवग्राहिको काम समयमा हुनुपर्ने लगायतका कुरामा जोड दिएका हुन् ।


कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष बिष्णु कुमार गिरी, गाउँपालिका उपाध्यक्ष महाविर रानाले गाउँपालिकाको समग्र विकासका लागि अभिप्रेरित हुने बताउनुभएको छ । सल्लाह तथा सुझावहरु गाउँपालिकाले आगामी दिनमा मनन गर्दै जाने समेत बताउनुभएको हो । सुझाव र प्रश्नको जवाफ दिदै सहजीकरण गर्ने निकाय नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्युठानलाई गाउँपालिकाले धन्यवाद पनि दिएको छ ।


गाउँ पालिका अध्यक्ष बिष्णु कुमार गिरिको अध्यता, नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्यूठानका सचिव प्रज्वोल पहाडीको सन्चालन तथा पालिका उपाध्यक्ष महाबिर रानाको स्वागत मनतब्यमा संचालन भएको हो । सो कार्यक्रममा सार्बजनिक सुनुवाइको महत्वको बारेमा महासङ्घ प्युठानका अध्यक्ष सन्जय रिजालले प्रकाश पार्नु भएको थियो भने प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत खुम बहादुर घर्तिले सार्बजनिक सुनुवाइ प्रतिबेदन पेश गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा राजनैतिक दलका प्रतिनिधि ज्ञामुराम न्यौपाने, रमेश राना, टुक बहादुर के सी, मधुराम के.सी, र नेपाल पत्रकार महासंघ प्युठानका अध्यक्ष सन्जय रिजालले मन्तव्य राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...