News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बल्लेखोला–मैरामारे जाने बाटो बर्षाले अवरुद्ध

झुलेनी नेटवर्क२०८१ असार १४
८० पटक
२०८१ असार १४

नौबहिनी गाउँपालिका– ७ बल्लेखोला–मैरामारे जाने बाटो बर्षाले अवरुद्ध गरेको छ । असार ११ गते मंगलबार राती परेको पानीले बाटो अवरुद्ध गरेपछि यातायात ठप्प रहेको छ । बल्लेखोला देखी मैरामारेसम्म पुग्ने बाटो करिब ५ ठाउँमा जमिना भासिने र पहिरो आउने गरेको वडा नं ७ का वडाध्यक्ष रोम प्रसाद बुढाथोकीले जानकारी दिए । अध्यक्ष बुढाथोकीका अनुसार पहिरोले बाटोलाई खोल्सा बनाईदिदा पैदल यात्रा गर्न समेत कठिन परेको छ ।

अहिले सकड पूर्वाधार कार्यालय प्यूठानले पहिरोको अवस्था बारे बुझेको वडाध्यक्ष बुढाथोकीको भनाई छ । बल्लेखोला देखि मैरामारेसम्म जाने बाटो कालीमाटी, बिलौनी खोला, सुर्दिप स्वास्थ्य चौकी जाने बाटोको गोगनपानी खोला लगायतका ठाउँमा पहिरोले बाटो अस्तव्यस्त बनाएको छ । यसको लागि आफुले पालिका र सम्बन्धित कार्यालयमा समेत यो समस्या जानकारी गराएको बताए ।

स्थानीय तह सञ्चालनमा आएपछि २०७५ सालदेखि नयाँ ट्र्याकमा सुरु भएको बल्लेखोला–मैरामारे मोटरबाटोमा बर्खाको समयमा त्यस ठाउँका स्थानीयले सास्ती खेप्दै आएका छन् । साघुँरो बाटो भएका कारण बल्लेखोला–मैरामारे बाटोको स्तरोन्नतीको लागि अहिले प्रदेश र गाउँपालिकाबाट बजेट विनियोजन भएको छ । बाटो खुलाउनको लागि आफु लागि परेको र गाउँपालिकामा समेत यसको लागि पहल थालेको अध्यक्ष बुढाथोकीको भनाई छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हंसपुर स्वास्थ्य चौकीमा कार्यरत ल्याब असिस्टेन साधना के.सीले आफनो जन्मदिन क्षयरोग विरामीसँग मनाईन

सरुमारानी गाउँपालिकाको हंसपुर स्वास्थ्य चौकीमा कार्यरत ल्याब असिस्टेन साधना के.सीले आफनो जन्मदिन क्षयरोग विरामीसँग मनाएकी...

प्रचण्डले पाएनन् विश्वासको मत

१८ महिनापछि प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ’प्रचण्ड’ सत्ताबाट बाहिरिएका छन् । प्रतिनिधि सभामा शुक्रबार राखेको विश्वासको...

‘रेड एड्भाइजरी’ जारी भएका दिन रात्रिकालीन सवारी सञ्चालनमा रोक

‘रेड एड्भाइजरी’ (उच्च जोखिमको सूचना) जारी भएका दिन तोकिएका जिल्लाहरूमा रात्रिकालीन सवारी सञ्चालनमा रोक लगाईएको...

नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा पहिरोले दुई वटा बस त्रिशुली नदीमा मिसायो

नारायणगढ–मुग्लिन सडकको सिमलतालमा लेदोसहितको पहिरोले २ वटा बस बगाएको छ । शुक्रबार बिहान साढे ३...

यूवा गैरसरकारी संस्था महासंघ प्यूठान शाखा अध्यक्षमा प्रज्वल पहाडी

यूवा गैरसरकारी संस्था महासंघ प्यूठानको भेला सम्पन्न भएको छ । मंगलबार जुम्रीमा भएको भेलाले प्रज्वल...