News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अमृताकाे तीज गीत खैनीले सार्वजनिक “भिडियाे सहित हेर्नुहाेेस”

सिखबर संवाददाता गाेविन्द विश्‍वकर्मा
६९५ पटक
गाेविन्द विश्‍वकर्मा

पछिल्लाे पुस्ताकी लाेकप्रिय गायिका अमृता श्रीपालकाे तीज गीत “खैनीले” भर्खरै सार्वजनिक भएकाे छ । नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसरमा गायिका श्रीपालले खैनी नामक तीज विशेष काेशेली दर्शक श्राेताकाे लागि पस्कनु भएकाे हाे । श्रीपाल विगत केही वर्ष देखि निरन्तर सांगीतिक क्षेत्रमा क्रियाशिल रहदै अाउनु भएकाे छ । हर्दाे चिटिक्क जिउदाल मिलेकाे मिठाे स्वर भएकी गायिकाले बजारमा पठाउनु भएका गीत संगीत दर्शक श्राेताले अत्यन्तै रुचाइदिदै अाउनु भएकाे छ ।

लाेकप्रिय सर्जक नेत्र अर्यालकाे शब्द एवम् गायक रञ्जित परियारकाे संगीत रहेकाे यस तीज गीतमा स्वर गायिका श्रीपाल र रञ्जित परियारकाे रहेकाे छ । मेेशना डिजिटल प्रालिले बजारमा पठाएकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा चर्चित नायिका अञ्जली अधिकारी र गायक परियारले अभिनय गर्नुभएकाे छ ।

पछिल्लाे पुस्ताका व्यस्त निर्देशक माैैसमी हिमालीकाे निर्देशन रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे छायाँकन करण चैसिएरले छ । भने भिडियाेकाे सम्पादन नवीन घर्तीमगरले गर्नु भएकाे हाे । गीत सार्वजनिक गरेलगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गायिका श्रीपालले यस गीतले पनि विगतका दिनका गीतहरुले जस्तै दर्शक श्राेताकाे अथाह मायाँ पाउने अाशा गरेकाे बताउनुभयाे । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस् शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

प्यूठानको बिजुवारमा खुल्यो निमतारा पोलिक्लिनिक

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवारमा  बुधबार देखि निमतारा पोलीक्लिनिक सञ्चालनमा आएको छ । झिमरुक गाउँपालिका ६...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी