News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गायिका सम्झनालाई इमेज अवार्ड

सिखबर संवाददाताअसोज २१
१०५६ पटक
असोज २१

पछिल्लाे समय लाेक तथा दाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा निकैनै सफलता हात पारिरहेकी गायिका हुन सम्झना भण्डारी उनी अहिले रेकर्डिङमा मात्र व्यस्त नभएर देश विदेशमा अायाेजना हुने कार्यक्रममा पनि उनलार्इ भ्याइ नभ्याइ छ । याे सँगै उनलार्इ कामलार्सइ पनि सम्मान प्राप्त भैरहेका छन यसै सन्दर्भमा हिजाे मात्र गायिका भ‌ण्डारीले ईमेज अवार्ड हात पारेकी छन् । “छिन छिन बज्ने चुरा” वोलको गित वाट सर्वोत्कृष्ठ लोक दोहोरी गीत ईमेज अवार्ड उनकाे हातमा पर्न सफल भएकाे हाे ।

पृथ्बी इन्टरटेनमेन्टको प्रश्तुतीमा गत बर्ष सार्वजकि भएको उक्त गित अहिले सम्म युटुवमा करिव १४ लाख पटक हेरिएको छ । चर्चित लोक तथा दोहोरी गायक पशुपति शर्माको शब्द संगितमा रहेको उक्त गितमा गायिका भण्डारीको स्वर छ । लमजुङमा जन्मिएकी गायिका भण्डारी लामो समय देखी सांगितिक क्षेत्रमा क्रयाशिल रहदै अाइरकेकी छन् । अवार्ड पछि उनको प्रतिकृया‘‘।
उनले अवार्ड पछि खुसी भएको जनाएकि छन् । सामाजिक सञ्जाल फेशबुकमा एक बिचार लेख्दै भनेकि छन् । “खुसी हुन त म अझै पनि सानो तिनो कलाकार हुँ जस्तो लाग्छ ।” यो क्षेत्रमा हिड्न लागेको ५ बर्ष पुरा पुरा हुन लागेको छ ।
यो यात्रामा याँहासम्म आउन ठुलो लडाईं लडेर आएको जस्तो महसुस पनि भैरहन्छ । लामो समय यो यात्रामा हिंड्दै गर्दा अग्रज र समकालिन साथीहरु सँग हातेमलो गरेर हिडेकी छु । थुप व्यक्तिहरुको साथ पनि पाइयो । आज अत्यन्तै खुशी छु । आज याँहासम्म आउन मलाई हौसला साथ दिने पृथ्वी थकाली दाइ प्रती मेरो धेरै धेरै संमान छ । अनी यो माया दिनुहुने दर्शक श्रोता प्रती पनि धेरै धेरै आभारी छु । गायिका भण्डारीलार्इ हाम्राे तर्फवाट पनि बधार्इ का साथै अझै सफलताकाे शुभकामना पनि ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी