News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

पुनम पाण्डेको फेरि अश्लील हर्कत: महिला-पुरुष दुबै यी तस्विर हेरेर हस्तमैथुन गर्छन [ तस्विर]

सिखबर संवाददाता
१६२२ पटक

काठमाडौ । पुनम पाण्डे बलिउड दुनियाँकै सबैभन्दा हट मोडलको रुपमा चिनिन्छिन् । उनको अवतारले बेला–बेला निक्कै तताउने गरेको छ । अहिले चीसो मौषममा उनको एक अभिव्यक्ति र तस्विरले हलिउड, बलिउडसँगै कलिउड समेत तताएको छ । उनले आफ्ना हट अवतार हेर्दै युवती होस् या युवक, किशोर होस् या किशोरीसँगै बयस्क महिला पुरुषले हस्तमैथुन गर्छन् भन्ने दावी गरेकी छिन् । उनको यो अभिव्यक्ति भाइरल बनेको छ । त्यसो त बेला बेलामा अश्लिल हर्कत गरेर चर्चामा आइरहने बलिउड हट मोडल तथा अभिनेत्री पूनम पाण्डेले फेरी अर्को अश्लिल हर्कत गरेकी छिन् । आफ्नो बोल्ड लुक्सका कारण बेलाबेलामा चर्चामा आइरहने पूनम पाण्डे फेरी नग्न बनेको भिडियोले अहिले भाइरल रुप धारण गरेको छ । पूनमले आफ्नो नग्न भिडियो पोष्ट गरेको केही घण्टामा नै सो भिडियोलाई लाखौँले हेरिसकेका छन् ।उनले भिडियोमा नग्नता प्रस्तुत गरेर आफ्नो प्रेमीको सर्टबाट कसरी युवतीहरुको लागि मिल्ने पहिरन तयार पार्ने भन्ने तरिका देखाएकी छिन् । उनलाई ‘स्ट्रिप क्वीन अफ इन्डिया’ भनेर पनि चिन्ने गरिन्छ । पूनमको इन्स्टाग्राममा १.६ मिलियन फलोवार्स रहेका छन् । जनबाेलीबाट साभार

प्रतिकृया दिनुहोस्

गौमुखीमा भएको मानसिक स्वास्थ्य शिविरबाट ९५ जनाले सेवा लिए

निःशुल्क विशेषज्ञ मानसिक रोग सम्बन्धि स्वास्थ्य शिविर गौमुखी गाउँपालिकामा सम्पन्न भएको छ । गौमुखी गाउँपालिकाको...

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...