News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गौमुखी गाउँपालिकाको प्रथम चौमासिक सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सम्पन्न

झुलेनी पोष्ट२७ पुष २०७९
१३३ पटक
२७ पुष २०७९

गौमुखी गाउँपालिकाको प्रथम चौमासिक सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम बुधबार सम्पन्न भएको छ । गाउँपालिकाको आर्थिक बर्ष २०७९/८० को प्रथम चौमासिक सार्बजनिक सुनुवाइ कार्यक्रम गौमुखी गाउँपालिकाको आयोजना तथा नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्युठानको सहजीकरणमा सम्पन्न भएको हो । सो सार्बजनिक सुनाइमा सेवा प्रदायक र सेवाग्राही बिच सुशासन, पार्दर्शी, जबाफ देहिता र गुनासो विषयलाई बढि प्राथमिकता दिएको थियो । सहभागीहरुले सेवाग्राहीहरुले पाउनु पर्ने सेवा सुबिधा छिटो छरिटो तथा सेवग्राहिको काम समयमा हुनुपर्ने लगायतका कुरामा जोड दिएका हुन् ।


कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष बिष्णु कुमार गिरी, गाउँपालिका उपाध्यक्ष महाविर रानाले गाउँपालिकाको समग्र विकासका लागि अभिप्रेरित हुने बताउनुभएको छ । सल्लाह तथा सुझावहरु गाउँपालिकाले आगामी दिनमा मनन गर्दै जाने समेत बताउनुभएको हो । सुझाव र प्रश्नको जवाफ दिदै सहजीकरण गर्ने निकाय नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्युठानलाई गाउँपालिकाले धन्यवाद पनि दिएको छ ।


गाउँ पालिका अध्यक्ष बिष्णु कुमार गिरिको अध्यता, नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्यूठानका सचिव प्रज्वोल पहाडीको सन्चालन तथा पालिका उपाध्यक्ष महाबिर रानाको स्वागत मनतब्यमा संचालन भएको हो । सो कार्यक्रममा सार्बजनिक सुनुवाइको महत्वको बारेमा महासङ्घ प्युठानका अध्यक्ष सन्जय रिजालले प्रकाश पार्नु भएको थियो भने प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत खुम बहादुर घर्तिले सार्बजनिक सुनुवाइ प्रतिबेदन पेश गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा राजनैतिक दलका प्रतिनिधि ज्ञामुराम न्यौपाने, रमेश राना, टुक बहादुर के सी, मधुराम के.सी, र नेपाल पत्रकार महासंघ प्युठानका अध्यक्ष सन्जय रिजालले मन्तव्य राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...