News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठानमा नेपाल टेलिकमको सेवा प्रवाहमा गुनासो

बोम बहादुर परियार२०८० पुस १९
२३३ पटक
२०८० पुस १९

नेपाल टेलिकमको सेवा प्रवाहमा सेवाग्राहीहरुले गुनासो गरेका छन् । प्यूठानमा ग्राहकहरुले समयमै सेवा नपाएको भन्दै नेपाल टेलिकम प्रति गुनासो गरेका हुन । जिल्लाका धेरैजसो कार्यालयहरुमा पछिल्लो समय अनलाइन तथा इन्टरनेटको माध्यमद्धारा काम गरिदै आएको छ । समयमै इन्टरनेट सेवा जडान तथा मर्मत गर्न नपाउँदा सेवा प्रवाहमा समस्या आएको भन्दै टेलिकम प्रति गुनासो आएको हो ।

जिल्लाको स्वर्गद्धारी नगरपालिका स्थित सोत्रे स्वास्थ्य चौकीका इन्चार्ज हुनाराम विष्टले महिनौ बित्दा समेत टेलिकमको सेवा नपाएको गुनासो गरेका छन् । स्वास्थ्य संस्थामा इन्टरनेट जडान गर्न बिष्टले एक महिना अगाडी नेपाल टेलिकममा निवेदन दिएका थिए । पटक पटक टेलिकम कार्यालयमा आग्रह गर्दा पनि नेट जडान नभएपछि उक्त संस्थामा अहिले महंगो शुल्क तिरेर प्राइभेट कम्पनीको इन्टरनेट जडान गर्नु परेको उनले वताए ।

त्यस्तै कर कार्यालय चकचकेमा पनि महिनौ बित्दा समेत नेपाल टेलिकमद्धारा समयमै टेलिफोन जडान भएको छैन् । समयमा टेलिफोन जडान नहुँदा कार्यालयको दैनिक कामकाज र सेवाग्राही समेतले सास्ती खेप्नु परेको कार्यालयले जनाएको छ ।

उता नौवहिनी गाउँपालिका– ५ डाम्रीमा पनि उही समस्याले सेवाग्राही पिडित बनेका छन् । त्यहाँका स्थानीयलाई पनि नेपाल टेलिकमको टावरमा समस्या आउँदा नागरिकहरु सूचना तथा सञ्चारबाट बञ्चित वन्नु परेको वडा अध्यक्ष दलराज पुनमगरले बताए ।

नेपाल टेलिकम बिजुवार प्यूठानका कार्यालय प्रमुख निरन्जन श्रेष्ठले गा्रहकहरुको गुनासो आए पनि कार्यालयसँग पर्याप्त श्रोत साधनको अभावमा समयमै सेवा प्रवाह गर्न नसकेको बताएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको राशिफल : २०८१ श्रावण ०७ सोमवार

मेष आज नयाँ कार्यको थालनी होला । साथी भाइको भेटघाटले मन प्रफुल्ल रहला । आफ्नो...

प्रधानमन्त्रिको विश्वासको मतको प्रस्तावको पक्षमा १८८ र विपक्षमा ७४ मत

प्रधानमन्त्रि केपि शर्मा ओलिले विश्वासको मत पाएका छन्। मतको विभाजन यस्तो छ: जम्मा मत –...

प्युठान प्रहरीद्वारा वार्षिक प्रगति सार्वजनिक

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानले पत्रकार सम्मेलनमार्फत वार्षिक प्रगति सार्वजनिक गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयको...

लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीले दिए राजीनामा, सरकारमा दाबी गर्ने एमालेको तयारी

लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री जोखबहादुर महराले आफ्नो पदबाट राजीनामा दिएका छन् । उनको राजीनामा पछि मुख्यमन्त्रीमा...

अधिकारीद्वारा आफ्ना गुरु श्रेष्ठलाई सम्मान

माण्डवी गाउँपालिकाका अध्यक्ष नमराज अधिकारी रोषनले आफ्ना गुरु कृष्णगोपाल श्रेष्ठलाई सम्मान गरेका छन् । गुरु...