News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठानमा स्थानीय तहका कर्मचारी बीच मैत्रिपूर्ण फुटवल प्रतियोगिता सुरु

बिबश घर्ति मगर०७ माघ २०७९
१३८ पटक
०७ माघ २०७९

प्यूठानमा स्थानीय तहका कर्मचारी बीच मैत्रिपूर्ण फुटवल प्रतियोगिता आजबाट सुरु भएको छ । प्यूठान नगरपालिकाको आयोजनामा सुरु भएकोे प्रतियोगितामा जिल्लाका ९ वटा स्थानीय तह मध्ये स्वर्गद्वारी नगरपालिका बाहेक ८ स्थानीय तहले प्रतिष्पर्धामा भाग लिएका छन् । शनिबार विहान १० वजेबाट प्यूठान नगरपालिका ४ स्थित गणतान्त्रीक खेलकुद मैदानमा खेल सुरु भएको हो । खेलमा प्यूठान नगरपालिका र ऐरावती गाउँपालिका, नौबहिनी र झिमरुक ,गौमुखी र मल्लरानी, सरुमारानी र माण्डवी गाउँपालिका बीच पहिलो चरणमा प्रतिस्पर्धा भएको छ ।

पहिलो चरणको खेलमा प्यूठान नगरपालिकाले ऐरावती गाउँपालिकालाई ३.१ को गोलले पराजित गरेको छ । गौमुखी गाउँपालिकाले २.० को गोलले मल्लरानी गाउँपालिकालाई पराजित गरेको छ भने त्यस्तै सरुमारानी र माण्डवी गाउँपालिका बिच भएको खेलमा सरुमारानी ले २ गोल गर्दै सेमिफाइनलमा पुगेको हो । नौबहिनी गाउँपालिका र झिमरुक गाउँपालिका बिच भएको खेलमा नौबहिनी गाउँपालिकाले ३.० ले पराजित गरेको छ । यी ४ गाउँपालिकाको खेल आइतबार बिहान १० बजे चिटठा टिपेर खेलाइने प्यूठान नगरपालिका सहायक कप्तान माधब गिरीले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

योजना कार्यान्वयनका लागि वडाध्यक्षले बोलाए सर्वपक्षीय बैठक

मोटरबाटो स्तरोन्नती गर्ने विषयमा मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं.३ मा सर्वदलीय/सर्वपक्षीय छलफल भएको छ । शुक्रबार...

नौबहिनीमा पहिरोले घरगोठ बगायो

गयराती परेको अविरल बर्षाका कारण नौबहिनी गाउँपालिकामा पहिरोले ३ घर बगाएको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

जन्मदिनको अवसरमा लायन्सले दियो फर्निचर

लायन्स क्लब अफ प्यूठानले जन्मदिनको अवसरमा सामाग्री प्रदान गरेको छ । बिहिबार लायन्स क्लव अफ...

संविधान दिवसमा बिरामीलाई फलफुल बितरण

संविधान दिबसको अबसरमा प्यूठान अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल बितरण गरिएको छ । बिहिबार जिल्ला समन्वय समिति...

शिक्षकका माग पुरा नभए आन्दोलन थप शसक्त हुने

विद्यालय शिक्षा विधेयकका कतिपय व्यवस्थाप्रति विरोध जनाउँदै शिक्षकहरुको छाता संगठन नेपाल शिक्षक महासंघले आन्दोलनका कार्यक्रम...