News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

झिमरुकको बृहत्तर विकासका लागि विशेष कार्यशालाको समुद्घाटन

झुलेनी नेटवर्क
८९ पटक

झिमरुक गाउँपालिकाको समृद्धिका लागि आयोजित बृहत कार्यशाला गोष्ठि आजदेखि सुरु भएको छ । गाउँपालिकाको सभाहलमा आयोजित दुई दिनसम्म सञ्चालन हुने कार्यशालाको प्यूठानका प्रतिनिधि सभा सदस्य सांसद सूर्य थापाले दियो बालेर उद्घाटन गरेका हुन् ।

क्षेत्रगत रुपमा विषय विशेषज्ञहरु सहभागिता कार्यक्रममा अबको झिमरुक झिमरुक गाउँपालिका कस्तो बनाउने भन्ने विषयमा बृहत्तर छलफलबाट निष्कर्ष निकालिने बताइएको छ । विषय विशेषज्ञहरुले क्षेत्रगत रुपमा कार्यपत्र प्रस्तुत गर्ने कार्यक्रम रहेको गाउँपालिका अध्यक्ष पित बहादुर महतराले जानकारी दिए ।

गाउँपालिकाको क्षेत्रगत विकासको अवधारणा गोष्ठिबाट निर्माण हुने बताउँदै अध्यक्ष मतराले गाउँपालिकाको समृद्धिका लागि यो कार्यक्रम कोशेढुङ्गा सावित हुने अपेक्षा गरेको बताए ।

कार्यशाला गोष्ठिमा गाउँपालिकाको पुर्वाधार विकासतर्फ इन्जिनियर छवि पोख्रेल, कृषि तथा पशुपंक्षी विकास तर्फ कृषि विज्ञ मुकेश रामजाली, सहकारी गरिवि निवारण तथा रोजगारी तर्फ सहकारी विज्ञ रबिन्द्र के.सि., शुसासन तथा संस्थागत विकास तर्फ डा. शैलेन्द्र गिरी, शिक्षा तर्फ प्रा.डा. विष्णुप्रसाद पोख्रेल, स्वास्थ्य तर्फ जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानका प्रमुख हेमराज पाण्डे र कृषि क्षेत्रतर्फ प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकीकरण परियोजना कार्यान्वयन इकाई प्यूठानका प्रमुख चुमान गिरीले क्षेत्रगत रुपमा अवधारण प्रस्तुत गर्दैछन् ।

सबैको साझा धारणबाट मात्र गाउँपालिकाको समृद्धि हासिल गर्न सकिने गाउँपालिकाले अपेक्षा लिएर गोष्ठिको आयोजना गरीएको हो । कृषि तथा पशुपंक्षी, ग्रामिण पर्यटन र खेलकुदको क्षेत्रमा प्रचुर संभावना भएको क्षेत्रको रुपमा झिमरुक गाउँपालिका चिनिन्छ ।

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=2884473685030800https://fb.watch/iOVoXk2b06/

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी