News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गायिका सम्झनालाई इमेज अवार्ड

सिखबर संवाददाताअसोज २१
९७९ पटक
असोज २१

पछिल्लाे समय लाेक तथा दाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा निकैनै सफलता हात पारिरहेकी गायिका हुन सम्झना भण्डारी उनी अहिले रेकर्डिङमा मात्र व्यस्त नभएर देश विदेशमा अायाेजना हुने कार्यक्रममा पनि उनलार्इ भ्याइ नभ्याइ छ । याे सँगै उनलार्इ कामलार्सइ पनि सम्मान प्राप्त भैरहेका छन यसै सन्दर्भमा हिजाे मात्र गायिका भ‌ण्डारीले ईमेज अवार्ड हात पारेकी छन् । “छिन छिन बज्ने चुरा” वोलको गित वाट सर्वोत्कृष्ठ लोक दोहोरी गीत ईमेज अवार्ड उनकाे हातमा पर्न सफल भएकाे हाे ।

पृथ्बी इन्टरटेनमेन्टको प्रश्तुतीमा गत बर्ष सार्वजकि भएको उक्त गित अहिले सम्म युटुवमा करिव १४ लाख पटक हेरिएको छ । चर्चित लोक तथा दोहोरी गायक पशुपति शर्माको शब्द संगितमा रहेको उक्त गितमा गायिका भण्डारीको स्वर छ । लमजुङमा जन्मिएकी गायिका भण्डारी लामो समय देखी सांगितिक क्षेत्रमा क्रयाशिल रहदै अाइरकेकी छन् । अवार्ड पछि उनको प्रतिकृया‘‘।
उनले अवार्ड पछि खुसी भएको जनाएकि छन् । सामाजिक सञ्जाल फेशबुकमा एक बिचार लेख्दै भनेकि छन् । “खुसी हुन त म अझै पनि सानो तिनो कलाकार हुँ जस्तो लाग्छ ।” यो क्षेत्रमा हिड्न लागेको ५ बर्ष पुरा पुरा हुन लागेको छ ।
यो यात्रामा याँहासम्म आउन ठुलो लडाईं लडेर आएको जस्तो महसुस पनि भैरहन्छ । लामो समय यो यात्रामा हिंड्दै गर्दा अग्रज र समकालिन साथीहरु सँग हातेमलो गरेर हिडेकी छु । थुप व्यक्तिहरुको साथ पनि पाइयो । आज अत्यन्तै खुशी छु । आज याँहासम्म आउन मलाई हौसला साथ दिने पृथ्वी थकाली दाइ प्रती मेरो धेरै धेरै संमान छ । अनी यो माया दिनुहुने दर्शक श्रोता प्रती पनि धेरै धेरै आभारी छु । गायिका भण्डारीलार्इ हाम्राे तर्फवाट पनि बधार्इ का साथै अझै सफलताकाे शुभकामना पनि ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

प्यूठानको बिजुवारमा खुल्यो निमतारा पोलिक्लिनिक

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवारमा  बुधबार देखि निमतारा पोलीक्लिनिक सञ्चालनमा आएको छ । झिमरुक गाउँपालिका ६...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी