News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

झिमरुकको बृहत्तर विकासका लागि विशेष कार्यशालाको समुद्घाटन

झुलेनी नेटवर्क
३८९ पटक

झिमरुक गाउँपालिकाको समृद्धिका लागि आयोजित बृहत कार्यशाला गोष्ठि आजदेखि सुरु भएको छ । गाउँपालिकाको सभाहलमा आयोजित दुई दिनसम्म सञ्चालन हुने कार्यशालाको प्यूठानका प्रतिनिधि सभा सदस्य सांसद सूर्य थापाले दियो बालेर उद्घाटन गरेका हुन् ।

क्षेत्रगत रुपमा विषय विशेषज्ञहरु सहभागिता कार्यक्रममा अबको झिमरुक झिमरुक गाउँपालिका कस्तो बनाउने भन्ने विषयमा बृहत्तर छलफलबाट निष्कर्ष निकालिने बताइएको छ । विषय विशेषज्ञहरुले क्षेत्रगत रुपमा कार्यपत्र प्रस्तुत गर्ने कार्यक्रम रहेको गाउँपालिका अध्यक्ष पित बहादुर महतराले जानकारी दिए ।

गाउँपालिकाको क्षेत्रगत विकासको अवधारणा गोष्ठिबाट निर्माण हुने बताउँदै अध्यक्ष मतराले गाउँपालिकाको समृद्धिका लागि यो कार्यक्रम कोशेढुङ्गा सावित हुने अपेक्षा गरेको बताए ।

कार्यशाला गोष्ठिमा गाउँपालिकाको पुर्वाधार विकासतर्फ इन्जिनियर छवि पोख्रेल, कृषि तथा पशुपंक्षी विकास तर्फ कृषि विज्ञ मुकेश रामजाली, सहकारी गरिवि निवारण तथा रोजगारी तर्फ सहकारी विज्ञ रबिन्द्र के.सि., शुसासन तथा संस्थागत विकास तर्फ डा. शैलेन्द्र गिरी, शिक्षा तर्फ प्रा.डा. विष्णुप्रसाद पोख्रेल, स्वास्थ्य तर्फ जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानका प्रमुख हेमराज पाण्डे र कृषि क्षेत्रतर्फ प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकीकरण परियोजना कार्यान्वयन इकाई प्यूठानका प्रमुख चुमान गिरीले क्षेत्रगत रुपमा अवधारण प्रस्तुत गर्दैछन् ।

सबैको साझा धारणबाट मात्र गाउँपालिकाको समृद्धि हासिल गर्न सकिने गाउँपालिकाले अपेक्षा लिएर गोष्ठिको आयोजना गरीएको हो । कृषि तथा पशुपंक्षी, ग्रामिण पर्यटन र खेलकुदको क्षेत्रमा प्रचुर संभावना भएको क्षेत्रको रुपमा झिमरुक गाउँपालिका चिनिन्छ ।

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=2884473685030800https://fb.watch/iOVoXk2b06/

प्रतिकृया दिनुहोस्

“गणतन्त्र गौरव” बाट पूर्व राष्ट्रपति भण्डारी सम्मानित

नेकपा (एमाले) ले पूर्वराष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई ‘गणतन्त्र गौरव’बाट सम्मान गरेको छ। नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी स्थापनाको...

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...