News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

वित्तिय संस्थाद्वारा विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण

बाेम बहादुर परियार २०७९ असार २२, प्यूठान
१५८ पटक
२०७९ असार २२, प्यूठान

सिभिल लघुबित्त वित्तिय संस्था लालमटिया दाङले मंगलबार दाङको एक विद्यालयमा शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेको छ । संस्थाले आफ्नो १० औँ वार्षिक उत्सवको अवसर पारी राप्ती गाउँपालिका ९ स्थित भद्राक्षी प्रा.वि. धापखोला देवीकोटमा अध्ययनरत १ देखि ५ कक्षा सम्मका विद्यार्थीहरुलाई ३० हजार रकम बराबरको शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेको संस्थाका प्रमुख कृष्ण अधिकारीले बताए । दाङको विकट ठाउँमा रहेका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सुधारमा टेवा पुर्याउने उदेश्यले सामाग्री वितरण गरेको प्रमुखले बताए ।

राप्ती गाउँपलिकामा विभिन्न सरकारी विद्यालय हुँदाहुँदै पनि दुर्गम ठाउँको विद्यालयलाई छनोटमा पारी शैक्षिक सामाग्री दिएको भन्दै ९ नं. का वडाध्यक्ष रिम बहादुर सुनारी मगरले संस्थालाई धन्यवाद समेत दिएका थिए ।

२०६९ सालमा २ वटा शाखाद्वारा आफ्नो वित्तिय कारोबार सुरु गरेको संस्थाले हाल अधिराज्यभर ७५ वटा शाखाबाट ७० हजार सदस्यलाई वित्तिय पहुँचमा ल्याएको छ । संस्थाले विपन्न निम्न आय भएका गरिब परिवारलाई लघु व्यवसाय सञ्चालन गर्न गुणस्तरिय सेवा पुर्याउने लक्ष्य लिएको अधिकारीले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

लुङ रिजाल बन्दुहरुको देवाली हेर्न हजारौ दर्शक

रमेश पुन १५ ,मंसिर, २०७९ प्यूठानको नौबहिनी गाउँपालिका ६ लुङमा रिजाल बन्दुहरुको सावेशी कुलपँुजा चलिएरको...

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीको खिचलो

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीले किचलाे झिकेका छन् । राजधानी दाङको भालुबाङमा सार्ने प्रदेश...

लुम्बिनीमा एमाले पहिलो दल

झुलेनी नेटवर्क लुम्बिनीमा प्रत्यक्षतर्फ नेकपा एमाले नै ठूलो दल बनेको छ । यहाँ रहेका ५२...

प्युठानको मतपरिणाम रोचक बन्दै, गढ क्षेत्रमै गठबन्धन कम्जोर

प्यूठान जिल्ला सरदमुकाम खलंगा स्थीत जिल्ला समोन्वय समितिको सभाहलमा प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाको मतगणना...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी