News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

क्रान्ति, शान्ति हुदै समृद्धितर्फः मन्त्रि पुन(भिडियोसहित)

सिखबर संवाददाता१ फागुन, रोल्पा
५७८ पटक
१ फागुन, रोल्पा

उर्जा, जलश्रोत तथा सिचाईमन्त्रि वर्षमान पुनले मुलुक क्रान्तिवाट शान्ति हुदै समृद्धितर्फ अगाडि वढेको वताउनु भयो। २५ औँ जनयुद्ध दिवसको दिन पहिलो प्रहरिचौकि आक्रमण भएको स्थल रोल्पाको होलेरीमा सहिद स्मारकको उद्घाटन गर्दै मन्त्रि पुनले राजनीतिक परिवर्तन भईसकेको भन्दै अव मुलुकलाई आर्थिक समृद्धिको दिशामा अगाडि वढेको वताउनु भयो।

“हिजो मैले खोला देख्दा एम्वुस र क्रान्तिको सपना देख्थे आज जलविद्युत र सिचाईको योजना वनाउछु” मन्त्रि पुनले भने- “मुलुकमा हामिले चाहेजस्तो संविधान वनाउन सक्नेगरी संसोधनको विकल्पसहितको लचक संविधान निर्माण गरेका छौं। यसर्थ अव मुलुकको समृद्धिको दिशातर्फ अगाडि वढ्नु पर्दछ।”

यस्तै, रुन्टिगढी गाँउपालीकाको आयोजना र नेपाल पत्रकार महासंघ रोल्पा शाखाको सहआयोजनामा होलेरीमा चलिरहेको होलेरी राष्टिय मिडिया सम्मेलनमा सम्वोधन गर्दै मन्त्रि पुनले रोल्पा, होलेरी र जनयुद्धको जगमा मुलुकमा अहिलेको राजनीतिक उपलव्धि प्राप्त भएको वताउनु भयो।(संवोधनको अंस भिडियोमा हेर्नुहोस।)

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

भौका सडक कहिले होला सुधार ?

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित भौका हँुदै मुख्य बजार प्रवेश गर्न भौका रोडमा यात्रागर्ने यात्रु...

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी