News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्रचण्डजस्ता कुरा फेर्ने नेतावाट देश वन्दैन: मन्त्री मणिचन्द्र थापा

सिखबर संवाददाता४ माघ, प्यूठान
५३४ पटक
४ माघ, प्यूठान

खानेपानीमन्त्री एवं नेकपा(ओली पक्ष) स्थायी समिती सदस्य मणिचन्द्र थापाले पुस्पकमल दाहाल प्रचण्डको अस्थिर मनोवृत्तीवाट मुलुक नवन्ने वताउनु भएको छ। समय समयमा सरकार वदल्ने खेलखण्ड गर्ने र २४ घण्टामा समेत पटक पटक कुरा वदल्ने प्रचण्डको सोचवाट मुलुक नवन्ने वताउनु भएको हो।

प्यूठान जिल्लामा आयोजित कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै मन्त्री थापाले प्रचण्डले पार्टी एकताको क्रममा भएका प्रतिवद्घता, सर्त र मर्मलाई विर्सेर २४ घण्टे नाफाघाटाको हिसावकितावमा लागेको वताउनु भयो। पार्टी विभाजनको कारण कुनै विचार र दृष्टिकोणको नभई केवल प्रधानमन्त्री र पार्टी अध्यक्षको पदलोभ र आकांक्षाका कारण उत्पन्न परिस्थिती रहेको वताउनु भयो।

कम्युनिष्ट आन्दोलनको नयाँ मुल्यांकन सुरु भयो
खानेपानी मन्त्री एवं नेकपा स्थायी समिती सदस्य मणिचन्द्र थापाले कम्युनिस्ट आन्दोलन र कम्युनिस्ट आन्दोलनका नेतृत्वको नयाँ ढंगले मुल्यांकन सुरु भएको वताउनु भएको छ। असली राष्ट्रियता र राष्ट्रवादको पहिचान र समृद्घी एवं स्थायित्वका एजेण्डाहरुको आधारमा नयाँ मुल्यांकन सुरु भएको वताउनु भयो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

कहॉ रोकियो पर्यटकीय पदमार्ग ?

प्यूठानको स्वर्गद्रारीबाट गौमुखी पुग्ने पर्यटकीय पदमार्ग वर्षौ देखि अलपत्र परेको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा केन्द्रिय,...

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी