News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गायिका सम्झनालाई इमेज अवार्ड

सिखबर संवाददाताअसोज २१
११६१ पटक
असोज २१

पछिल्लाे समय लाेक तथा दाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा निकैनै सफलता हात पारिरहेकी गायिका हुन सम्झना भण्डारी उनी अहिले रेकर्डिङमा मात्र व्यस्त नभएर देश विदेशमा अायाेजना हुने कार्यक्रममा पनि उनलार्इ भ्याइ नभ्याइ छ । याे सँगै उनलार्इ कामलार्सइ पनि सम्मान प्राप्त भैरहेका छन यसै सन्दर्भमा हिजाे मात्र गायिका भ‌ण्डारीले ईमेज अवार्ड हात पारेकी छन् । “छिन छिन बज्ने चुरा” वोलको गित वाट सर्वोत्कृष्ठ लोक दोहोरी गीत ईमेज अवार्ड उनकाे हातमा पर्न सफल भएकाे हाे ।

पृथ्बी इन्टरटेनमेन्टको प्रश्तुतीमा गत बर्ष सार्वजकि भएको उक्त गित अहिले सम्म युटुवमा करिव १४ लाख पटक हेरिएको छ । चर्चित लोक तथा दोहोरी गायक पशुपति शर्माको शब्द संगितमा रहेको उक्त गितमा गायिका भण्डारीको स्वर छ । लमजुङमा जन्मिएकी गायिका भण्डारी लामो समय देखी सांगितिक क्षेत्रमा क्रयाशिल रहदै अाइरकेकी छन् । अवार्ड पछि उनको प्रतिकृया‘‘।
उनले अवार्ड पछि खुसी भएको जनाएकि छन् । सामाजिक सञ्जाल फेशबुकमा एक बिचार लेख्दै भनेकि छन् । “खुसी हुन त म अझै पनि सानो तिनो कलाकार हुँ जस्तो लाग्छ ।” यो क्षेत्रमा हिड्न लागेको ५ बर्ष पुरा पुरा हुन लागेको छ ।
यो यात्रामा याँहासम्म आउन ठुलो लडाईं लडेर आएको जस्तो महसुस पनि भैरहन्छ । लामो समय यो यात्रामा हिंड्दै गर्दा अग्रज र समकालिन साथीहरु सँग हातेमलो गरेर हिडेकी छु । थुप व्यक्तिहरुको साथ पनि पाइयो । आज अत्यन्तै खुशी छु । आज याँहासम्म आउन मलाई हौसला साथ दिने पृथ्वी थकाली दाइ प्रती मेरो धेरै धेरै संमान छ । अनी यो माया दिनुहुने दर्शक श्रोता प्रती पनि धेरै धेरै आभारी छु । गायिका भण्डारीलार्इ हाम्राे तर्फवाट पनि बधार्इ का साथै अझै सफलताकाे शुभकामना पनि ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले दिए बिदा

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले सार्वजनिक बिदा दिएका छन् । फागुन १५ गते...

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० को प्यूठानमा शुभारम्भ

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० औपचारिक रुपमा शुभारम्भ गरिएको छ । प्यूठानमा जिल्ला खोप समन्वय समिति...

किसानले मोहियानी हक नपाएपछि सडक मै सुते

प्यूठान, स्वर्गद्वारी आश्रम प्युठानको नाममा दर्ता स्रेस्ता कायम भई दाङमा रहेको ७ सय ५३ बिगाहा...

विद्युत माग्दै स्याउलीवाङबासी विद्युत प्राधिकरणमा डेलिगेशन

प्यूठानको दुर्गम मानिने नौबहिनी गाउँपालिका –१ स्याउलीवाङका स्थानीयबासीहरु सयम मै विद्युत लाइन बिस्तार नभएर समस्या...

७ करोड ऋणमा खानेपानी कार्यालय, योजनाहरु अलपत्र

जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालय प्यूठान अन्तर्गतका योजनाहरुमा प्रयाप्त बजेट नआएका कारण भुक्तानीमा समस्या...