News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठानमा स्थानीय तहका कर्मचारी बीच मैत्रिपूर्ण फुटवल प्रतियोगिता सुरु

बिबश घर्ति मगर०७ माघ २०७९
१८० पटक
०७ माघ २०७९

प्यूठानमा स्थानीय तहका कर्मचारी बीच मैत्रिपूर्ण फुटवल प्रतियोगिता आजबाट सुरु भएको छ । प्यूठान नगरपालिकाको आयोजनामा सुरु भएकोे प्रतियोगितामा जिल्लाका ९ वटा स्थानीय तह मध्ये स्वर्गद्वारी नगरपालिका बाहेक ८ स्थानीय तहले प्रतिष्पर्धामा भाग लिएका छन् । शनिबार विहान १० वजेबाट प्यूठान नगरपालिका ४ स्थित गणतान्त्रीक खेलकुद मैदानमा खेल सुरु भएको हो । खेलमा प्यूठान नगरपालिका र ऐरावती गाउँपालिका, नौबहिनी र झिमरुक ,गौमुखी र मल्लरानी, सरुमारानी र माण्डवी गाउँपालिका बीच पहिलो चरणमा प्रतिस्पर्धा भएको छ ।

पहिलो चरणको खेलमा प्यूठान नगरपालिकाले ऐरावती गाउँपालिकालाई ३.१ को गोलले पराजित गरेको छ । गौमुखी गाउँपालिकाले २.० को गोलले मल्लरानी गाउँपालिकालाई पराजित गरेको छ भने त्यस्तै सरुमारानी र माण्डवी गाउँपालिका बिच भएको खेलमा सरुमारानी ले २ गोल गर्दै सेमिफाइनलमा पुगेको हो । नौबहिनी गाउँपालिका र झिमरुक गाउँपालिका बिच भएको खेलमा नौबहिनी गाउँपालिकाले ३.० ले पराजित गरेको छ । यी ४ गाउँपालिकाको खेल आइतबार बिहान १० बजे चिटठा टिपेर खेलाइने प्यूठान नगरपालिका सहायक कप्तान माधब गिरीले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले दिए बिदा

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले सार्वजनिक बिदा दिएका छन् । फागुन १५ गते...

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० को प्यूठानमा शुभारम्भ

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० औपचारिक रुपमा शुभारम्भ गरिएको छ । प्यूठानमा जिल्ला खोप समन्वय समिति...

किसानले मोहियानी हक नपाएपछि सडक मै सुते

प्यूठान, स्वर्गद्वारी आश्रम प्युठानको नाममा दर्ता स्रेस्ता कायम भई दाङमा रहेको ७ सय ५३ बिगाहा...

विद्युत माग्दै स्याउलीवाङबासी विद्युत प्राधिकरणमा डेलिगेशन

प्यूठानको दुर्गम मानिने नौबहिनी गाउँपालिका –१ स्याउलीवाङका स्थानीयबासीहरु सयम मै विद्युत लाइन बिस्तार नभएर समस्या...

७ करोड ऋणमा खानेपानी कार्यालय, योजनाहरु अलपत्र

जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालय प्यूठान अन्तर्गतका योजनाहरुमा प्रयाप्त बजेट नआएका कारण भुक्तानीमा समस्या...